Bsn True-Mass

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Mestano tarafından 18 Mart 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Selam arkadaşlar, bir arkadaşım bsn true-mass aldı. Kullananlar varsa bu ürün hakkında yorumlarını söyleyebilir mi?

2. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    Mestano, Ben kullandım ve olumlu etkisini gördüm, Ice Cream aromalı olanın tadı çok hoş, karbonhidrat kompleksi bir ürün..
    3 ölçek bir porsiyon (145 gr) yapıyor..

Bir porsiyonda (Su ile) 70 gr karb. 50 gr pro. (süt ile) 94 gr karb. 66 gr pro. var...

Ürünün kapağının altında koruma folyosu mevcutmu?

Bu aralar bu ürünlerle ilgili sahtecilik olayları arttı pek güvenemez oldu insanlar , ben kullandım faydasınıda gördüm ama içim hala rahat değil çünkü ürünün kapağını alt kısmında folyo yoktu birde ilk ürün ile ikinci ürünün aromaları biraz daha farklı geldi..

Sahte olup olmadığını analiz sonuçları ile anlayabilirsiniz, varsa üniv.de kimya bölümü okuyan arkadaş eş dost, onlar bu işi hallederler...

Mestano bunu beğendi.
  3. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Peki, bunlarda nasıl alım yapılıyor? Anlayamadım gitti, şimdi günde 1 porsiyon mu alınacak? Yani 3 ölçek? Yoksa 3 porsiyon 9 ölçek mi alınacak, kutusu yanımda olmadığı için okuyamıyorumda ama eğer 3 porsiyon alınırsa 6 gün gider sadece koca kutu:S
    Bu arada çok güvendiğim bir yerden aldım, kutu yanımda olmadığı için yorum yapamayacağım sahte olup, olmadığı konusuna...

4. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    İdmandan 2 saat önce 3 ölçek alıyorum,idmandan hemen sonra 2 ölçek alıyorum,ayrıca öğün aralarındada kullanabilirsin, ben kullanırken sürekli bölerek kullanıyordum..
    İdman yaptığın günün ertesi sabahı kalkar kalkmaz 2 ölçek süt ile tüket..
    Son olarakta, idman yapmadığım günlerde kullanırken daha çok etkisini görüyordum...

5. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    sabah kalkar kalkmaz içilecekse su ile tüketilmesi daha uygun olur.

6. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    Özür dilerim DaFFy, su ile yazacaktım hata yapmışım evet su ile tüketilmesi daha uygundur daha çabuk etkisini görürsün...

7. MrMuscle

MrMuscle Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Bu ürünü nereden edinebilirim? Çok gerekli. Teşekkürler.

8. IVANDRAGO

IVANDRAGO Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    urunu temin etmek sorun deilde urunu nasıl kullanacaz 145 gram bı olcek :D tam bı shaker dolusu :D

9. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    Adana-Mersin-İzmir En uygun fiyatlısı Adana'da mevcut, incirlik'ten çıkartıyorlar burdanda Mersine ve İzmire gönderiyorlar,fakat bu ürün güvenilir,isim yapmış mağazalarda mevcut değil o yüzden, Maddiyat konusunda sıkıntın yoksa daha güvenilir bir ürün alabilirsin, Ultimate,Musscletech,Üniversal vs..

İllaki bundan alacam diyorsan, Google'da araştırma yap fakat dikkatli ol ve Son Kullanım Tarihine Çok dikkat et,Tarihin yazdığı yeri hafif bir şekilde tırnağın ile kazı çok çabuk çıkıyormu yada altından birşeyler çıkıyormu...
    Ürünü Bölerek kullanabilirsin, 2 ölçek idman öncesi 2 ölçek idman sonrası,bu şekilde bile çok katı oluyor, senin dediğin gibi yapıldığında kimbilir nasıl olur, Ayrıca 50 gr proteinin tamamını vücut bir anda kullanamaz, tabi bu olay kg ilede çok alakalı fakat bence 35 gr'dan fazlası makul değil,fazlalığın bir kısmı yağa dönüşür bir kısmıda atılır, ne yaparsan yap vücuda ihtiyacı kadar takviye,ihtiyacı kadar besin gönder..

Saygılar...

