Bu Sporda ve Spor Kulüpleri hakkında biligisi olan bir bakabilir mi ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Azul tarafından 27 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Azul

Azul Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    öncelikle fitness ve body hiç yapmadıgımı belirtmek isterim.
    17 yaşındayım 9 yaşımdan beri boksla bir bağlantım var daha sonra kick boks eğitimide aldım ama sürekli devamlılık olmadı bazı şeylerden dolayı.
    şimdi yapmak istediğim fit bir vücuda sahip olmak ve kendimi güçlü hissedebilmek.
    bir arkadasla konustuk muah thai (thai boks) yapmak istediğimi belirttim ve ayriyeten fitness'ada başlamak güç ve boy uzama programı denen seyi almak istediğimi söyledim.
    *(fitness'ında boy uzatmaya yardımcı olacagınıda düsünmüyorum ama isin üstadı olmadıgım için de kesin bir yargıya varmak istemiyorum)
    arkadas bana sunu soyledi bosuna 2 yere para verme bazı spor salonlarında dövüş sporları ve fitness aynı yerde yer alıyormuş doğrumudur doğruysa önerebileceğiniz çok pahalı olmayacak şekilde ist/avrupa yakasında bir yer var mı ?
    maddi durumum: Orta
    zamanım:var
    boy:173
    kilo:64
    istediklerim: boy,güç ve cidden iyi ve gösterişli bir fiziğe sahip olmak.
    *çok şey isteğimi söyleyen arkadaslar olabilir ama imkanım varken azimde mevcudken neden olmasın değil mi ?
    istersek yapamayacagımız hiç birşey yoktur..
    şimdiden teşekkürler yardım için :)

2. Azul

Azul Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    yeni açtık üyelik burda devam etmeyi düşünüyoruz fakat yardımcı olabilecek kimse yok mudur ?
    çok mu zor sordum çok uzun hikayemi anlayamadım :D

Sayfayı Paylaş