1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Body'ye Yeni Başladım Önerileriniz.

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve mezreli_umut tarafından 4 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. FasT

FasT Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bence sağlığına çok zarar veriyorsun. Çünkü aşırı yapıyorsun. Eğer engel olamıyorsan etkinlikler yap meşgul edecek şeyler body e etkisi olur mu bilemem genel olarak çok zararlı o kadar fazlası ..

2. mezreli_umut

mezreli_umut Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim abi anladım azaltmaya çalışıcam inşallah başarırım

3. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    10 kere mi???..gerçekten bu kadarınıda duymamıştım..bu kiloda, o kadar mastürbasyondan sonra sen nasıl ayakta duruyorsun???..ayrıca 10 kere bana pek mantıklı gelmedi, böyle birşey mümkün değil...sen istesende senin küçük bünyen buna asla izin vermez..belli bir yerden sonra kan gelmeye başlar zaten cok zorladıgın için.ki bu cinsel ilişkide bile oluyor...böyle gidersen çok çok gerilersin...sen şu anda proteinden cok, bence ne bulursan ye..bol bol karbonhidrat tüketmelisin..bu kadar mastürbasyon gelişimini olumsuz etkiler..vücuda gelişim için protein bırakmıyorsun ki..yine de bir doktora görün.ciddi bir durum seninki..

4. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Günde 10 kere mi?:shock:Günde nasıl 10 kere yapabildiğine şaşıyorum doğrusu!Hiç evden dışarı çıkmıyor musun?Bu durumdan kurtulman için muhakkak evden uzakta kalmalısın.Dışarda ne kadar çok vakit geçirirsen senin için o kadar iyi olur.Kafanı meşgul edecek şeyler bulmalısın ki aklına cinsellik gelmesin.Sporun yanında değişik, meşguliyetini arttıracak sanat müzik herneyse birşeylere yönelmelisin.Son olarak söyleyebileceğim, utanmadan konuşabileceğin bir büyüğün veya doktor tandığın varsa fazla masturbasyonun sana verebileceği zararları öğrenebilirsin; hiç olmadı Haydar Dümene mektup yazarsın.

5. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    mazreli umut bence kesinlikle doktora görünmende fayda var çünkü bu gerek gelişmene gerekse psikolojine zararlı bir durum

6. mezreli_umut

mezreli_umut Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar yardımlarınız için çok teşekkür ederim bazı arkadaşlar günde 10 kere yapamazsın diyolar inanın arkadaşlar 10 defa dan fazla bile yapıyorum ama hala enerjim bitmiyo hala istiyorum bende anlamadım bu durumdan bişey lustral diye bir antidepresan kullanıyodum onu kullandığım zaman cinsel dürtüleri azaltıyodu ama body ye başladığım için bıraktım lustral kullanmayı gelişmemi olumsuz etkiler diye sizce kullanmalımıyım

7. RUNTIME ERROR

RUNTIME ERROR Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci(Bilgisayar Mühendisliği)
    Yer:
    Ankara

Yumurtanın özellikle beyazı 1.sınıf proteindir.Protein metabolizması sonucu açığa insan vücudu için ölümcül dercede tehlikeli amonyak bileşiği çıkar ve amonyak emektar karaciğerimiz tarafından süzülürek ve bir takım dehidrasyonlar sonucu üreye(sidiğin su dan sonraki en temel maddesi) çevrilir.15 yumurta karaciğerini mahfeder düşünsene günde 15 yumurta haftada 3 gün çalışssan 45 yumurta ayda 180 yumurta!Çok tehlikeli yumurtayı yarıya indirmelisin hatta 6 tane yeterlidir.

Bu kadar yumurtanın yaptığı protein yorgunluğuda cabası tabi.Uykudan uyanmada güçlük çektiğini söylebilirim.

Yumurta dışında haftada en az 2 kere yağlı bir balık yemelisin(Ton balığı lüfer palamut çupra kalkan kılıç aklıma gelenler.) Bu balıklarda bulunan omega-3 yağları vücudunda bulunan proteini kas liflerine hapseder ve protein alımını optimum düzeye getirebilirsin.

Gelişme içinse arkadaşların söylediği gibi ""kesinlikle düzenli olmak zorundasın""Vücut geliştimeyle alakalı yaptığın herşeyi bir makineye benzet ve buna göre davran.

Birde genetik yatkınlığın varsa çok rahat gelişirsin.
    Vücudun semi-atlethic gözüküyor göğüslerin geniş yani kapasite var gibi.Siteyi gez dolaş bir sürü yaralı bilgi ile donan ve ne yapacağına karar ver...

Başarlıar....

8. RUNTIME ERROR

RUNTIME ERROR Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    Ankara
    Lustral ı doktor verdiği içinmi kullanıyorsun yoksa kendi başınamı karar verdin?

Günde 10 defa gerçekten çok fazla arkadaşı olmayanlar ancak bu kadara çıkabilir.Tavsiyem ilk önce doktora bir git dışarıda gez başka şeylerle yaşa zamanını spor dışında müzik dinle bol bol hatta bu enerjiyle davul(bateri) çalmanı öneririm.

EN ÖNEMLİSİ ""DÜZEN"" MÜBTELASI OL....

9. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    runtime error, arkadasın yaşı küçük zaten. günde 15 yumurta yemesi zor şimdilik..6 tane yerse bile büyük başarı onun için..yumurta proteini anne sütünnden sonra gelen en kaliteli protein kaynagı ve beyazı ne kadar yenilirse yenilsin karacigere zarar verecegini düşünmüyorum...yeterli sıvı alınmazsa, böbeklere zarar verir, ona da sıvı alımına dikkat etmek lazım..ama günlük15 yumurta çantada keklik ve karacigeri zorlamaz..ben 25 tane yiyorum günde, aralıktan sonra 30 a cıkaracagım her sene yaptıgım gibi..benim kan tahlilimde total billirubin, cknac vs gibi enzim degerleri yüksek cıkmıştı(gerçi normal cıkanı pek yoktu)..hatta doktor sarılık olabilirsin deyip, beni hastaneye sevk etmişti, bende gülmüştüm ve gitmemiştim:)..sonra biyokimyacı birisine ve bir klinige gittim sordum degerleri, bunlar sporcularda hep yüksek cıkıyor dedi, sen 1 ay sonra yine gel, endişe etmene gerek yok demişti..kan tahlili testleri bir tuhaf oluyor, anlayamadım gitti..tahlilden 3-4 gün önce spor yapmamak gerekiyor,o gün yorgunsan eger, o da degerleri olumsuz şekilde yansıyor..bu işin tam ortası ne hala anlamış değilim..

10. RUNTIME ERROR

RUNTIME ERROR Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    Ankara

Seni tebrik ediyorum arkadaşım 25 yumurta için. Karaciğerin çelikten olmalı ve çok iyi absorbe ediyor olmalı ayrıca tek protein kaynağın yumurta sanırım gerçekten bravothums: ben 12den fazlayı düşünmedim bile zaten yetiyor ve artıyor bile.Kan tahlilleride o gün ve bir önceki gününde ne yaptığına ne yediğine bağlı olarak gerçekten değişiyor.
    Ben denemek için 3 gün arayla gittim yaptırdım bazı değerlerimde büyük farklar çıkmıştı.

Son olarak bazen doktorlar çok telaşlanır ama bazende erken teşhis koyabilir yinede dinlemek gerekir tabi beyninde işi bitirdiysen sorun hiç bir zaman olmazki zaten gülüp geçtiğine göre bitirmişsin.

Sana çalışmalarında başarılar...

D.Wolf bunu beğendi.
  11. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    bu arada tek protein kaynagım tabiki yumurt değil..antrenmanlarım cok agır oluyor ve kısa süreli max agırlık çalıştıgım için yüksek oranda protein tüketiyorum..yumurtaların yanına 750-800 gr taavuk tüketiyorum..tabi bunlada sınırlı değil,ton balıgı, süt, lor peyniri, kırmızı et(bazen), ve bilimum protein içeren her türlü besini alıyorum hergün düzenli olarak..benim en hassas organım karaciger zaten..çok cabuk etkileniyor...ama yine de beni yarı yolda bırakmadı cok şükür..tahlil yaptırdıgım zaman, final dönemiydi ve o aralar cok çalışmaktan yorgun düşmüştüm, hatta alışveriş yaparken bayılacak gibi olmuştum magazada, zorla ayaga kalkmıştım..ertesi gün gitmiştim doktora..muhtemelen o zaman onun etkisinden olmuştur tahlil sonucları.. ama şimdi gayet iyiyim, sorun yok...yinede, bu aralar tahlile gitmeye hiç niyetim yok:D.doktor yumurtayı kes diyor,normal yemekler ye diyor...bende diyorum ki, ben normal yemekler yesem ne hale gelirim sen biliyor musun:D..prestijimle oynamak istiyorlar:)..bu işler bünye meselesi..ben ilk başladıgımda 1 yumurtayla başlamıştım..birden bu kadar yumurtaya tabiki ulaşmadım..1 ile başladım sonra 3, 5, 7,8, 10, 16,20, 24, 25,30 en son 36 ya kadar cıktım..yumurta bulunmaz bir protein kaynagı ve sihirli bir degnek benim üzerimde...o kadar tavuk, kırmızı et,ton balıgı, süt, lor peyniri vs gibi protein kaynaklarını tüketiyorum, ama bu kadar üzerimde etki yapamıyor..

bunların dışında, arkadasımızı önerecegim birşey var, gerekirse ilaçla tedavi alsın, ama bu sorunu bir şekilde aşmaya çalışsın..çünkü ileride birçok soruna baş gösterebilir bu olay.mutlaka doktora görünmelisin..

Son düzenleme: 13 Ekim 2008
  12. mezreli_umut

mezreli_umut Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar gerçekten ben günde 15 yumurta yiyebiliyorum runtime error arkadaşım 15 yumurta karaciğerini mahveder diyo diğer arkadaşım bişey yapmaz diyo bunun doğrusu nedir çünkü protein kaynağı olarak genelde yumurtayı kullanıyorum ayrıca 3 ay depresif bozukluk teşhisinden dolayı hastanede yattım lustralı doktor yazdı ve 2 yıl kullanmamı istedi tabi ben body de gelişimimi engeller diye bıraktım ayrıca 15 yumurtada yesem günde 10 defa mastürbasyonda yapsam ve bunun üzerine günde sadece 1 öğün yemekde yesem yinede ne yorgunluk ne halsizlik hiç bişey olmuyo ben bu bir hastalık galiba anlamadım ama mademki spora başladım artık dur demem lazım kendime düzenli ve programlı olmam lazım bu konuda bana destek verdiğiniz için teşekkür ederim hepinize

13. mezreli_umut

mezreli_umut Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben idmanda iken mesele barbel curl 3*10 şeklinde yapıyorum ama ağırlığı 60 kiloya çıkardığım zaman ilk seti tam yapıyorum ikinci ve üçüncü setin yarısını yani 5 er tekrar yapabiliyorum sizce bu normal mi yoksa zorlamam mı lazım?ayrıca supplement olarak bebe bisküvisini kullansam olur mu içeriğine baktımda vitamin mineral ne dersen var bu konuda nedersiniz?

14. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Sen 60 kiloyla burbel churl mü yapıyorsun ? :shock:

15. mezreli_umut

mezreli_umut Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    evet önümüzdeki hatfa 70 kiloya çıkmayı düşünüyorum ama dediğim gibi ilk seti 10 tekrar yapıyorum ikinci ve üçüncü sette 5 tekrar yapıyorum.yani ağırlığı artırınca tekrar sayım düşüyo yakında yeni fotolarıda koyucam bu arada semi-atletic ne demek?birde yukarıda sorduğum sorularada yanıt alamıyorum lütfen yardım edin

16. licorne

licorne Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sakın 60 lbs olmasın o?

17. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    60 kıloyla curl yapıoyurum bazende 70 e cıkıyorum demıssın bunda bır yanlısın olmalı 60lbs 27kg a gelıyor bence bu bıle fazla barın agırlıgını saymadan 60 dedıysen:)bırde 60kg 10 tekrar yapıyorum demıssın bu kıloda ve bu hacımde mumkun olmayan bırsey bence agırlıgı kontrol etmenı onerırım

18. IVANDRAGO

IVANDRAGO Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    60 kg agırlık 70 kg curl :) powerliftermı olacan :D

19. mezreli_umut

mezreli_umut Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar gerçekten ciddiyim yaptığım hareketin adı barbell curl hocaya sordum ayrıca ben 50 kiloyum ama bugün 70 kilo ağırlıkla curl yaptım yalnız ben barla yapmıyorum bi alet var onunla yapıyorum ayrıca aynı aletle tricepsde yapıyorum 70 kiloyla cable triceps di galiba ayrıca lbs nedir?

20. mahir07

mahir07 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    antalya
    mezreli_umut senin dediğin makara.. makarayla yaptıgın ağırlığın ikiye bölümü demektir bastıgın kilo.. yani 35 kilo barbell curl yapıosun bildigim kadarıyla..

Sayfayı Paylaş