body mi? yoksa aşk mı ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve rockybalboa7 tarafından 8 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    :)...seni anlayabiliyorum Ayaz...belki anlatamadım tam olarak, ama arada, sende özgüven dolu yazıları gördüğüm için bunu yazdım...özgüven iyi birşey, cok doğal , bunda tuhaf birşey yok...narşist insan hırslı ve özgüveni tam olan insandır benim için...

seni az cok görmüş birisiyim Ayaz, ondan bu yazıları yazdım biraz da...3 sene önce de olsa, seni canlı olarak ta görmüş birisiyim...o zamanki konuşmaların bile hala aklımda...aynanın karşısına gecip, tişörtünü yarım acıp mideni ne kadar daha yagsız yapabilecegin bakışları olsun, senden daha kötü olan birisi olsa bile, onun iyi bölgelerine inceden bir kesik atıp, biraz daha hırslandıgını görür gibiydim., dışarıda kafein niyetine sade nescafe içmeler vs hehe..övgüden cok hoşlanmayan birisi olarak hatırlıyorum seni...ama inanki seni ilk gördügümde, aklıma ilk özgüven kavramı gelmişti...bunu söylemem cok normal çünkü cok çalışıyordun gerçekten...unutmaki, cok çalışan , cok emek harcayan elbette bazı şeyleri hakediyordur...işte burda biraz da narşistlik başlar cokta olmasada, demek istedigim bu...bunu sanal ortamda detaylı bir şekilde acıklamam gerek yok sanırım...

konu narşizm e saptı ,özür dilerim konu sahibinden, ama en azından yanlış anlamayı ortadan kaldırmayı istedim...

2. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    Övgü almaktan hoslanmiyorum demek yanlis olur tabi. Daha dogrusu övgü karsisinda nasil tepki verecegime bilmiyorum. Sagol mu desem, eyvallah mi desem.. hic mi birsey demesem, ama bu sefer de yanlis mi anlasilir. Böyle düsünürlerse bana göre pek hos bir durum olmayabiliyor bu bir gercek.
    Dediklerinin altina imzami atarim. gercekten öyle, aynadan mideme, orama burama bakardim tabi ama senin dedigin gibi tam 3 sene önce ! ;)
    Zaten narsizm ve tehlikeleri hakkinda bu kadar kesin yorum yapabiliyorsam eger muhakkak benim de böyle bir dönemim olmustu ve tecrübe edinmisimdir. Zaten senin gibi kivrak zekali biri bunu da düsünmüstür. Sana da hak veriyorum ama, halen gözünün önünde 3 yil önce gördügün Ayaz var aklinda :) taktir edersin ki sen de 3 yil da cok sey degisir, sen de degismissindir mutlaka.

Simdi fircayi yemeden de offtan cikalim istersen ;)

selamlar

3. BOSNAK

BOSNAK Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    ist-izmir
    3,5senelik bir ilişkim oldu vg.ye yeni başldığım dönemlerdeydi .. tabiri caizse onunla büyüdüm :D
    ilk başlarda pek şikayetçi değildi ancak daha sonralarda daha nekadar yapacan bu sporu demeye başladı:) .. şöyle ki ben 110kg olmuştum o 52kg .. yanımda kaybolduğundan yakınırdı..tabi bu yakınma öyle çok ciddi değildi ..yani benim vucudumdan çok fazla şikayeti yoktu ama sanki çokta memnun değildi ..bunun nedenide ilk hallerimi bildiği için zannedderdiki bir süre sonra odamdaki posterlerdeki mr. olimpialar gibi olacam..

body mi aşkmı dersen ikisinide bir arada yürütebilirsin .. zira ben de seçim yapmak zorunda olduğum için ayrılmadım..gerçekten aşıksan bu sporuda gerçekten bırakamayacak kadar da hayatına yerleştirmişsen
    bu 2 seçeneğin yanında bir 3. seceneğin daha olması gerekir..

bu arada spor yapan insan kendine güvenir tabi ama..bu iş iri vücuda bakmaz ..kavga edeceğin kişi gürkan özkan gibi bişey çıkar sonra kızın yanında bide rezil olursun ..:)

Son düzenleme: 9 Eylül 2008
  4. emirturk

emirturk Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Öyle bir kız düşünemiyorum ama cevabım hazır ''ya ağda ya ben?'' veya ''ya hijyenik ped ya ben''. :)

gaddarkemal bunu beğendi.
  5. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Saçma sapan arzuları olan bir kıza aşık olmak talihsizliğine erdimse sporuda bırakırdım valla ondan sonra :D

Yani canı istemiyor beğenmiyor diye VG'ye karşı olan kızın bana saygısı yoktur, yürüsün gitsin kendi yoluna.

