Boy Uzaması ve Gelişim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve astrolojifiziği tarafından 1 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. astrolojifiziği

astrolojifiziği Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Fitness salonuna gidiyorum, ayrıca zaman buldukça yüzüyorum tatilde boyumu uzatıp kilo alıp tamamen gelişmeye çalışıyorum kısacası. Yüzme haricinde boyumu uzatabileceğim bir hareket var mı spor salonunda?
    Ayrıca protein tozu önermenizi rica ediyorum, ve yanına ufakta bir neden o tozu önerdiğinizi yazarsanız sevinirim. Toz konusunda bilgim yok. Vitamin hapı olarak bu ay Solgar vm75 almıştım. Onuda kullanıyorum. Boy uzaması ,kemik gelişmesi için kalsiyumun gerekli olduğunu biliyorum, peki protein tozu veya vitamin hapları gibi kalsiyum temin edebilir miyim?

Yumurta Akı tozu diye bir şey duymuştum, yumurta yemesini sevmem, uzun süredir de tüketemem , gerek kokusundan gerek tadından dolayı. Bu toz yumurta tadında mıdır, ve protein tozu ile birlikte kullanilabilir mi?

Yaşım 17 , henüz uzama kısmı bitmedi sanırım.

Teşekkürler.

Son düzenleme: 1 Temmuz 2014
  2. SlimManBigDreams

SlimManBigDreams Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    İngilizce Öğretmeni
    Yer:
    Trabzon
    Yumurta tozu hakkında bi bilgim yok dostum ama barfiks çekmeni öneririm boy için spor geçmişin eğer 6 aydan fazla ise Muscletech Nitro tech öneririm değerleri ve amino asit profili gayet iyi biraz tuzludur ama işini görür diye düşünüyorum

3. astrolojifiziği

astrolojifiziği Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    6 ay kadar yaptım fakat düzenli değildi. Barfiks için belirli bir program var mıdır? Teşekkürler

4. SlimManBigDreams

SlimManBigDreams Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    İngilizce Öğretmeni
    Yer:
    Trabzon
    ne kadar çekebildiğine göre değişir dostum eğer barfikste iyiyim diyorsan geniş tutuş 3 x 10 yapabilirsin

5. astrolojifiziği

astrolojifiziği Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Teşekkür ederim, Muscletech Nitro tech önerin içinde ayrı teşekkür ederim , bakacağım onada. Protein gibi kalsiyumda temin edebilir miyiz, bilginiz var mıdır bu konuda?
    --- Mesaj birleştirildi, 1 Temmuz 2014 ---
    BSN Syntha-6 isimli protein tozu öneriliyor, ben sadece kas ağırlıklı değilde vucudu komple gelişim için çalışıyorum. Bu mu daha yararlıdır , yoksa Muscletech Nitro tech

Son düzenleme: 1 Temmuz 2014
  6. SlimManBigDreams

SlimManBigDreams Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    İngilizce Öğretmeni
    Yer:
    Trabzon
    Valla Syntha-6 yerine nitro öneririm ikisinide kullanan arkadaşlarım oldu nitrodan daha olumlu yorumlar aldım diyeyim sana kalsiyumda temin edilebilir tabi ama daha çok doğal yollardan alsan daha iyi olur sanırım dostum süt,yoğurt yada peynir gibi

Sayfayı Paylaş