Boyumun kısalması ve kilo almak için

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve KaanReyizz tarafından 14 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. KaanReyizz

KaanReyizz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle merhabalar.Forumu yaklaşık 1 senedir takip ediyorum ancak üye olmak bugüne kısmetmiş.16.5 yaşında (17 ye gireceğim 98 doğumluyum) bir öğrenciyim. Bodyye ara dönemlerle 1-2 ay gidip bıraktım.Asıl gitmemin amacı boyum 195 ve yaşıtlarıma göre çok uzunum uzamak istemiyorum.Ve tabi birde kilo sorunum var 71 kiloyum.Buraya yardım edebileceğinizi düşünüp yazıyorum şimdiden teşekkür ederim.Kısa boylu arkadaşlar tarafından tepkiyle karşılanabilirim ancak gerçekten boyun bu kadar uzun olması minibüse sığılmaması ve lise ortamında yeterince dikkat çekilmesi gerçekten kötü birşey. Yorumlarınızı bekliyorum..

2. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Ağırlık çalışmasıyla boyu kısaltmak mümkün değil, tıbbi müdahale ile plaklara müdahale edip durdurabilirler belki, ortopedi bölümüne gidilmeli.

3. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    Uzayan boyun kısaltılması mümkün değildir.Asla kısalamazsın.Ancak hastanede testesteron hormonu verilerek uzaman durdurulabilir.

İyi yanlarından bakmaya çalış basketbol,voleybol veya yüzme ile uğraşabilirsin

Eğer güzel bir vücut yaparsan mankenlik yapabilirsin.

4. KaanReyizz

KaanReyizz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben bıktım yani bu boydan gerçekten lanet ediyorum artık. Umarım en kısa zamanda biter kurtulurum bakayım yarın okuldan erken çıkıp kemik yaşını öğrenmeye gideceğim umarım plaklarım kapanmıştır.

5. Rigby

Rigby Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Bizde uzamaya çalışıyoruz :) basketbola gitmeni tavsiye ediyorum. Gelecekte iyi bir sporcu olabilirsin :)

6. KaanReyizz

KaanReyizz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bileğimdeki bağlarımın tamamı kopmuş durumda o yüzden basket oynayamıyorum Efes'in Genç takımmında oynuyordum ancak talihsiz bir sakatlık yaşadım ve bu yüzden bırakmak zorunda kaldım.

Sayfayı Paylaş