Bu program ile daha hızlı hacim oluşturula bilinirmi ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve temhem007 tarafından 6 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. temhem007

temhem007 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1.HAFTA

1-GÜN GÖĞÜS
    2-GÜN KANAT
    3-GÜN GÖĞÜS
    4-GÜN KANAT
    5-GÜN MİDE+AYAK

2.HAFTA

1.GÜN OMUZ
    2.GÜN ÖNKOL+ARKA KOL
    3.GÜN OMUZ
    4.GÜN ÖNKOL + ARKA KOL
    5.GÜN MİDE+AYAK

Bu şekilde bir program kendim oluşturdum .. Mantık olarak şu : Daha hızlı bir hacim oluştura bilirmyiim bu programla ?

Düzenli olmasada 1 yıldır spor yapıyorum fit bir vucudum var. boy : 1.90 kilo: 80

BUDA FOTOĞRAF : http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/480966_330918603658268_1813137059_n.jpg
    Cevabınız için şimdiden çok teşekür ederim ...

2. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Daha çok calısılarak daha cok gelişim elde edileceği görüşü tamamen yanlıs . Büyük kas gruplarının dinlendirilmeden calistirilmasi hacim kazanımı değil hacim kaybı getirecektir.1 Gün asla dinlenme süresi olamaz bana göre bu sure en az 3-5 gün olmali. Hacim isteniyorsa az ve öz calismak yeterli olacaktir. Zaman sıkıntınızın olmadigindan yola cikarak
    1.gün göğüs
    2.gün kanat
    3.gün bacak-mide
    4.omuz
    5.kol -mide seklinde bir program cok cok daha faydali olacak sizi hedefinize ulastiracaktir tabi BESLENME faktörü her zaman en önemlisi oldugu için önceligi beslenmeye vermelisiniz

technical1967, voltaj ve mr_dblue bunu beğendi.
  3. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar ben 1 gün gidip 1 gün dinleniyorum.Hacim amaçlı çalışıyorum ve program yazmak istiyorum kendime hoca yok çnku.Rica etsem özelden bilgili bi arkadaşımız Facebook dresini bana atıp ordan birebir yardımcı olabilirmi ?

4. azil_zinde

azil_zinde Yeni Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Selam,

Gayet zinde kaslı vücudun var. Aslında bunu nasıl yaptığını biraz anlatırsan yararlı bilgi ilan etmiş olursun.

Biraz daha programını açarmısın anlaşılır olsun. Hedefin kısa sürede hacim yapmak.
    Ama mantık kısmını açıklamamışsın.
    Kas grubuna ait kaç hareket? Kaç tekrar?
    Günlük 1 saat çalışmadan mı bahsediyoruz.

Daha hacim daha ağır kaldırmak gerek. Ama küçük kaslarıda zorlayarak hacimime katılabilir.

iyi çalışmalar.

5. RobertDeCraon

RobertDeCraon Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Ankara/TanSpor
    Bana mantıksız geldi 5 gün kaslarını yorma 2gün gidip 1 gün of yap haftasonu 2 gün dinlen sonuçda çalışarak büyüseydi kaslar hiç birimiz 7 gün spor salonundan çıkmayız.
    1.gün Gögüs-ön kol arka kol bilek çalış derim
    2.gün Omuz-trapez-ayak çalış tabiki sana kalmış bir durum
    Ters kasları süper set yaparak daha fazla büyüyceğinide duymuştum araştırılıp bakılabilir.

6. temhem007

temhem007 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkese tşk. azil kardeş şöyle söyliyebilirim... ben 1. gün göğüs çalıştıktan sonra 3.gün tekrar göğüs çalışınca daha şehvetli oluyor. sanki asıl göğüs çalışma günüm 3. gün 1. gün ısınması olmuş gibi hissediyorum..

Spor hayatım dediğim gibi 1 yıl oluyor yapalı ama 1 yıl içinde toplasan 7 ay yapmışımdır çok ara vermek zorunda kaldım..

Sayfayı Paylaş