Bu program iş yapar mı değerli hocalarım ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Mindmaster34 tarafından 25 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Mindmaster34

Mindmaster34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba herkese. Forum da yeniyim ve bu spora da 1 hafta önce başladım. Hem siteden hem de sporumdan çok çok memnunum.

Size bana verilen programımı, ölçülerimi, yaşımı boyumu gösteren bir resim hazırladım. Aklıma takılan birkaç soru var onları sormak istiyorum.

Sormak istediklerim

1-) Ben programımı değiştirmek istiyorum. Görüldüğü gibi bir bölgeye hafta da 3 kere giriyorum. Ki hepsi makina zaten:D. Bu şekilde değil de haftada 2 kere çalıştırmak istiyorum her bir bölgeyi.

2-) Program her bir bölgeyi çalıştırıyor Pazartesi, Çarşamba, Cuma günlerinde ... Ben istiyorum ki Pazartesi sadece göğüs, Çarşamba sadece bicep tricep vs vs, Cuma Trapez, Kanat, Omuz Sırt olsun.

3-) Bana ne önerirsiniz yukarida ki sıralamayı yanlış yapmış olabilirim. Siz olsaydınız hangi gün hangi kas gurubunu çalıştırırdınız 3 güne yayarsak ?

4-) Salı,Perşembe Cumartesi günleri ise karın, bacak kardiyo çalışmak isterim. Lütfen bana yardımcı olun değerli tecrübeli arkadaşlarım ve hocalarım.

5-) Hangi bölge hangi günde birlikte yapılmalı ve kaç çeşit hareket girmeli ve de en etkilileri nelerdir rica etsem öneri yapar mısınız ?

2. hacker

hacker Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    biraz hızlı başlamamışmısın ben ilk 2 hafta çok basit alışma programı yapmıştım ve çok ii olmuştu. boyun kilon yerinde oturaklısın .

3. Siyah59

Siyah59 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    anladığım kadarı ile eğitmeninin vermiş olduğu programı uygulamak istemiyorsun ve programı değiştirmek istiyorsun. eğer bu programdan memnun değilsen yeni başlayanlar bölümünde Flexor 'un yazmış olduğu yeni başlayanlar için programlar mevcut. bence onları bir gözden geçir, çalışmalarında kolaylıklar dilerim.:)

4. Excilius

Excilius Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Isparta

Sayfayı Paylaş