Boks ve fıtness ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve CeorCheesy tarafından 6 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. CeorCheesy

CeorCheesy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar çoğu kişiden duyduğum ve bazılarında gördüğüm kafama takılan bir soruyu sizlere sormak istiyorum ,
    Boks yapanların vücutları neden bazılarına göre daha hızlı ve daha iyi oluyor ?
    üstelik supplement kullanmadan ?
    boks yapmakta farklı birşeymi var ?
    daha çok terledikleri içinmi veya başka birşey mi gerçekten cok merak ediyorum
    arada vucudun gelişmesiyle ilgili nasıl bir fark var ?
    bilen varsa ve bilgilerini paylaşırsa memnun olurum
    İyi forumlar .

2. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    daha çok terlemeleri :D :D
    Öncelikle boks yaparkende belli kaslar çalışıyor (kol sırt omuz göğüs karın ...) nerdeyse tüm vücudu birden çalıştırdığı için elbette gelişim olacaktır. Ancak 20 yıl yapsa bile bir bb ci kadar kas kütlesi elde edemez. Vücudun iyiliği tartışılabilir bir konu ayrıca :D Yeni başlayanlara göre iyi olsada prof. bir vücut geliştirmeci daha iyi bir vücuda sahip olabilir. Zaten boksla vg biraz ters şeyler. Sonuçta boksörün kasları hipertrofiye uğramaz. (şişmez[en azından diğerlerine oranla])
    Ayrıca suplementin çok da bir etkisi yoktur vücuda :) yani suplement kullandı veya kullanmadı diye kimse geride kalmaz veya fark açamaz. Doğal ve düzenli bir şekilde beslenerekde iyi bir vücut elde edilebilir :)

3. CeorCheesy

CeorCheesy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Tesekkurler dostum eline saglik aciklayici oldu :)

Sayfayı Paylaş