boks

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve onurhan imik tarafından 3 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. onurhan imik

onurhan imik Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    3 ayda boks ögrenebilirmiyim (sokakta kendimi savunacak kadar) ve boks zayıflatırmı boy 190 kilo 99

2. onurhan imik

onurhan imik Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
  3. onurhan imik

onurhan imik Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
  4. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    Eğer az çok yumruk atmayı bilen biriysen evet öğrenirsin idmanlardan sonra da bol bol teknik çalışırsan kum torbasını yumruklarsan ve iyi bir salona gidersen 3 ay gayet yeterli bir süre.Ancak kilo verme sadece sporla olmaz iyi bir beslenme programı yapmanız gerek ASLA ben yemek yemiyim kilo veriyim mantığına gitmeyin günde.3 ana 2 ara öğün yemek yiyin.Ara öğünlerde yoğurt ve elma.Kahvaltıda yumurta,yulaf ezmesi vs,öğle yemeğinde göğüs eti ve salata akşam yemeğinde bezelye yemeği,mercimek yemeği,çorba ve salata çok güzel bir tercih olabilir.Sadece örnek vermesi için yaptım kendinize göre düzenleyebilrisiniz.

5. atahan224

atahan224 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Yalova
    Sokakta kendini 3 aylık boksla koruyabilceğini hiç düşünmüyorum çünkü artık öyle teke tek kavgalar olmuyo ya 10 kişi arkasını getiriyo yada çekiyo bıçağı nadir yani öyle teke tek çıkan ve 3 aylık bokslada bu bıçak olayları falan üstesinden gelemezsin prof. bi boksör olman gerek ki oda kolay değil 3 ayda fazla bişey öğrenilmez bence anca sağ kroşe sol kroşe falan anca olur.

neverbackdown. bunu beğendi.
  6. onurhan imik

onurhan imik Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Kardes et hergun yiyemm maddi sikintilardan dolayi ete esdeger neler yerim mesela
    --- Mesaj birleştirildi, 3 Mayıs 2014 ---
    Teke tekte isimi görecek kadar ogrenmezmiyim

Son düzenleme: 3 Mayıs 2014
  7. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    Teke tek işini görecek kadar öğrenirsin merak etme ama istek olucak sıkı çalışıcan zaten 190 boy var her türlü 2-3 kişiye tek girersin :):) Yemek konusunda da göğüs eti yemeye çalış fazla pahalı değil ve çok sağlıklı bunun dışında bol bol yumurta yiyebilirsin,balık yiyebilirsin,fasulye yiyebilirsin,peynir tüketebilirsin.Makarna ve bulgur pilavıda tüketebilirsin ancak bunları yiyeceğin zaman 5-6 kaşık yiyeceksin,yoğurtla ve bol salatayla yiyeceksin.Hamur işlerinden uzak dur börek çörek yeme.Tatlı tüketimin haftada 1'i geçmesin.Ayrıca beyaz ekmek yerine çavdar ekmeği tüket güven bana alışınca çavdar ekmeğinden vazgeçemeyeceksin.

8. onurhan imik

onurhan imik Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Kardes bn 2 yil once hic yemek yemeyerek zayifladim ama kansizlik yapti kaslarim eridi ve en kötüsü verdigim kilolari almaya basliyorum özgüvenim düstü boks a cok ilgiliyim sence faydali olurmu bana

9. Serdarboks

Serdarboks Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bence bunun için Kadıköy boks kulubünü ziyaret etmelisin ben gidiyorum çok memnunum 3 ayda 8 kg verdim hem diyetisyenleri de var

Sayfayı Paylaş