Bu hocalar beni çıldırtacak

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve yoshimitsu tarafından 10 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. yoshimitsu

yoshimitsu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Yaz tatili bitti ve memleketten istanbul'a geldim. evin yakınındaki spor salonuna yazıldım. içinde ultra ilgisiz bilgisiz bir hoca barındırıyor. geçen yeni bir program istedim eski programımı söyledim bayramdan sonra yapalım dedi. bugün gittim eski programın neydi dedi tamam onu devam et dedi. hiç vücuda bakmak analiz hantal çalışkan bölge fln yok. zaten kendisininde bu forumdaki insanlardan bilgili olduğunu düşünmüyorum.

şimdi sıkıntı şu, ben bu hocadan umudu kestim. sürekli geçiştirmeye çalışıyor ve kendine yararı yok. ben ya kendime bir program yazacağım ya da başkalarından yardım alacağım. ne yapmalıyım nasıl program oluşturmalıyım çok sinirlendim bugün.

2. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    hem paranı alıyor, hem de ilgisiz ha?senin hoca temiz bir dayak istiyor.

3. yoshimitsu

yoshimitsu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    çalışan kendisi salonda tahminim sahipleri salonu devretmeye çalışıyor. şimdi sorun şu bana program yapımı konusunda yardımcı olacak bir yazı vs. var mıdır?

4. dedication

dedication Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    18
    Selam, spor geçmişini boyunu, kilonu,kişisel bilgilerini yazarsan bir çok kişi yardimci olacaktır.

5. yoshimitsu

yoshimitsu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    1 yıllık geçmişim var aşağı yukarı. İnce yapılıyım 1.84 boyum 75 kilom. Hacim kazanma üzerine spor yapıyorum. 60 kilolardan buraya geldim ama bunun sonucunda bel bölgemde yağlanma oldu biraz. Omuz ve kanat bölgem ya çok hantal ya da genetiği iyi değil.

6. yoshimitsu

yoshimitsu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Bugün çalıştığım göğüs ve ön kol programım nasıl sizce? Hacim için çalışıyorum ve maksimum ağırlık - az tekrar yapıyorum.

4x8 dumbell bench press
    3x8 dumbell yatarak yana açış
    3x8 dumbell üst göğüs press
    3x8 dumbell üst göğüs yana açış
    3x8 barla altgöğüs bench press

önkol
    3x8 consantre curl
    3x8 sehpada ön kol
    3x8 ayakta dumbell kaldırma

şu düştüğümüz duruma bak salona gidiyorum güya kendime program hazırlıyorum. :(

7. Mr X

Mr X Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    38
    Kotu bence alt gogusu cikarip pullover ekleyebilirsin on kolda barbell curl olmazsa olmazdir benim icin ayrica cons curl ve sehpada curl ayni bolgeye vurur ikisinden birini cikarabilirsin

8. NEBUKADNEZAR

NEBUKADNEZAR Üye

Beğenileri:
    245
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Göğüste fazla hareket var maksimum 4 hareket olmalı,alt gögüs hareketini direk cıkart. Incline presi en başa al. ıncline barbell press-incline fly-düz bench dumbell press en son da crossover. Hepsi 4er set. Kolda da ayakta dumbell curl veya düz bar ile barbell curl ilk hareket olarak yap,sonra da hammer curl yap oturarak,en son da concentration curl yap 3 set 12-10-8 yap. Göğüslerde pressleri 12-10-8-6 yap. fly ile crossoveri de 4x12 yap.

Mr X bunu beğendi.
  9. alvel

alvel Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    göğüste 3 pressi bence belli bi gelişme olduktan sonra yapabilirsin şimdilik çok gelişmemişse 2 press + olarak 2 fly da mantıksız bence 1 fly + ekstra bi hareket koyabilirsin ve en son hareket olarak dips yap bence en azından 3 set max yapabilirsin 5 hareket fazla olmamış olur
    ve bencede barbell curl mutlaka olmalı hummer curlde aksatmamak lazım

Sayfayı Paylaş