Body ne işe yarar(Özeleştiri)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve bruce544 tarafından 13 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. sadıksaid

sadıksaid Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Saltuk Said
    Yer:
    Bingöl

15 yıl boyunca uzak doğu sporlarıyla uğraşmıssın senin vücudun gerçekten çok fit olması lazım...Birde sen ne kadar süredir body yaptın ve yararı olmadı bana diyorsun...

2. haven

haven Yeni Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Hekim
    Yer:
    Ankara
    17-18 yaşşından şuan bulunduğum 35 yaşıma kadar BB yaptım. başlarda az tekrar çok ağırlık yapıyordum amacım kas kütlemi artırmaktı. sonra tıp fakültesine başladım ve kas anatomisini öğrendikçe bu spora olan hayranlığım arttı. ama stereoidsiz yapılan spora hayrandım. uzun tekrarlı setler ve az kilo ile inanılmaz bir çeviklik ve hız kazanmıştım. şimdi evliyim birkaç yıldır ara vermiştim iki aydır ciddi şekilde BB yapıyorum ve hem kalp ritmim ve hemde yaşam biçimim değişti.
    BB öylesine yapılacak bir spor değildir.
    BB bir yaşam biçimidir.

kiss, sabrewolf ve Prometheus676 bunu beğendi.
  3. talha gönci

talha gönci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Adapazarı
    bende uzak doğu sporları yapıyorum ve body yanında daha fazla şey getirir diye düşünüyordum sadece gösteriş sakın zaman harcama sadece evde felan dumbell çalış dahada yavaşlatıyor body önce kendine güvenin sonrada bir uzak doğu sporunda usta olursan tamamdır :D yaşayan en iyi dövüşçüde şuan çok kas varmı sizce donnie yen wing chun teknikleri ile en iyi bodycileri saniyeler içinde alır . Sen antrenmanlarına iyi çalış şınav mekik barfiks gibi ağırlık ver body felan uğraşma :)

Sayfayı Paylaş