Bu program ile hedefime ulaşabilir miyim?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ragnarokko tarafından 16 Aralık 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ragnarokko

ragnarokko Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    merhaba kolay gelsin 17 yaşındaım 170 boy 87 kiloyum 2 ay önce bodue başladım 93 kilo ile başladım 87 ye düştüm beslenmeyi bir türlü beceremiyorum ama besyo okumuş bi hocamdan diyet listesi aldım Uygulucam sizce işe yarar mı yazıyorjm
    Sabah ; süt ile yulaf ezmesi 1 kase yogurt 1 elma
    Öğle ; 1 elma 1 mandalina
    Akşam ; 2 adet yumrta haşlaması , salata 1 dilüm çavdar ekmeği
    Antrenman programım;
    Pazartesi Omuz
    Salı dinlenme
    Çarşamba Sırt
    Perşembe dinlenme
    Cuma Kol
    Cumartesi full cardio ve bacak cardio hiit ile haftayı bitiricegim bu program ile zayıflayabilir miyim biliyorum protein cok az ama yapıcak biseyim yok lise sonum parami kitaplara harciyorum arada bi ton balıgı alıyorum öglenleri yiyorum yardımcı olur musunuz

2. UçanPanda

UçanPanda Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    bu programı veren arkadaş senle dalga geçmiş olmalı ne yapmayı amaçlıyor senin ölmenimi burda toplasan 700 kalori var yada yok bu beslenme ile antremanı çıkaramazsın daha iyi beslenme çeşitleri var ilk kendini tanı(maddi ve vücudi olarak)

3. DandyMuscle

DandyMuscle Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    O nasıl bir beslenme listesi . 55 kilo kadın bile daha iyi beslenir.Arkadaşınla ilişkini kes seni öldürmek istiyor.

Tek bölge program verenleride anlamıyorum neyin kafasını yaşıyorlar.

Gerekirse fullbody ile başla split ile devam et dostum.

Arnold gibi büyük şampiyonlar bile altyapısını fullbody çalışmalarına borçlu .

Sayfayı Paylaş