bu dıyetle bı yere varabılrımıyım?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve sheva1987 tarafından 3 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. sheva1987

sheva1987 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    ben 2 haftadır dıyetteyım ve kahvaltı fıks aynıdır:3 yumurta beyazı 2 dılım cavdar ekmegı,domates ,light beyaz peynır az bı mıktar .. sonra öğlen yemegı 200 gr haslanmıs tavuk göğüsü 2 ıkı kasık yogurt light...ve sonra ondan 2 saat sonra felan gene 200 gram tavuk göğüsü yiyorum arada en fazla ıkı meyve yıyorum elma yada mandalına gibi. ama 3 lt yakın su tuketıyorum...antremanlardan2 saaat önce felanda makarna haslanmıs yada princ yiyorum ara sırada tob balıgı feln....2 hafta oldu 88 kg dan 84 dustum ölçülerde pek değişklık olmadı ..şimdi ben herdlıne bipro kullancam tabı yanında yag yakcıı ve cla da ..prtoeını antremandan hem önce hem sonra alsam kılo aldırırmı? haftada 4 gunçalışıyorum.dışardan proteın tozu alırsa eger yedıgım yemeklerı düşüreyımmı fazlası olurmu antremanlarımı genelde 3 gıbı yapıyorum yanı öğle yemegınıde 1 de yıyıorum..proteın tozu antremadnan önce alcam ve sonrada ve arkasından gıda takvıyesı mecbur yapcam ne yemelıyım ....yesem zararı olurmu...antreamanımı sorcaksınız çok kılo az tekrar basıyorum...1 saat ıdman suruuyor sonra 20dk koşu.. az bi parça mekık 15 dk kadar.sonra bırakıyorum.?buna göre beni bilgilendırırsenız sevnırım çok sabırlıyımdır bıkmam bu ısten ama faydasını gördukce :)))))

2. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Konunuz ilgili foruma taşınmıştır.

sheva1987 ve saydam bunu beğendi.
  3. yavrumalikemal

yavrumalikemal Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    abicim yemiyerek değil çalışarak zayıflanır zaten aç durance 2-3 gün güçten de düşüyosun ben judocuyum hiç bir diyet yapmadan bir günde 4 kilo verdiğim oldu kendine bir çalışma programı hazırla

4. sheva1987

sheva1987 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    çalışma programı derken zaten haftanın 4 gunu body çalışıyorum ve body çalıştıktan sonra 25 dk koşu 5dk bisiklet ve 20dk yakında mekık çalışıyorum daha nasıl çalışabilirmkı zaten body yorucu bi spor

5. yavrumalikemal

yavrumalikemal Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    judo kadar değil zaten 10-15 gün kilo veremesin akşamakadar çalışırsın aç durursun zayıflayamassın 15 günden itabaren vermeye başlarsı birde çok fazla su içme idmanlardan sonra lakı lakır su insanı açıktırır birde uzun mesafe yürüyüş yap koşu değil atletizm sahasında değil yokuş in çık örnek

Sayfayı Paylaş