bu programdaki amaç?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve bymuratgol tarafından 10 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. bymuratgol

bymuratgol Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Vg de 2. ayım.boy 182 kilo 83 sdc bel göbek bölgem yağlı.Ağırlık antremanlarından sonra 20 dk hitt kardiyo yapıyorum.Hedefim hızlı bir şekilde yağ yakıp kas yapmak.Salondaki hoca böyle bir programa geçti.

2. AnTiCoRe

AnTiCoRe Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Diş Hekimi
    Gayet uygulanabilir bir program.Amaç derken neyi kastediyorsunuz? Her programın temel amacı gelişmektir.Tabi doğru uygulanıldığı ve beslenmeyle desteklendiği takdirde.

3. bymuratgol

bymuratgol Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    ben hem hızlı bir şekilde kilo verip göbekten kırtulmak hemde kas kazanımı sağlamak istiyorum.hocam salondaki hocam 2. ayımda bu programı verdi.Ben bu programdaki mekik ve karın hareketlerini yapmıyorum.Onların yerinde her antremandan sonra 30dk interval kardio yapıyorum yağlarımı yakmak için.Sizce bu şekilde doğrumu yapıyorum.
    30 dk vg + 30 fk kardio

4. AnTiCoRe

AnTiCoRe Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Diş Hekimi
    Eğer ikisinden de yeterince verim alabiliyorsanız neden olmasın.Tek problem 30 dk vücut geliştirme hareketlerini yapmak için çok kısa bir süre.Ben olsam en az 40 dk lık bir zaman ayırırdım.Kalan enerjiye göre de 20-25 dakikalık interval yeterli gelecektir zaten.Saatlerce salonda kalmanın lüzumu yok.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. bymuratgol

bymuratgol Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Aslındaki ilk hedefim 84 olan kilomu 75 kgye çekmek.Bunu yaparken low karb diyeti uygulucam günlük protein miktarını biraz azaltıp 100 gr gibi ilk önce hızlı zayıflayıp yap yakıp bu arada ağırlık çalışıp biraz hacimlenip atletik bir görünüme kavuşmak istiyorum.Bu amacıma ulaştıktan sonra vucut geliştirmeye daha çok ağırlık vericem.

6. romeofek91

romeofek91 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba bende 1 hafta sonra 2. ayıma geçicem 1. ay flexor hocanın adaptasyon programını uyguluyordum biraz inceledim değerlerini seninle az çok aynıyız 85 kilo 185 boy 18 yaş ve bel göbek bölgem yağlı bmi 25.3 bende 2. ayımda aynı programı kullanabilir miyim başkalarıda yardımcı olursa sevinirim gayet güzel program :)

7. bymuratgol

bymuratgol Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Uygula kardeşim ama ben şöyle birşey fark ettim ilk önce zayıflamadan kas yapıp hacimlenmek zor.Kardiyoya ağırlık ver.
    --- Mesaj birleştirildi, 11 Temmuz 2015 ---
    Günlül 160 gr protein alcam diye sakın kasma ben yaptım öyle bir hata vucudum fazla proteini yağa çevirdi.İlk başlarda bize günlük 105 gr protein yeterli.Çünkü bu sporda daha yeniyiz.Antremanlatından sonra mutlaka interval kardiyo yap.antremanlarından 2 saat önce mutlaka proteinli birşeyler ye.Çünkü ağırlık çalıştıktan sonra kardiyo çalışıcan kasların besinsiz kalmadın.ben başlayalı 2 ay olmadına rağmen sdc antremandan sonra whey içiyorum ve muz yiyorum.
    --- Mesaj birleştirildi, 11 Temmuz 2015 ---
    Son olarak 30-40 dk ağırlık antremanı ve 30-40 dk toplamda 70 dkyı geçmesin.

Son düzenleme: 11 Temmuz 2015
    romeofek91 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş