Bu program sizce nasıl?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve hlldmr tarafından 17 Aralık 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. hlldmr

hlldmr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    107 kilo 185 boyum var. genelde evde bilgisayar başında oluyorum aktif değilim yani. Spora 1 ay önce başladım. Programım ilk başta 20 dk'da 2 km yürümek. ortalama 5 km hız ile. 3 4 dk de 1 - 2 dk lığına 9-10 km hızla koşuyorum. Sonra 10 dk bisiklet. en son da da 10 dk eliptik bisiklet. Bu ikisini 15 dk'ye çıkarmayı düşünüyorum. Bunları yaptıktan sonra da 1-1.5 saat ağırlık çalışıyorum. Genelde bir bölge için 3 veya 4 farklı antreman ile 3*10 veya 4*10 olarak yapıyorum. Yani göğüs çalışıyorsan 4*10 bench press sonra 4*10 deck fly sonra 4*10 cable crossoever vb.. gibi sonra da omuza falan geçiyorum... sizce bu çalışmam yanlış mı. Günde 1300 - 1600 civarı kalori alıyorum. Protein ağırlıklı besleniyorum. Cla ve l-carnitine kullanıyorum.. Bazı arkadaşlar bu kadar kalori ile 40-45 dk kardiyo yapıp 1-1.5 saat body yapman zor diyor ama fazla yorulmuyorum. Tavsiye verecek olan varsa teşekkür ederim şimdiden..

Sayfayı Paylaş