Boks vuruş yapmamak

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve swcos tarafından 16 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Furkan Yavuzhan Gündoğdu

Furkan Yavuzhan Gündoğdu Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18

nasıl haklayayım :D bir elimde 2 poşet var ben sana meseleyi anlattım zaten,iki eskiv filan yaptım bir dirsek bir sıçrayarak yumruk attım(tabiki elimde poşetle yaptım bir gözüm bim poşetlerinde kalıyor yani) bir düz low kick bir itikleyerek tekme birde onun dönerek hali sonrası malum evine gidip demir sopasını aldı kavga daha kötü oldu burnum kanadı,hapkidoda cinsel organa vurmak varmı acep ? yani ben halen inanamıyorum,göz oymayı gördüm yani

2. Merdonaldo

Merdonaldo Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    28
    Kör olur adam japonlar çinliler öyle dövüşüyor taşağa vurmak mesela 2-3 kişiyle dövüşürken taşağa tekme atmak ve gözüne parmaklamak işe yarar

3. Furkan Yavuzhan Gündoğdu

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    ben onu demedim dostum hayalara vurulan bir tane daha hapkido videosu varmı ? sadece 1 tane.

4. Merdonaldo

Merdonaldo Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    28
    Ben onu görmedim

5. Furkan Yavuzhan Gündoğdu

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    ya benim maksadım şu kb,aikido,hapkido,güreş,sambo,juijitsu,judo bunlardan birine gitmeyi isterim elemeye çalışıyorum,eğer böyle birşey varsa hapkidoyu kafamdan sileceğim,hepside iyi sporlar harbi.

6. Merdonaldo

Merdonaldo Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    28
    Hapkido boşver sadece savunma sporu bak aralarından yapabildiklerine sana uygun olanı seç bir sürü spordan birini seç ona git ama diğer sporlarıda bl

7. Furkan Yavuzhan Gündoğdu

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    tabiki onlarıda öğrenmek istiyorum,azaltmaya çalışıyorum,bir dövüş sporu bilmek gerçekten öyle tekken oynamakla olacak iş değil öyle filmlerdeki gibi 127 dövüş sanatı bilmek filan hikaye hepsi onlar,bir dövüş sanatı bilmek zordur ustalaşması epey zordur,bende onun için bir tane seçmek istiyorum ama bu 7 spordan eleyerek yapmak istiyorum hepsi iyi,örneğin güreşte malum yere parmak attıklarını gördüm(yağlı güreşte ama sanmam böyle birşey yani) diğerinde cinsel organa tekme gördüm göze parmak saç çekme(ama böyle birşeyin olmadığını gördüğüm videolarda oldu) ne yapacağımı bilemedim.

8. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    dostum eğer cinsel organa vurmak varsa kesinlikle hapkidoya gitme ölüm kalım meselesi deilse cinsel organa vurma öyle bir şeyden dolayı kan davası falan bile çıkabilir

9. Furkan Yavuzhan Gündoğdu

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    hapkidoda böyle şeyler var ise video filan atabilirmisinz lütfen ? saç çekme,göze parmak,cinsel organa tekme ?

Sayfayı Paylaş