Bu beslenme yeterlimi, Yoksa protein tozu almalı mıyım ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve seko94seko tarafından 24 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. seko94seko

seko94seko Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beni bir yönlendirirseniz sevinirim
    Yurtta kalıyorum, yani öyle her gün piliç göğüs pişirecek yerim yok öncelikle, yani yurtta ne varsa o.
    Sabah genelde 2 yada 3 haşlanmış yumurta, beyaz peynir, kaşar peynir veya salam tüketirim, Öğlen 2 saatlik bir ara olur standart işte dürüm, tavuk döner falan klasik öğrenci işi geçiştirilir yeme işi, akşam yine yemekhanede ne varsa onlardan.
    Şöyle bir menüyü her gün tüketsem

Kilom 81 - boyum 1.76

Whey protein tozu tüketirsem kilo verip kas yapma yolunda iyi bir faydası olurmu, yoksa şimdilik bu kadar protein yeter mi ?

Bu arada ne kadardır spor yapıyorsun sorusu gelecektir mutlaka

bundan 3 4 yıl önce 93 kilo falandım o zaman zayıflama dönemimde spor salonuna gitmiştim işte 5 6 ay kadar, ama oda sallaya sallaya açıkcası pek takmadan, kilo vermekti amacım ve sadece kardio yapıyordum çünkü kardio ile kilo veriliyor sanıyorudum [​IMG]

daha sonra geçen yıl 3 ay gittim, gene çok yüklenmemiştim ve beslenme yönünden zayıftı gene yurttaydım çünkü, ama 2 ay kadar ağırlık ve kardio antreman karışık çalışmıştım, sonra araya yaz tatili falan girdi işte, 1 dönem boş geçti, şimdi tekrar başladım bu sefer cidden bir şeyler yapmak istiyorum.

Not: Eğer alırsam bu tozu almayı düşünüyorum, uygunmudur sizce ?

Sayfayı Paylaş