Boy uzatma antreman ve supplementler

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve cressious tarafından 17 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. cressious

cressious Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar ben 18 yaşında 177 boyunda bir gencim. Bir boy uzatma programı buldum tamamen doğal hareketler ve çok fazla sayıda faydasını görenler var.(zıplıyorsun, asılı kalıyorsun, esniyorsun) Benim amacım önce boyumu uzatıp sonra estetik bir vücut yapmak yani zyzz'inki gibi en azından ona yakın bir vücut. İnternette protein takviyesinin ve büyüme hormonunun yardımcı olacağını duymuştum. Universal gh max öneriliyordu sitede ben de 180 tabletlik aldım. Şuan da tatil için amerikadayım ve fiyatı uygun olduğu için six star whey protein+ muscletech aldım. Ayrıca balık yağı da kullanıyorum. Bu supplementlerin faydasını görür müyüm? Çünkü 170 bi arkadaşım bodybuildinge başladı ve şuan boyu 185 falan yaşımız aynı(1yıl falan oldu başlayalı). Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

2. Burak Doğulu

Burak Doğulu Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Erzurum
    Ben şu an 17 yaşında 1.74 boyundayım o kadar ümitlendirdiki beni son cümle benimde hedefim 1.85 inşallah o arkadaşınız gibi olurum.

Mert0505 bunu beğendi.
  3. yavuzy

yavuzy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Assistant Fitness Eğitmeni
    Yer:
    Istanbul
    Arkadaşlar boy uzatılmaz genetiğinizde ne ise maximum o boya ulaşırsınız lütfen böyle tabiri caiz ise saçma seylere inanmayın.

4. ertugrulg

ertugrulg Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    glucosamine kullan, kalsiyum takviyesi falan ama glucosamin hakkında bi laflar duymuştum tam hatırlamıyorum detaylı araştır istersen, ama o eklem sağlığını koruyodu belkide eklemlerinde bişi olmuş olabilir. Ama aslında boyunda normal yani standartlarımıza göre. 25 yaşına kadar falan alırsın boy

Sayfayı Paylaş