BOY 185 CM KİLO:53

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve yselimkarakas tarafından 20 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. yselimkarakas

yselimkarakas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar başlıkta belirtildiği gibi 1.85 boyum var ve 53 kiloyum. Bu arada 24 yaşındayım, herhangi bir hastalığım yada kötü alışkanlığım yok, sadece günde en fazla 4 dal sigara içiyorum. İştahımın çok açık olduğu söylenemez ama kötü de değil.

Vücut geliştirmek istiyorum, daha önceden en fazla 2 ay sürmek üzere deneyimlerim oldu fakat haliyle kilomla ilgili sorunlar nedeniyle devam edemedim. Kilo alabilmek için özel bir hastanede diyetisyene dahi gittim, kan tahlilleri yapıldı herhangi bir sağlık sorunum yok, tahlil sonuçları doğrultusunda beslenme programı verdi, günde 8-9 öğün yemek yedim, geceleri yatmadan önce yoğun bakımda yatan hastalara verilen yüksek besinli sıvı besin takviyeleri de aldım (doktor tavsiyesi üzerine eczaneden), hiç aksatmadan programa uydum, 1 ay sonunda 200 gram alabilmişim ancak, bunu öğrenince diyetisyenide bıraktım. Aranızda bu konuyla ilgili bana akıl verecek insanlar mutlaka vardır, ne yapmamı önerirsiniz ? Benim yerimde olsanız ne yaparsınız ? Kıymetli cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

2. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    -Bir arkadaşım günde anca 3800-4000 kalorinin üstüne çıkmaya başladıktan sonra kilo almaya başlamıştı.
    -Üniversiteden bir arkadaşın ise diyeti şöyleydi, 100 gram yulaf + bir kaç yumurta, 2 paket makarna, 400-500 gram et, protein tozu.

İki örnek verdim, bunlar da kilo alamıyorlardı, deneyerek sen de kendi ölçünü bulabilirsin. Hesap tut mutlaka yoksa yanılırsın.

Sayfayı Paylaş