Body'ye başlamalı mıyım?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve onurrd tarafından 13 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. onurrd

onurrd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkesin kadir gecesini kutlarım. Sizlere danışmak istediğim bir konu var. 2 seneden beri 4'er ay olmak üzere fitness yaptım. Oturmuş bir vücudum var denilebilir. Ama artık saglam bir vücut yapmaya başlamak istiyorum. Lakin tek sıkıntım boy sorunum. 17 yasındayım ve 176 boyundayım lakin 1.83 civarı olmak isterdim hep, sizce artik bodye başlamalı mı yoksa 1 sene daha mı beklemeliyim? Body boy uzamamı iyice durdurur mu yoksa body yaparken boy uzatıcı antremanlar(barfix asılma) gibi antremanlar yapsam boyum uzamaya devam eder mi? Degerli tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler

2. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    Vg nin boy uzamasını durdurması bana göre bir mittir.Boy uzaması genetik bir şeydir 21 yaşına kadar devam eder zaten 1 sene 10cm boy atman çok zor hatta imkansız bodye başlamak için 1 sene beklemen gereksiz şimdi başlasan 1 sene sonra eski haline gülersin bile :)

3. olympostr

olympostr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    başla tabii ki .boy uzamanı durdurmaz ayriyeten barfiks asılma 1-3 cm arası boy uzattığı söyleniyor

Sayfayı Paylaş