Bu şekilde devam etmek ne kadar mantıklı?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve EMN tarafından 14 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. EMN

EMN Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba.evde 13*2 kg lık dambıllarım var bir süredir bunlarla düzenli olarak çalısıyordum.Ve artık bu kilolar bana hafif gelmeye başladı ve gelişmede durdu zaten.Bu sene üniversite sınavlarına hazırlanıyorum vaktim olmadığı için salona gidemiyorum.Evde de böyle çalısınca bir faydası olmuyor boşa kendimi yoruyormusum gibi geliyor.1 sene çalısmayıp üni. yi kazanınca adam akıllı salona yazılıp çalısmayı düşünüyorum.sizce evde bu şekilde çalısmaya devam etmelimiyim?Ya da kendi ağırlığımla çalıssam şınavı felan üstüme ağırlık alarak çeksem daha mı iyi olur?Şuan ki ölçülerim Kol 33 omuz 110 göğüs 92 bel 72 civarı.
    Evde dediğim gibi çalısmanın bir faydası olur mu sizce?

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    2 kg çok az , vücut ağırlığıyla yapılan hareketlerden kombine ederek program oluşturup 1 senelik o zaman içinde çalışırsan vücut ağırlığıyla geldiğin gelişim muazzam olur tabi disiplin çok önemli bu konuda.
    Vücut ağırlığıyla :
    Şınav kombinasyonları
    Dips-Bench Dips
    Barfiks kombinasyonları
    Karın , leg raise , mekik ve farklı bir çok karın hareketi

EMN bunu beğendi.
  3. EMN

EMN Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    yanlış yazzmışım düzeltemedim dambıl ağırlığım 2 kg değil 13 kg ama onlarda az geliyor street workout dşye bşrşey duydum onu yapabilirim ama düzgün program yok.

Son düzenleme: 14 Ekim 2013
  4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Street workout ile düzgün rutinler var , 13 kg ile belli süre devam edebilirsin ama bir zaman sonra ağırlık yetmiycek.
    madbarz sitesine girersen street workout rutinlerini görürsün , ordan uyguluyacağın rutini seçebilirsin.

EMN bunu beğendi.
  5. EMN

EMN Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    siteye girdim orta seviyeyi seçtim de çok fazla hareket çıktı hepsini 1 günde mi yapacağım yoksa her resim 1 haftanın resmi mi anlamadım yardımcı olur musun?

6. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Sayfa ingilizce , ingilizce çok fazla bilmediğimden :D bilen biriyle çözümlesen çok daha iyi olur ama mesela
    http://www.madbarz.com/components/c.../800x448/1a1d21f5f8be43a0c14bc5370bd6b885.jpg full body routine bu program haftada 3 kere yapılmaya uygun 1 gün off 1 gün yap rutiniyle en son 2 gün off 1 gün yap olarakta gider.
    Veya mesela biceps-triceps rutini var haftayı bölersin öyle uygularsın o sana kalmış.
    http://www.madbarz.com/components/c.../800x448/5d8570f18e58ab8a9eb3fda1522359e9.jpg

EMN bunu beğendi.
  7. EMN

EMN Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
  8. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Bu Sercan Ulusoy diye bir çocuğun blogg sayfasında görmüştüm.Uygula o eleman çoğu sw hareketlerini başarıyordu.

EMN bunu beğendi.
  9. CanMatthew

CanMatthew Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    konu benim de ilgimi çekti açıkcası, stajdan dolayı spor salonunu aksatıyordum yapabilirsem street workout yapacağım. yalnız aklıma takılan şu; street workout mu yoksa p90x mi?

Sayfayı Paylaş