Boy:1.73 Kilo:55 Hazırladığım Beslenme Programı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Asappack tarafından 17 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Asappack

Asappack Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar, başlıkta belirttiğim gibi bir gencim amacım 65 kilo ve yağsız bir vücuda ulaşmak lütfen desteğinizi esirgemeyin. Daha önce de denedim başaramadım. Ya çok yağlandım ya hiç yol katedemedim ve şuan bu kilodayım. Zayıf olmama rağmen karın bölgemde biraz yağlanma mevcut. Tekrar yağlanmaktan korkuyorum ama yerimde saymakta istemiyorum. Sizi daha fazla sıkmadan uygulamaya başlayacağım besin ve antrenman programımı paylaşayım. Yanlışlarımı düzeltir ve tecrübelerinizle yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Uygulayacağım antrenman programı forumdan aldığım flexor hocanın ilk ay programı. Programa gelirsek bilmeyenler için,

1-Bench Press
    2-Butterfly
    3-Military Press
    4-Lateral
    5-Barbell Curl
    6- Triceps Pushdowns
    7-Wide-Grip Lat Pulldown
    8-Seated (Cable) Row
    9-Leg Extension
    10-Leg Curl

Programı pazartesi çarşamba ve cuma günleri uygulayıp cumartesi günleri karın bölgemdeki yağlanmadan dolayı 45 dakika kardiyo çalışması yapmayı düşünüyorum. Ve antrenman günlerimde programı tamamladıktan sonra karın çalışacağım.

Beslenme programını olusturduğum sitede 3 öğüne böldüğü için bazı açıklamalar yapayım.
    Kahvaltı saatim 10.00
    ilk ara öğünüm yulaf ezmesi ve süt 13.00de
    öğle yemeğim 16.00
    antrenmanım 18.00
    akşam yemeğim 19.30
    21.00 light ton balığım
    22.30da son öğünüm olan peynir.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. program.png program.png program.png

2. washburn

washburn Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    kahvaltıda yumurta sayısını arttırabilirsin (beyazını), makarnayı kepekli alabilirsin ya da makarna yerine bulgur pilavı, bir de ara öğün olarak 10-15 adet kavrulmamış fındık eklemen sağlıklı yağ alman açısından faydalı olacaktır. onun dışında çok iyi duruyo beslenme programın

3. Asappack

Asappack Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    çok teşekkür ederim. yulaftan 1 saat sonrasına biraz kuruyemiş ekleyeceğim ve 2 tam 2 beyaz yumurtaya çıkaracağım kahvaltımı :) Antrenman programı da uygun sanırım 3x8 şeklinde yapılacak. off ve kardiyo günümde dikkat etmem gereken birşey var mı?

4. washburn

washburn Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    ilk ay olduğu için genel bir antrenman zaten ama genelde 3x12 ile başlanır. bilmiyorum hocam 3x8 dediyse öyle yap. 55 kilosun bir anda fazla kilo alma sonra yağlanırsın bence ayda 2 en fazla 3 kilo al. eğer fazla yağlandığını hissedersen off günlerde karbonhidrat miktarını birazcık düşürürsün

5. Asappack

Asappack Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Önerilerini dikkate alıcam :)

Sayfayı Paylaş