Boy Uzatma ve Süt

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Eray968 tarafından 9 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Eray968

Eray968 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar ben boyumu uzatmak ve aynı zamanda vücudumu geliştirmek kaslandırmak şekle sokmak ve fit bir görünüşe sahip olmak istiyorum.
    Bunun için kendime bir program ayarladım,sabah öğlen kısmında bir problem yok ancak gece yatmadan önce süt içmek istiyorum fakat kendimi bildim bileli sütü hiçbir zaman süt olarak içememişimdir.Nesquikle birlikte de içemiyorum bir iki gün içsem üçüncü gün içemem bana fazla şekerli geliyor,öyle her gün çikolata yiyemem.Ne yapmam lazım bu sütü içmem için tadını almadan ve içeriğini de kaybettirmeden neyle karıştırıp içeyim?Şimdiden teşekkürler...

2. Theo34

Theo34 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Yatmadan sut icmek gh salgilanmasini engelliyor diye biliyordum boy uzamasi genetiktir buyuk olcude sonucta kemik buyuyor anne ve babanin geninde ne varsa o geciyor cocuga. Protein tozu ile tuketmeye calis sutu nesquik gibi oluyo tadi zaten

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Eray968

Eray968 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Boy uzatmada genetik faktörler her şey değil ya da çok büyük bölümünü kapsamıyor; spor yapan,sağlıklı beslenen çocuklar da uzuyor aileleri kısa olmasına rağmen.Protein tozunu bilmiyorum daha önce hiç denemedim

Sayfayı Paylaş