Body ve kilo vermek

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve ronged tarafından 4 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ronged

ronged Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhabalar forumda yeniyim, gördüğüm kadarıyla aynı türden konu göremedim varsada özür dilerim.Ben 16 yaşında 1.68-69 boyunda 70 kilo bir öğrenciyim.6-7 kilo fazlam var buda beni hafif şişman gözüktürüyor alay konusu yani :(.Herneyse body başlamak istedim, cünkü fit bir vücuda sahip olmak istiyorum.Bir salona yazıldım salı günü başlayacağım.Vücut geliştirirken aynı zamanda fazlalıklarımı atabilir miyim ? Yani kalori yakma bakımından.Burda çok tecrübeli hocalar ve arkadaşlar gördüm ama sadece 1 kişiyle konuşabildim.Buradan çoğu arkadaşın yardım edecegine inanıyorum.Ayrıca bana bir beslenme programı hazırlıcak var ise şimdiden teşekkür ederim.Bu beslenme diyet türü gibi yani kilo vermeye yatkın olursa sevinirim.Birde Şu cardio hareketlerine çalışmaya başlıyacağım (https://www.youtube.com/watch?v=bkD9LwDBWW0).Yalnış ise doğrularınıda görmeme yardımcı olursanız sevinirim ilk amacım kilo verme açısından beslenme programı.Yardım edenlere şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.

2. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Sevgili ronged foruma hiç göz atmamışsın

3. ronged

ronged Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Attıklarımda olmuştur fakat kendi sorularıma cevap alamadm ayrıca oraya yazsam bile geçen aydan kalma olduğu için pek cevap gelmeyeceğini tahmin ederek buraya yazdım, burdan devam edersek sevinirim...

4. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Sevgili ronged formu iyice okusan keşke buraya konu açma ihtiyacı hissetmezdin soruların için.
    Bu sporda basarılı olamayışın bir nedeide bilinçsizce yapılması ve hazıra alışmaktır.
    Başarılar.

5. ronged

ronged Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Başarısız olup olmadığımı daha görmedim.Yeni başladım dedim.Uyarın için teşekkürler.Bu arada cümleleri dikkatli okursan sevinirim.

6. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Sen daha dikkatli oku.
    Senin başarısızlıgından bahsetmiyorum.
    Genel olarak başarısızlık diyorum.

7. ronged

ronged Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Peki özür dilerim.Buradan yardımcı olucak arkadaşlar varsa dinlemek isterim.

Sayfayı Paylaş