Boy Uzumasında En Etkili Vitatamin Ve Minareller Nelerdir?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve TRJinKazamaTR tarafından 9 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. TRJinKazamaTR

TRJinKazamaTR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Boy Uzamasında En Etkili Vitamin Ve Minareller Nelerdir..Mesela Kalsiyumsa Eger Kalsiyomu Altıkdan Sonra Vucutta Emilmesi İçin Başka Bişeye Gerek Varmıdır.Ve Vitaminlerden Önemlisi Büyüme Bezini Çalıştırmaksa En İyi Nasıl Calıştırabilir..Buna Göre Bana Uggun Bir Vitamin Tableti Ve Gerekiyorsa Kalsiyum Tozu Ve Protein Tozu Gibi Şeylerde Önerebilirsizi.
    Yan Kısaca Sölemek Gerekirse Boy Uzamasında Destek Amaçlı Vitamin Ve Buna Benzer Şeylere İhtiyaçım Var...Sebzelerden Alda Diyebilirsiniz Ancak Ev Halkını Buna İtmek Zor Olucagından Böyle Bi Şansım Yok Sizin Kullandıklarını Kadar Extreme Olmasada Günlük Fazla Efor Sarfetmiyen Biri İçin Uggun Bi Vitamin Tablet Veya Her Ne Kullanmak Gerekiyorsa Önerebilirsiniz..

2. KONT DRAKULA

KONT DRAKULA Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    memur
    Yer:
    İZMİT/GEBZE
    günde 1 tane kuru karanfil çiğne
    hergün 2 sap keçiboynuzu ye
    hergün avuç içi kadar ayçiçek çekirdeği ve kabak çekirdeği ye ikisi karışık
    hergün normal ekmek yeme tam tahıllı buğday ekmeği ye
    arası siyah prinç ye
    haftada 2 kez 1 tabak dolusu kabuklu mercimek ye
    haftada 2 kez birer avuç dolusu badem içi ve fındık içi ye
    hergün 1 tabak yoğurt veya 1 dilim kadar kaşar ye
    her gece en az 8 saat uyumaya bak mümkünse erken yat uyku saatini 10 saaten aşağı düşürme
    bol bol meyva ve sebze ye özellikle muz,elma,havuç,brokoli,karnabahar,sarımsak soğan,maydonoz

ille vitamin satın alığp kullanmak istiyorsan şunları içeren vitaminler kullanabilirsin

a vitamini=4000ıu
    b1+6=20+20mg
    b12=60mcg
    d3 vitamini=500ıu
    c vitamini=200mg
    e vitamini=200mg

demir=60mg
    çinko=20mg
    kalsiyum=100mg
    magnezyum=100mg
    selenyum=30mg
    krom=50mg

bunları nu kadar içeren vitaminleri alıp mantıklı bir kombinasyonla kullanabilirsin

bunlar hatırladıklarım şeyler tekrar araştırmadım yanlış hatırlıyorda olabilirim kendinde araştır doğruluğundan emin ol öyle uygula.

imzamdada belirttiğim gibi bunlar sadece öneri sorumluluk kabul etmem

Son düzenleme: 9 Nisan 2012
    TRJinKazamaTR ve Deliammo bunu beğendi.
  3. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    güneş ışığı+ süt + iyi uyku+ sağlıklı yaşam+ spor (özellikle yüzme )

TRJinKazamaTR bunu beğendi.
  4. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    D vitamini ve kalsiyum kemik gelişimi için etkilidir.

boy uzatan ya a uzattığını iddia eden herşey safasatadır.
    aynı kilo verdiren ve penis boyu uzatan haplar(!) gibidir.
    inanmayın hiçbirine.

TRJinKazamaTR ve FedoR bunu beğendi.
  5. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    Bende bu konuyu zamanında epey araştırmıştım.
    Çipura,uskumru vs. tarzı balıklarda(ton balıklarında bu kısım yok) bulunan balık etinin siyah kısmını haftada en az 2 kez tüketmelisiniz.(2 aydır uygulamaktayım yaşım 20 olmasına rağmen 1 cm aldım :) 21 e kadar durmak yok.)Bu siyah kısım büyüme hormonu görevi görüyormuş resmen.Araştırırsan internetten bulursun gerekli bilimsel araştırmaları.
    Omega 3 balık yağıda kullanıyorum.(Mitamin marka günde bir kaşık fiyatı 34,75tl (150ml))
    Daha sonra barfixte asılma hareketlerinin işe yaradığını çok duydum denemek lazım.
    Sütte günde 1-2 bardak içmeniz yararınıza olabilir.
    Gerisi genetiğinize kalmış kısmet beklemek lazım .

Eğer illede vitamine zart zurta boş para vercem diyorsanız.
    https://www.saracoglu.at/bolum.php?name=urunler&s_op=ushow&urunid=boy_uzatma_kuru
    Ne derece etkili olur bilemem.Ama daha önce televizyon programlarında iddaalı konuşmuştu.Alıpta sonra bana sövmeyesin.Sadece öneride bulunuyorum.Araştırmak sana kalmış.

