Bu adamin ortalama olculeri?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Dopamine tarafından 13 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Paul_

Paul_ Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    38
    bu adam mı :D:D

bu adam dediğin brad pitt :D

genelde herkes body'ye ilk başladığında sadece brad pitt'in fight clubtaki hali gibi olmak ister, sonra dahada çoğunu dahada çoğunu . en sonunda meter mevsimler gibi olursun uyuşturucu gibi birşey bu vücut geliştirme :)

kolay gelsin

2. Destiny

Destiny Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Ama bu adamın yağ oranı düşük. Seninde %5-%8 arasında mı yağ oranın?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

3. NEBUKADNEZAR

NEBUKADNEZAR Üye

Beğenileri:
    245
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Bunun için hiç spor yapmıyor olması gerek ama.Eğer 2000 kalori yakan adam 1600 kalori alıp üstüne bir de ağırlık antremanında zorlarsa kendini ağırlıklar konusunda kas yakmaya da başlar.O yüzden yağ yakmaya calısan adamlara az set az agırlık çok tekrar önerirler.Zaten beslenmeleri zayıf olur kalori bakımından üstüne idmanda zorlamamaları için düsük kilo ile çok tekrar yaptırılır.Aksi taktirde zaten beslenmesi kilo vermeye calıstıgı icin düsük olan adama piramit yaptırmaya kalkarsan o vücut o idmanda çok zorlanır ve o beslenme o vücudu toparlamak için yeterli olmaz bu sefer vücut kastan kayıplar da vermeye başlar.
    --- Mesaj birleştirildi, 15 Ocak 2014 ---
    Ben Brad'i aradım şimdi beyler.Kol : görüneni bilemem ama kol 36 Omuz 125 Göğüs 105

4. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Yakılan kalori derken spor harici kaloriyi söylemiyorum. 2000 kalori yakan adam spor yaparsa 2500 kalori yakıyor olur, haliyle yağ yakmak için günde 2000 kalori alması gerekir :)

5. Dopamine

Dopamine Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Peki arkadaslar soyle bir sorum olacak sizlere, bu arada cevap veren herkese tesekkur ederim.
    Brad Pitt'in bu filmde gordugunuz gibi pek kasi yok. Goruntuden bahsetmiyorum, gorunurde 40 cm kol duruyor diyorsunuz ama kolu 36 cm falanmis. Ecto oldugumdan beslenmeyi de sevmiyorum, aslinda bir Ecto vucut yapisina gore yemek yemeyi daha cok severim ama pek hosuma gitmiyor. Antreman gunleri 1 olcek protein tozu ve her gun yarim yagli 1 lt sut icsem bu vucuda kavusabilir miyim? Genel olarak evde ne varsa onu yiyorum :) Zaten pek bir sey de istemiyorum. Sadece her gun 1 lt sut saglikli mi o kafami karistiyor.

6. Destiny

Destiny Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Protein yağ ve karbonhidratı yeterince alırsan ulaşabilirsin hedefine.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sayfayı Paylaş