Bodyforumun daha çok kitleye ulaşması lazım

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve Erencanns tarafından 9 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. brfnbrfn

brfnbrfn Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    38
    Ben gerek yeni başlayanlar gerek beslenme bölümü olsun ki forumdaki en aktif başlıklardan ikisi diyebiliriz, fazlasıyla aktif olduğumu düşünüyorum diğer arkadaslar da dahil olmak üzere :)

2. walldonthitback

walldonthitback Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Bir arkadaş para toplamaktan bahsetmiş.
    İyi de site zaten reklam alıyor;çark bir şekilde dönüyor.Ayrıca üye sayısı da oldukça fazla.Her soru soranın, cevap bulamama olasılığı yok denilecek kadar az.Çünkü o an aktif cevap veren olmasa bile siteye bir zahmet göz gezdirse zaten ya blog sayfasında yada forum içinde benzer konuya ait cevaplar bulacaktır.

Yani o kadar mı işsizsin de üyeler arasında para toplamaktan bahsediyorsun.Alan memnun satan memnun,merak etme.

3. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    145000 üye olmak üzereyiz. 1100000'den fazla mesaj var. İsteyen araştırma yaparak çok fazla şey bulabilir. Eksikler elbet vardır. Zaten forumun amacı bazı şeyleri tartışarak fikirleri geliştirebilmektir. Düzgün üslup olduğu sürece kimse kimseyi kırmaz. Aşmamız gereken en önemli sıkıntı bu.

walldonthitback bunu beğendi.
  4. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    ben supplementlerin kendi reklamlarından başka reklam görmüyorum. ki site zaten supplementlere ait. reklam alması gerekiyor bence.

onun yanı sıra bu aralar pek giremiyorum buraya. ama geçen gün bir girdim adam diyor ki yaşayabileceğim kadar yiyorum diyor ama küre girmeye kalkışıyor. yapma etme diyorsun. yok. adam yanıp tutuşuyor. deneyimi olmadığı halde yaşı küçük olduğu halde küre girmeye kalkışıyor. ondan sonra bir şey olduğunda bizi suçluyor. adam ilk defa başlıyorum ne yiyecem diyor. e bak araştır. 1000 tane başlık var. bak birine görürsün.

5. walldonthitback

walldonthitback Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Piyasada tutunmak için mecburen kurumsal bir Kodaman'dan destek almak zorundasınız.Keza site de bu yola başvuruyor.Ha doğru mu tartışılır ama yolunu bulmuşlar ki şikayet etmiyorlar.

Sayfayı Paylaş