Son düzenleme: 9 Nisan 2012
    mJw, TRJinKazamaTR, Deliammo ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  6. TRJinKazamaTR

TRJinKazamaTR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bende Supradyn Vitamın Hapı Var Ve Yetersiz Demekki Güzel Uggun Fiyatlı Bi Hap Alıcam..
    Omega 3 Olarak Aynısı Biraz Pahalı Uggun Fiyata Balık Yagı Alabilirim.Ögreciyim Ve Cebime Giren Para Belli Bu Yüzden Vitamin Tableti İstedim..Ayriyetten KuruYemişleride Bulabilirim..Bunun Dışında Spor Zaten Yapıyorum Bisiklet Ve Basket.Fazlada Üstüne Düşmek İstemiyorum Uzuyacagı Varsa Uzar Bu Kadar Ustüne Düşersem Uzamaz Hayal Kırıklıgı Yaşamakta İstemiyom.Umarım Uzar

7. KONT DRAKULA

KONT DRAKULA Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    memur
    Yer:
    İZMİT/GEBZE

iletinde doğru bir gıda önermişsin ama kaynağı nı iyi önermemişsin o bahsettiğin balıklardaki siyah et özellikle palamut un iri olan cinslerinde olur
    diğer çipura ve uskumruda o siyah kısım az olur çipura küçük balık olmasına rağmen pahalı udkumru ise çok küçük balıktır
    gönül rahatlığı ile önerebileceğimiz ucuz ve kaliteli tek balık palamut dur sanada diğer arkadaşımızada palamut öneririm palamuttan bıkarsanız arada bir somon da olabilir

ama denizlerimizden çıkan büyük balıklar çekik gözlülere satılıyor bizim milletede minicik balıkları kakalıyorlar sanki küçük balık tüketmek çok güzelmiş gibi halbuki balıkların derilerinde cıva vardır balığın derisiyle tüketilmesi kandaki cıva düzeyini artırır buda bir proplemdir derisi kolayca ayrılan ve bol etli ucuz olan yegane balık palamut dur şiddetle öneririm

benim unuttuğun bi tane daha var o da sade soda günde 1 küçük şişe içilmesi yeterli olur

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:38 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:30 ----------

madem paran az öğrencisin sana suprady ın yerine decavit pronatal ı öneririm içindeki magnezyum ve demir bolca olduğundan çok daha etkili ve ucuz olur sanada uyar onun yanına marincap 500mg al o da ucuzdur

ama decavit pronatal daki b grubu vitaminler ve c vitamini az bu yüzden üstüne bemiks c alıp decavitle birlikte al yani decavit pronatal+marincap 500+bemiks c hepsinden günlük 1 tablet kullan tabi bide sen bu takviyeleri google den araştır kafana yatarsa

kuruyemişlere gelince para azsa o zaman al kuruyemişleri günlük o hapları aldığın gibi çok az tüket hatta sayarak tüket mesela 5tane fındık 5tane badem şeklinde böylece hem fazla tüketip boş yere kilo almazsın hemde günlük almış olursun

paraya kıy kuruyemişleri tüket büyümen için en ideal gıda kuruyemiş ve baklagillerdir mercimeğide unutma

Son düzenleme: 10 Nisan 2012
    TRJinKazamaTR bunu beğendi.
  8. TRJinKazamaTR

TRJinKazamaTR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11

Dedigin İlaçları Eczacı Bi Arkadaşım Var Ona Söyliycem Belki Hepsini İçeren Bi Tablet Verir Bunun Yanında Omega3 Almayı Planlıyorum KuruYemişleri EminÖnüne Gidip Torbayla Alıcam Başka Türlü Kuru Yemiş Masrafı Cıkmaz Hepsini Almışken Büyüme Hormanu Saylılayan Bi İlacda Alabilirim Aslında Ama Onlar Cok Ciddi Sorunlara Yol Acıyormuş Kısırlık Gibi Şimdi Eczaneye Gidicem Hepsinin Fiyatını Ögrenicem Burdan Yazarım Konuyu Okuyan Arkadaşlarada Yardımcı Olur Unutmadan Söliyim Belki Konuyu Okuyan Arkadaşlar Olur Bununda Bereber Barfiks-İp Atlıyacam Ve 18 Yaşıma Yeni Girdim Olumlu Sonuç Alırsam Burdan 5-6 Ay Sonra Benim Gibi Bunu Dert Edenlerede Yardımcı Olmuş Olucam Hepinize Yorum Yazarak Yardımcı Oldugunuz İçin Teşekkür Ederim..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:13 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:00 ----------

Ve Sölemeyi Unuttum Ergenlige Falan Geç Girdim Yanı Yaşıtlarımın Penisleri Büyürken Kıllanma Varken Bende Tık Yoktu Onların Koltuk Altı Kılları Cıkmıştı Benim 1.5 Sene Sonra Cıkmaya Başlatı Boyum Kendimi Bildim Bileli Kısaydı 16-17 Yaşında Uzamaya Başlatı Son 3-4 Aydır Kafama Taktıgım İçin Farkettim Son 3 Ayda 4-5 Cm Uzamıştım Ve Bisiklet Sürüyorum Sanırım Sporun Etkisi Oldu Uzamamda Bu Yüzden Denemeyi Planlıyorum 18 Den Sonra Bu İhtimalın Az Oldugunu Biliyorum Ancak 25 Yaşına Kadar Uzayanların Ve Askerden Geldiginde Boy Atan İnsanlar Oldugunuda Biliyoruz Ümidi Kesmiyip Denemeye Devam:D

Sayfayı Paylaş