Boy Uzaması

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Caribbean T tarafından 2 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Caribbean T

Caribbean T Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci & Sporcu
    Yer:
    İstanbul
    Yasım 17 boy 1.76 kilo 79 ailemin genetik boyu yani annem 1.60 babam 176 abim 177 1.80 biri yok evde.Ben 3 aydır body yapıyorum bazıları body boy uzatır diyor bazıları daha cok hantallaştırır boy uzatmaz diyor bende tam anlayamadım birde ben cok geç kalkıyorum 12 de kahvaltı yapıyorum ama derseniz erken yat erken kalk erkende yatamıyorum 12 de yatmayı denedım saga sole donmekten uyuyamadım saat 3 olmus anca uyudum butun ogunlerıde kacırıyorum bu konuda bılgınıza ıhtıyacım var boyumun daha cok uzaması ıcın ne yapmalıyım neler yemelıyım yardımlarınızı beklıyorum.:)

2. Caribbean T

Caribbean T Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci & Sporcu
    Yer:
    İstanbul
    Kimsenin bir fikri yok mu yahu yazmamış kimse :S

3. OkuyomBenYaa

OkuyomBenYaa Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    Boy konusu genetiktir. Genetiğinde 180 varsa 180 den yukarıya çıkamazsın. Ama genetiğin 180 olup daha kısa kalma ihtimalin var yetersiz beslenme hareketsizlik vs. Beslenme çok önemli uyku da çok önemli bunların yanında birde sağlam idman yani body yaparsan yemede yanında yat maksimum ulasabileceğin boya ulaşırsın zaten yeni başlayan birisi squat falan yapamaz omuz pressdede çok ağır giremezsin boy uzamana engel olmaz body yardımcı olur spor yapmayan birine göre daha çok hormon salgılanır ama beslenme çok önemli önce yeterli beslen et yumurta süt eksik etme zaten klasik şeyler klasik bi bodyci gibi beslen yeterli olur ayriyetten birşey yapmana gerek yok çalış + ye + uyu.

4. Caribbean T

Caribbean T Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci & Sporcu
    Yer:
    İstanbul
    Kardeş söylediklerini okudum beslenme konusunda hiç eksiğim yok bir bodyciğinin yiyebiliecğei herşeyi yiyorum ama cok hareketsizim butun gun evde oturuyorum ama yine başlıcam spora birde uyku problemim var ne erken yatabiliyorum ne erken kalkabiliyorum onuda bi cözsem :)

Sayfayı Paylaş