Bodybuilding ve zayıflama ???

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve cucu87 tarafından 29 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. cucu87

cucu87 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar öncelikle merhaba benim size şöyle bir sorum olacak ama önce durumu bi anlatiyim 3 aydır spor yapiyorum bunun ilk ayı 1 saat koşu ve biraz yüzme ve basketball oynadim sonra 2 aydırda bodybulding yapma basladim 30 dak koşu sonrasındada ağırlık antremanı ilk ayın sonunda 2.5 kg verdim fakat body yapmaya başlayinca kilo vermemeye başladım öyle ahım şahim body yapmıyorum kilolar fln abarti değil neyse benim asıl sorum hem ağirlik yapıp hemde ağırlığın sonunda 1 saat koşu yapsam bunun faydaları veya zararları olurmu veya hem ağırlık yapıp hemde kilo vermem için ne önerirsiniz
    spora bir gün gidiyorum ertesi gün dinlenme şeklinde devam ediyorum
    kilom 84 boyum 183 göbek ve bel bölgesi kalın, yağlı

2. cucu87

cucu87 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    up
    yardımcı olcak kimse yok mu?

3. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    Selam,

Beslenmen nasil? Agirlik sonrasi 1 saat cardio fazla. Cardioyu off günleri yapabilirsin. 3 gün agirlik 2 gün cardio gibi. Beslenmen düzgünse eger bu kadar cardio yapmana gerek yok

Kolay gelsin

4. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    kilom 86 boyum 185.muhtemelen aynı fiziğie sahibiz,benimde göbek bölgem yağlı.1gün ağırlık çalışıyorum,ertesi gün 50dk kardio ve mekik.Haftada en az 3 defa ağırlık çalışıyorum ve en az 2 defa kardio yapıyorum.hafta sonu genelde dinlenme olarak geçiyor.Ağırlık çalışmalarından önce 10dk ısınma ve sonrasında kilo vermek için 15dk bisiklete biniyorum(hocamın yazdığı program).Beslenmemede dikkat ederek,göbeğim 105cm den,1ayda 100cm'e düştü.Su da gitmiş olabilir yağda ama benim için büyük motivasyon oldu.Darısı senin başına;)

5. tabutr

tabutr Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    hocam beslenmeyi nasıl yaptınız 2 aydır ben haftanın 4 günü spor yapıyorum 30 dakika cardio 1 saate yakın bb gene aynı kilo

6. cucu87

cucu87 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    hocam işte ben onu tam anlayamadim kimisi vücudun dinlenmesi gerekiyo diyo simdi sende bi gün ağırlık ertesi gün cardiyo yap diyosun kafam iyice karişti :)
    beslenmem çok iyi sayilmaz ama max protein almaya çalişiyom yiyecegim yemekleri ona göre seçiyorum

7. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Karbonhidrati cok azalttim.mesela sabah kahvaltisinda ya yarim bardak yulaf yiyorum yada 1 dilim tam bugday ekmegi,öglen salata+tavuk,spordan önce bulgur pilavi ve tavuk yiyorum.spordan sonrada 4tane yumurta beyazi. Ara ogunlerim kayisi+ceviz veya yesil elma.

Kardio günün dinlenme günün ayni zamanda :) agirlik calismadigin icin kaslarin dinleniyor hemde metabolizmani hizlandirarak daha cabuk toparlaniyorsun.vucudu komple ctsi ve pazar hic bir sey yapmayarak dinlendirebilirsin ;)

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

8. cucu87

cucu87 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    sağol hocam bnde dediğin taktikle devam ediyim bakalım nasil olcak

9. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Umarim faydasini görürsün.Güzel haberlerini bekliyorum ;)

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sayfayı Paylaş