Bu bilgi sizce ne kadar doğru ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve gepsalma tarafından 13 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. gepsalma

gepsalma Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar ben bundan 5 ay önce fitness ürünü satan ayrıca kendisi body hocalığı yapmış, doktorların yanında çalışmış bir abiyle tanıştım . Konu konuyu açtı .kilo almak istiyorum spor yapıyorum ama yaramıyor dedim. Oda bana gainer kullan ve beslenmene dikkat et dedi. Bende peki bıraktıktan sonra tekrar zayıflamayacak mıyım dedim , oda bir müddet kullanacaksın 3 ay 4 ay sonra vücutun yağ depolamaya alıştırcan metobolizmanı değiştireceksin . Senın Şuan ne Yesen vücudun yakıyor . Gainer kullanarak zamanla günlük kalorinin üstüne çıktığın zaman onu yağ olarak alacak vücuda . Sonra böyle böyle yağ yapmaya alışacak dedi. Bıraksanda artık metobolizman öyle alışacak dedi. Dediği de oldu Şuan 60 on altına düşmüyorum önceden 57 kadar iniyordum.bunu izah edebilecek var mi

2. BoxeurDesRues

BoxeurDesRues Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    8ayin uzerindeki diyetlerde yag depolari bittigi takdirde belli oranda kotu yesenizde yaglanma olmuyor bundan bi baglanti kurmaya calistim bir ihtimal belki ancak sunu demek isterim ki gainer kilo aldirmaz kaloriler kilo aldirir gunluk ihtiyacinizin uzerinde aldiginiz her kalori size kg olarak doner gainerlr yemek cok yiyemeyen insanlar icin hazirlanmis toz haldeki yuksek kalorili takviyelerdir yani bunu biraktiktan sonra atiyorum gunluk ihtiyacin 3000kcal sen tuttun 2500 aliyosun kg vermeye baslarsin ancak bunu hic kullanmadin gunluk ihtiyacin 3000 sen 3500aliyosun atiyorum,kg almaya devam edersin

3. gepsalma

gepsalma Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ben çok yemek yiyebilen birisi değilim toz işime geliyor . Peki ben 4 ay 7 ay toz kullandım kilo aldım . Yeme alışkanlığım iyi olmadığı için bıraktığımda aniden kilo vereceksem kullanmanında mantığı yok o zaman ?

4. BoxeurDesRues

BoxeurDesRues Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Aniden kilo vermezsin gunluk ihtiyscindan az alirsan kilo vermeye baslarsin bu iste onemli olan beslenme,beslenme gunlugum var takip edebilirsin

5. gepsalma

gepsalma Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Peki teşekkürler

Sayfayı Paylaş