1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Bu vücudu düzeltebilir miyiz?

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve mey16 tarafından 3 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. mey16

mey16 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var.Bu sitede gördüm ki kilo vermek zor değilmiş.İstenirse çok güzel vücuda sahip olunabilirmiş.

boy:1.85
    kilo:99
    Göğüs:104

göğüslerimde jinekomasti varmı yok mu bilmiyorum ancak bu sporla onları şekle sokmak mümkün mü? spor salonuna gitmeye karar verdim.Uygun diyet ve antrenman programı verebilir misiniz.

Ekli Dosyalar:

2. devilish

devilish Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    önce bir salona kayıt ol bence orda illaki yetkili biri olacak onun tavsiyeleriyle yola çık.başta cardio ağırlıklı bir çalışmayla yağlarından kurtul bu esnada başlangıç programıyla kaslarını yavaşça güçlendirmeye başla ama öncelik yağlardan kurtulmak olsun

3. gakkos

gakkos Üye

Beğenileri:
    637
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    tekstil
    Yer:
    istanbul
    öncelikle disiplin ve çalışma azimi ile süper bir vucuda sahip ola bilirsin.

öncelkile düzemli bir idman şekli seçip buna uygun beslenme programı ile desteklersen süper olur ve hatta kısa sürede sen bile inanamayacğın şekle gele bileceğine inanıyorum.
    beslenme ve program konusuna gelince forumda çok detaylı bilgi bula bilirsin...

4. mey16

mey16 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    benden daha yağlı şişman arkadaşların ne duruma geldiğini gördüm tek sorunum aslında göğüs kısmında onlar düzelir mi tek düşüncem bu

5. Malefice

Malefice Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    38
    Duzelir merak etme, tek yapman gereken cardio yapmak, sana hap gibi oneriler,

Eskisi kadar ye ama eskisinden fazla hareket et, (cardio yap, agirlik kaldima calismalari yap, gidecegin yerlere yuruyerek gitmeye calis, merdiven kullan asansore binme, saat 8 den sonra yeme)

Diet donemimde Eskisi kadar ye ama saglikli ye (0 yag, seker, kola, alkol, tuz, ekmek, makarna, pilav yeme),

Mukemmel bir yas ve boya sahipsin, harcama bu sansi, guven kendine!

6. Ch84

Ch84 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Güzel bir beslenme ve kardiyo ile başarabilirsin.
    Tabi iş kafada bitiyor pes etmeden yapıcam demelisin;)

7. mey16

mey16 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    sitede gördüğüm örnekler beni umutlandırıyo çok kararlıyım ancak nasıl yapacağımı bilmiyorum ne yemeliyim nasıl çalışmalıyım siteye yeni takılmaya başladım araştırıyorum.Burdaki salonlarda bu işten anlayan hoca yok aletleri koymuşlar panoya antrenman programı asmışlar herkese aynı şeyi yaptırıyolar

8. DeliKase

DeliKase Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    ihtiyaç duyduğunuz her bilgiyi forumda birkaç gün zaman geçirerek bulacaksınız. size tavsiyem yağ yakım günlüğü bölümündeki özellikle izleyin. sizden daha kötü durumdakilerin kendilerini nasıl düzelttiklerini okudukça ne yapmanız gerektiği konusunda yavaş yavaş kafanızda birşeyler oturacaktır.

9. akaraca

akaraca Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Azim, kararlılık ve istikrar. Programından bunları eksik etmezsen kısa sürede farkedilir gelişme sağlayabilirsin. Kendini kandırmadan, disiplinli bir şekilde çalışarak istediğin sonuca ulaşabileceğine inanmalısın. Forumda bir iki gün dolaş, cardio ve yağ yakımı ile ilgili başlıkları incele. Yeni başlayanlar için Flexor'un hazırlamış olduğu çok güzel vg programları var, salonda hoca yoksa bu programları kullanabilirsin.
    Ben de 6-7 ay önce bu şekilde başlamıştım bu spora. Omuz, göğüs ve kol ölçülerimden sadece 1-2 santim kayıpla 16 kilo verdim. Kaslarım toparlandı ve vücudum dirileşti. Senin yaşın itibariyle daha iyi sonuçlar alacağına inanıyorum.
    Bu spora başlayarak doğru bir karar vermişsin, seni tebrik ederim ve başarılar dilerim.

10. CrueL

CrueL Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    mey16, azim ve irade ile istediğin vücut şeklini alırsın. hiç moralini düşürme bir an önce geç olmadan diyet ve cardio ile başlamalısın.

