Bsn True-Mass

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Mestano tarafından 18 Mart 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. ReveR

ReveR Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Bsn true mass aldim, fakat sutle karistirinca cok agir oluo ve cok yogun midem bulanio basimi bile agritiyo yemek yiyesm gelmio. Suyla karistirsam cok acaip oluo midem kaldirmio bsn true mass crema kurabiyeli aldm nasil kullanmaliyim tam tamina anlatirmisiniz?

2. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    gainerlar bölümündeki true mass'ada aynı şeyi yazmışsınız.bunu yapmayınız.boş yere kalabalık yapıyor cümleleriniz.

3. ReveR

ReveR Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Konusmak icin konusmayalim lutfen. Forum kurallarina aykiri bisey yok istedgmi yazarm yardim bekliorm gorundugu gibi ilgili konular gordgmde yaziorm. Kendi isinize bakin kolay gelsn

4. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    istediğinizi yazamazsınız demedim.aynı şeyi birçok yere copy-paste yapamazsınız dedim.bu hoş bir davranış şekli değil.görecek kişi öylede görüyor,böylede.kullandığınız kelimelerede dikkat etmenizi öneririm."işinize bakın" gibi şeyler pek hoş değil.

5. ReveR

ReveR Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Konu hakknda yardima ihtiyacim var ilgili konulari gorunce cop paste yaptm rhatsz ettiysem ksra bkma

6. rdvanx

rdvanx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ölçek?

mrhaba arkadaşlar. üç ölçek alınacak vesayine yazılıyor bu ölçekten kasıt nedir bsn true mass aldım içinde plastik bi kaşık çıktı o mu? ondan üç tane çok çok fazla oluyor. kutunun üstündede yemek kaşığı diyor nasıl kullanmalıyım yardım lütfen?

7. victory44

victory44 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ürünü daha önce kullandım memnun kaldım, şu kombinasyonla tekrar kullanmayı planlıyorum.
    bsn true mass
    hardline creapure
    hardline vitamin mineral (yada supradyn). bcaa eklemeli miyim yoksa true mass taki bcaa yeterli olur mu ?

8. aresta56

aresta56 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sahtwe olmasından korkuyorum

Hoxcam 3 gün önce true mass protein tozunu ********.com sitesınden sipariş vererek kullanmaya basladım. belirtilen ölçülerde kullanmama ragmen belirli saatlerden sonra ishal,karın agrısı,migde bulantısı ve uyku yapıyor. daha öncede bu ürünü kullanmıstım fakat bu etkılerı hiç bir zaman göstermemıstı..üzerine bakıyorum tarım bakanlıgı onayı filanda yok.ürünün sahte olmasından korkuyorum. şu an için kullanmayı bıraktım. yarın ege universitesınde analiz yaptırmayı düşünuyorum..sence bu urun sahtemıdır ? çünku asla bu belirtileri göstermemesi gerekiyordu

9. blackajan

blackajan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Kullanan arkadaslar varsa tadi nasil? Cilekli veya Vanilyali almayi dusunuyorum.

Sayfayı Paylaş