Son düzenleme: 13 Eylül 2008
  10. IVANDRAGO

IVANDRAGO Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    kg 105 bulkum henuz ama urun porsıyonu olarakta 145 gram cok fazla geldı bana :) 50 gram protein miktarı kullanımda fazla gelmedı degıl :) muscle tech nitro tech i uygun fiyatlara bulabılecegım yerler varsa bılgı verırsenız sevınırım bırde adanadan satıs yapan cok az yer war :) bunlarla ılgılı bısıler bılıyorsanız paylasırsanız cok ıyı olur

11. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    ivan istiyosan adam kaçak olarak çıkardığı mala mağaza açsın :) , true amss kullanacaksan açık artırma sitesinden almaktan başka çaren yok ama bizim tavsiyemiz kesinlikle optimum serious mass nlarge 2 universal gain fast gibi türkiyede distribütörlüğü olan ürünlerdne gönül rahatlığı ile alıp kullanman , çünki adanadan protein ve gainer diye nesquik alan çok oldu :)

12. shanexkocak

shanexkocak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bsn truemass hakkında bı sorum olacak bu urunu su bıle ıcse yarayan bı ınsan kullansa nasıl olur? yani yaglanma konusunda

13. xy

xy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Konu hakkında konuşma 1 ay önce olmuş ama yinede ben sormak istedim. Kullananlarda hiç yan etki olarak sivilce görüldü mü ? Yani sır gibi bölgelerde. Protein tozlarında öyle sorun olmuyor ama bunun içinde "Yumurta Akı albumen" olduğu yazıyor. Ürüne para verdikten sonra kullanamıyorum. Daha önce Nİtro Tech'in CellTech ürünün kullandım ve aşırı bir sivilcelenme yaptı bende bırakmak zorunda kaldım şimdide başkasına verdim. Yardımcı olursanız sevinirim.

14. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    Kullandığınız ürünün son kullanım tarihine dikkat ediniz,
    bozulup bozulmadığını anlamaya çalışınız, ürünü içtikten sonra ishal,mide bulantısı,karın ağrısı oluyormu?
    1 porsiyonda vücuda kaç gr kadar protein, kaç gr karbonhidrat gönderiyorsunuz, yani kaç ölçek kullanıyorsun ve sıvı miktarı kaç ml?
    Acaba aşırımı kullanıyorsunuz bunları gözlemleyin..

Sanırım cildinde aşırı yağlanma olmuş olabilir..

Vücudun A vitamini ihtiyacını karşılamalısın(havuç,ıspanak,yeşil biber,kayısı,domates,süt vs) Bu gibi gıdalardan karşılayabilirsin..
    Yaşınız kaç?Acaba ergenlik çağını atlattınızmı?
    Ekeklik hormonun(Testosteron) seviyesinin artışı sivilce oluşumunu etkileyecektir..

Bol bol su içmelisin, karaciğer'e faydalı besinler; Enginar ve Havuç faydalı olacaktır, ayrıca yemeklerde sebze ve meyve tüketimine ağırlık veriniz..

Bazı ürünleri kullanırken ilerleyen zamanlarda vücutta sivilce,alerji tipi lekelerin oluşmasına neden olabilir, özelliklede creatin kullanımından sonra..

Bu linklerden devam ediniz..

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/alerji-oldum-ka-n-uorum-t15215.html?t=15215&highlight=sivilce

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/ba-n-za-gelen-en-t4386.html?t=4386&highlight=sivilce

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/akne-ve-sivilceler-t14304.html?t=14304&highlight=sivilce

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/protein-tozu-ve-sivilceler-t14086.html?t=14086&highlight=sivilce

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/akne-sivilceler-ve-bakim-t6655.html?t=6655&highlight=sivilce

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/karacigerde-sorun-t13184.html?t=13184&highlight=sivilce

xy bunu beğendi.
  15. xy

xy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok teşekkür ettim josef 1521. Ergenlik dönemim geçti ama akne sorunu 25 30 a kadar sürebiliyor. creatin kullanmicam bundan sonra sanırım. Yada sizin dediğiniz gibi miktarını düşürürüm. Normalde sporla birlike akne azalıyor hatta tamamen bitmişti ama cell tech le birlikte yine rahatsız edici seviyeye ulaştı. Cildin yağlı oluşu çok büyük sorun (estetik açıdan). Umarım true mass la birlikte bir daha başlamaz çünkü sırtım süzgece döndü.

16. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Kullanan arkadaşımın zaten sivilcesi vardı ama extra birşey olmadı, olsaydı söylerdi.