11. sooprano

sooprano Yeni Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    bak vucudun gerçekten güzel.. cardio konusuna katılıyorum ihtiyacın olan tek şey cesaret ve azim neler var senden daha şişman ama tıg gibi olup amaçlarına ulaşıyorlar sakın yılma katı diyetler yapma sıkılırsan herşeyi bırakırsın hafif hafif başla zamanın var nasılsa dimi. gerçekten iyi gelişebilcek enfes bi vucut görüyorum ben orda gerçekten başarılar canım benim sıkma kendini biraz azim biraz hırs birazda açlık.

12. Dr.Science

Dr.Science Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci (Tıp Fakültesi)
    Yer:
    Hatay
    Aynı boydayız mey16 senle.2 yıl önce 110 kiloydum.Şimdi 94 kiloyum.Bu yaz 6 kilo verdim ve inşallah 6 kilo daha verecem.

Arkadaşlara katılıyorum.Azim,irade,disiplin olursa sen bu işi götürürsün.Şok diyetler,az kalorili diyetler yapma.Yani kaldırabileceğin beslenme programları hazırla.

Kola,gazoz,ekmek vs vs bu tür şeylerle beslenme.Yağ oranları çok yüksek.Özel bir yemek olmadıkça kola içme.

Başlarda sıkılabilirsin.Ama vücudunda düzelme gördüğün zaman çok mutlu olacaksın ve kendine güvenin tekrar gelecek.

Sana önerim her gün 40-50 dakika arası tempolu yürüyüş yap.Yani ter atabilecek egzersizler yap.Ağırlık çalışmalarına da başla.Ama kendini çok zorlama.

Yürüyüşlerini aksatmazsan tığ gibi bir delikanlı olursun.Bence göğüslerinde jinekomasti yok.O yağlanmaya bağlı bence.

Bilmiyorsun diye işe başlamamak yok.sen bir başla sana yardım edecek çok kişi bulunur.
    Görüyorsun forumda ilgili bir sürü hocamız ve bir sürü değerli arkadaşlarımız var.Onların desteğiyle kendi iradenle başaracaksın;)bench_Obench_Obench_Obench_O;);););););)

13. Vikernes

Vikernes Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Hemde nasıl düzelir. Sen yeterki iste. İstedikten sonra oluyor gerçekten. Sabırla çalışmalısın. Spor salonuna yazılmanı tavsiye ederim.

14. shakeitup

shakeitup Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    mey16 sana jinekomasti yaşamış biri olarak söylüyorum , bence göğüslerinde jinekomasti yok.
    kilo verirsen düzelir.

15. rambo34

rambo34 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    18 yaşında hayattan kopmuş gibi soru sormuşsun.Tabiki düzeltebilirsin lakin spor salonu beslenme düzeni şart.Kolay gelsin.Başarılar...

16. gerard000

gerard000 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben jinekomasti ameliyatı oldum ama doktor sadece fazla meme dokusunu almış. yağ dokusu da var ve eskisi gibi gözüküyor aynı. kilo mu vermem gerekiyor? kilo verince gider mi o yağ dokusu? yoksa tekrar mı ameliyat olmalıyım? kilo vereyim diyoum ama şişman birisi de değilim. nasıl olcak bilmiyorum. görüşlerinizi bekleyeceğim. şimdiden sağolun.

17. pashacan

pashacan Üye

Beğenileri:
    352
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul - bakırköy
  18. gerard000

gerard000 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  19. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    ben olaya farklı açıdan bakıyorum 100 kilo vücuda 150 gram proteğin sokabilirsin bence bu avantajınan faydalan antrenma girişi ve çıkışı 30-40 dak kardio ve bulk yap zayıflayacağım eendişesiyle beslenmeni yetersiz tutma. dinlenmeni ihmal etme. 70 kiloya düştüğünde proteğin metabolize etme kapasiteni 100 grama düşürürsün. 50 gram far ve mantılı bir dişnlenme ile ddaha hızlı sonuç alırsın. neticede süreklilik önemli

20. moqqlass

moqqlass Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    sadece 2 ayda degiştim göbekli biriyken fit bi vucuda kavuştum :) düzelir diye sormuşsun .. düzelmez ortaya mütiş birşey bile çıkar .. tek gereken inat + azmin

Son düzenleme: 16 Ağustos 2010
    MERAKLI ve acer bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş