Boyum Cok Uzun Ve Cok Zayifim

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve çaresiz genç tarafından 17 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. çaresiz genç

çaresiz genç Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar merhaba, ramazan bayraminiz mubarek olsun diyorum oncelikle.
    Arkadaslar 17 yasindayim 1.88 boyunda ve 59 kiloyum. Tahmim edeceginiz uzere inanilmaz zayif gosteriyom. Kendimi bildim iskelet gibiyim, ufak yaslarda sikinti olmuyordu ama yas ilerledikce ozguvenimi kaybettirdi bu zayiflik bana. 1.5 ay spor salonuna gitmistim 8 kilo almistim.1 ay ara vermek.zorunda kaldim. Pazartesi yeniden baslayacagim. Sizlerden ricam kilo almama fayda saglayacak yiyecekler hakkinda bilgi vermeniz. Hatta zaman ayirip program bile verirseniz cok mutlu olurum.. Son 1 sorum olucak oda dedigim inanilmaz zayifim yag denen birsey yok vucudumda antrenman yaparken az agirlik cok tekrarmi yoksa yuksek agirlik az tekrarmi calismaliyim ? Uzun oldu baya ama simdiden tesekkur ederim arkadaslar.
    Not: Kendimi bildim bileli zayifim bakalim normal kiloya ulasabilecekmiyim sonunda..

2. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    ilk ay standart egzersizlerle 10-15 tekrar arası çalış , daha sonra düzgün bir sistem kurup hareketin önemine göre 4-8 tekrar aralığında çalış. mesela barbell curl hareketinde 4 tekrar yapmanın hiçbir anlamı yok , 8 tekrar iyidir ; squat , deadlift gibi hareketlerde ise 4 tekrara kadar düşebilirsin. tabi yediklerini de artırmalısın ki kas kütlesi alabilesin.

3. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    hocam burada reklam yapmanızın amacı nedir ? arkadaşımız özel danışman istiyorum dememiş bile.

Son düzenleyen: Moderatör: 21 Temmuz 2015

Sayfayı Paylaş