17. foranimati10

foranimati10 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Kilo kontrolü
    Öğün alternatifi
    Beslenme
    Protein destek
    Besin destek
    Yağsız kas kütle artışı
    *Sustained Release: 8 saate kadar, amino asit nitrojen seviyesinin sirkülasyonunu destekleyen, hızlı ve yavaş proteinleri içerir.
    *Multi-fonksiyonel, uzun süreli (A.M.-P.M.) protein ve karbonhidrat karışımı, 6 kaliteli değişik protein
    *Aktif protein kullanım enzimleri, artış ve kolay kullanım için
    *BCAAs ve Essential ve non-essential amino asitler
    *Madium Chain Triglycerides(MCT) hızlı yağ yakım kaynağı
    *Glutamine peptitleri Glutamine AKG
    *İyi bir lif kaynağıdır.
    *Aspartam içermez
    Hydrolized Whey Protein (1/2 – 1 saat sindirim oranı)
    Ultra-Filtre edilmiş Whey Protein (2-3 saat sinidirim oranı)
    Mikro-Filtre edilmiş Whey protein (2-3 saat sindirim oranı)
    Yumurta Akı albumen (2-3 saat sindirim oranı)
    Süt Protein Konsantresi (4-6 saat sindirim oranı)
    Kalsiyum kaseinat (6-8 saat sindirim oranı)
    Micellar Alpha ve Beta – Kaseinler ve Kaseinates
    True Mass, kasların yağsız olarak büyümesini maksimize etmek ve uzun dönemde kas ve kandaki amino asit seviyesini arttırmak için üretilmiş,etkili bir şekilde kalori alımını destekleyen ve çok rağbet gören bir protein tozudur.İçersinde varolan hemen hemen bütün vitamin ve mineral grupları ile diet lifler vücudun günlük ihtiyacını karşılar.
    Sustained-Release Multi-Functional Micellar Protein Matrix: 7 saate kadar amino asit nitrojen seviyesinin sirkülasyonunu destekleyen hızlı ve yavaş proteinleri içerir. Multi-fonksiyoneldir. Sabah ve öğleden sonra kullanımına uygundur. (a.m.-p.m.)
    Glycogen Uptake Matrix: Benzersiz bir protein karışımıdır. Hem sabah hem de öğleden sonra kullanımına uygundur. Antrenman sonrasında iyileşme ve egzersiz için enerji seviyesinin artışına yardımcı olur.
    Glutamine Alpha-Ketoglutarate (AKG) ve Glutamine Peptides: Glutamine AKG ve glutamine peptitleri, vücudun glutamin depoları için çok gerekli ve etkili glutamin kaynağıdır ve kas protein dengeleyicisidir.
    Bioaktif Protein Enzimlerinin Yararları (Aminogen and Papain): Optimum protein sindirimi ve emilmesi; kaslar tarafından amino asit alabilme kapasitesini yükseltir.
    Fibre Matrix: Lifler, gastrointestinal sağlığı destekler. Vücudun besin absorbe etme kapasitesi artar. Sonuç olarak besin alımı ile kullanımı artmış olur.
    MCTs (Medium Chain Triglycerides), ve EFAs (Essential Fatty Acids):MCT’ler yağ asitlerinin bir sınıfındandır. MCT’ler karbonhidratlar gibi hızlı yakılan bir enerji kaynağıdır.Diğer yağlardan farkı düşük kalori içermesi ve daha kolay emilerek enerji olarak yakılmasıdır. EFA lar vücut tarafından üretilmediğinden, vücuttaki eksikliğini tamamlaması için alınması gerekir.
    Branched-Chain Amino Acids (BCAAs) ve Essential ve Non-Essential Amino Acids: Günlük amino asit ihtiyacını fazlasıyla karşılar. Hem onarıcı hem yapıcı etkisi olan BCAAs egzersiz sırasında vücudunuzun büyümesi için gereken testesteron ihtiyacına göre kortisol oranı sağlar. Kaslardaki protein parçalanmasını önler.Uzun süreli egzersizler sırasında vücudun kan şekeri seviyesini düzenler.BCAAs takviyesi alanlarda, almayanlara göre çok daha fazla yağ yakımı ve kas kütlesinde artış olduğu saptanmıştır.

18. casparov2

casparov2 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    bu ürünü kullananlar varmı?
    ürünü almayı düşünüyorum kilo almak amaçlı ve twinlab amino fuel liquidle kombine edicem.

19. casparov2

casparov2 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    ben şu an sadece true mass kullanmayı düşünüyorum.
    kullanım hakkında tavsiyeleriniz neler?
    ben sek şise süt le kullanıcam.günde kaç kere? antremandan ne kadar bi süre önce yada sonra kullanmam gerekli ve kaç porsiyon olarak cevaplarsanız sevinirim

20. Ayberk1122

Ayberk1122 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    İdmandan sonra 2 ölçek ve sabah 2 ölçek nasıl olur?

Sayfayı Paylaş