Bu ürün Kreatin Monohidrat mı?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve maicana1998 tarafından 22 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. maicana1998

maicana1998 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    https://www.supplementler.com/urun/optimum-gold-standard-whey-2273-gr-optimum-micro-783 arkadaşlar bu yanında verdikleri kreatin monohidrat mı? 2 ay oldu fitness başlayalı vücut biraz yağlı ama nedense kilo alamıyorum boy 1.75 kilo 72 2 aydır kiloda oynama yok beslenmem kimi zaman iyi olamayabiliyor okul dolayısıyla bu ürünü almayı düşünüyorum görüşleriniz nelerdir?
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Eylül 2014 ---
    sitenin kretin monohidrat sekmesinde çıkıyor ürün ama üstünde kreatin micronized yazıyor anlamadım bende 2 si arasında çok fark varmıdır bütçe sınırlı biraz

2. maicana1998

maicana1998 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    bide arkadaşlar beslenmem sabah 2 tam yumurta 2 beyazı peynir yulaf öğlen yemekhanede ne çıkarsa kimi zaman et kimi zaman bezelye vs. akşama doğruda ne olursa sürekli tavuk yiyemiyorum yani her gün protein ihtiyacımı karşılayamıyorum genelde 1 yıldan önce takviye almayın o paraya et vb besin alın diyorlar ama okulada et götüremem bunun yerine ara öğünde protein ihtiyacımı tamamlayacak kadar protein tozu alayımmı sizce?

3. maicana1998

maicana1998 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    yardım arkadaşlar alıyımmı ürünü

4. odincel

odincel Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İstanbul
    Biraz daha doğal bir şekilde Sporunu yapmanı öneririm yeni bir sporcusun disiplinini oluşturmanı öneririm, Önemli olan bunları kullanabilmek değil düzenli bir şekilde sporunu yapabiliyormusun ? eğer yapabiliyorsan beslenmen için biraz daha zorla kendini mesela bir Sefer Tasında besinlerini taşıyabilirsin ben 1 sene bu şekilde gezdiğimi bilirim utanma sporcusun sen aradan 5-6 ay bu disiplininle devam et, kilo alamamanın bir çok sebebi olabilir iyi bir uyku alıyormusun ? vücudunu dinlendriyormusun ? Mesela Gece Yatmadan Önce Çinko - Magnezyum Alabilrisin.. İyi Hissettirecektir Seni. Beslenmende aksaklık olduğunu yazmışsın onu onarmaya çaba sarfet. beklentinin yanında yazı yazmamış olablirim ama Zor Oyunu Bozar ;)

5. maicana1998

maicana1998 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Sefer tasi zor biraz evde taze fasulye varken tavuk hazirlamam imkansiz dersaneye yetismem lazim vs ana ogunun eksik kaldigi gunlerde kullanmak istiyorum supplementi antreman haftada3 kere ama 4e cikarcam uyku en az 7 saat

odincel bunu beğendi.
  6. Agnostik

Agnostik Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    3
    Aldığın creatin monohidrat formundadır.

7. firestorm13

firestorm13 Üye

Beğenileri:
    2