1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Bu vücudu düzeltebilir miyiz?

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve mey16 tarafından 3 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. wagg1sh

wagg1sh Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    merak ediyorum fazla kiloluyken yapılan agırlık antremanın bir faydasi var mı? Sonucta diyette oldugu için yeterli karbonhidrat ve proteini alamıcak. Burada sürekli tekrarlıyorum. Ağır diyet + cardio mu Diyet + BB mi?

2. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    bu seçilecek gidiş yoluna bağlı ben yağların altına bulk yapmayı ardından yağların yakmayı tercih ederim hiç bir zaman zayıf beslenmekten yana değlim. dengeli beslenme bol dinlenme. gıdadan asla taviz yok. yiyecek para yoksa üzgünüm yanlış spordasınız. günde 20 dakika ip atlayın şnav barfiks çekinbol yumurta makarna peynir yemeseniz o da bir işe yaramaz sonunda enerjiyi karşılamak için vücut kendi kaslarından yer. zayıflamak için yememek diye birşey yok akıllı bir şekilde bol bol yiyceksiniz ve spora devam. bu arada favorim olan ip atlamayı ısınma olarak herzaman tavsiye ederim sakatlanmaların çoğunu nengeller ipe takılıp sakatlanmamak için de hayali iple olmalı bence

Bozo-Baku bunu beğendi.
  3. MERAKLI

MERAKLI Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    KIRIKKALE
    İnanırsan yaparsın karbonhidratı düşür sağlam kardio yap yağlar erir gider sonrada çalışırsın kilo alabiliyor olman ilerleyen zamanlarda bulk dönemlerinde çok işine yarayacak

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21.08.10 00:01 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20.08.10 23:56 ----------

Birşey demeyim dedim dedim tutamadım kendimi. Neye dayanarak düzelmez diyorsun boş kafa. Spor hakkında gram bir bilgin yok eminim buna beyin olarakta çok gelişmediğin kesin insanların hem umudunu kırıyorsun YANLIŞ bilgilendiriyorsun hemde üstüne vazife olmayan konulara giriyorsun gece gece sinirlerimi hoplatıyorum. kurduğun tek kelimelik cümleyle kendini belli ediyorsun. Biliyorsan konuş Bilmiyorsan SUS.

4. terkiflimak

terkiflimak Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    110 kilodan 87 kiloya düşmüş biri olarak söylüyorum ki çok rahat düzelir yeterki azmini inancını kaybetmeden çalış düzgün beslen iyi dinlen biraz zaman alır belki göbekten yağ yakmaya başladığın zaman bende olduğu gibi sarkmalarlada karşılaşabilirsin ama toparlayacaktır rahat ol sabret
    hadi kolay gelsin

Sayfayı Paylaş