Ama sevdiğim için gerekirse ben de birçokları gibi elbette sporu bırakırım, Allah böyle gereklilikler göstermesin.

Bu arada kavga ve VG arasında direk ve çok ilişki kuramadım. Kavgalar gördüm, ama daha kaslı diye döven ya da kassız diye dövülen yani sebebin "kas" olduğu bir kavga gördüğümü şu an hatırlamıyorum. Kavga etmek çocukça boğuşmalara benzemez kaldı ki hani kasla kusla alakası çok yok. Karşınızdaki istediği kadar kaslı olsun insan alet kullanabilen bir hayvan olduğundan kafasına sert bir cisimle vurulur, kesici delici aletle saldırılır vs.

Güven hissinin ekonomiyle sosyal statüyle, zekayla onla bunla olan kısmını bırakın fiziksel kısmı bile direk kasla alakalı değil. Alet kullanılır. Alet kullanılmasa bile ben cüsse olarak daha iri olduğu halde "paşa paşa" dayak yiyen insanlar gördüm, yani cesaret olmadan kas en fazla caydırıcı olabiliyor. Kaslı bir insan gözünü budaktan sakınmazsa atik ve kendi canına fazla kıymet vermezse üstüne bir de kavga etmesini biliyorsa işte ondan kaçın :D

Bu arada D.Wolf, ben şişko, günde iki paket sigara içen, alkol alan ve bir çok kadının yanında kendi "SON DERECE" güvende hissettiği insan tanıyorum. Tek tanıyanın da ben olmadığına eminim. Bence sen de tanıyorsun. Atletik olmak başka şey yani, atletik olup atletikliğini kullanamayan adam bile varken atletik ve kaslı olmayı direk birşeyle orantılamak zor.

Ben tekrar ediyorum kavga yürek işidir. Ha yürekli adam olur çok güçsüz olduğu için dayakta yiyebilir. Buna da şahit oldum. Ama yürekli adamın dayak yiyişinde bile asalet var zayıfta olsa, vardı askerde öle bi arkadaşım çok zayıftı :D Karşı tarafa da iyi hasar vermişti.

Son düzenleme: 9 Eylül 2008
  6. Tripcan

Tripcan Yeni Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul / Ataşehir
    Biraz silikon eklemeyi kabul ederse değil vücut geliştirmeden benliğimden vazgeçerim ruhumu satarım...
    ( espirik ; )

7. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    tabiki sadece kaslada kavgada dayak atacaksın diye birşey yok tabi yürekli olmaklata bazen çaresiz kalınabilir kavga ederken bence bir insanda kasda olmalı yürekte ancak çok kaslı bide kara kuşak karatecisinizdir biri gelir silahla iki el ateş eder veya çok kaslınızdır ama hiç dövüş tekniği bilmiyorsunuzdur karşıdanda göbekli ama iyibir boksör gelip yamulta bilir sizi bunları hepimiz biliyoruz burda bana komik gelen ne kası ne silahı nede kavgada kendini nasıl koruyacanığını bilmeyen insanların bu işler sadece yürekle olur demesi ve bazı kızlarında böyle düşünen erkeklerden hoşlanması bana saçma geliyor

gaddarkemal bunu beğendi.
  8. Aytosh

Aytosh Yeni Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar, vücut geliştirmenin kavga gürültüyle alakası yok. sen çok kaslı 120 kg bile olsan adam seni 9 mm tabancayla et parçasına dönüştürebilir. vücut geliştirmedeki esas nokta, vücutla birlikte zihnin de gelişmesi, insanın kendisine saygısının artmasıdır. jay cutler ı ele alalım, kendine güveni, duruşu, karizmasıyla bütün kızları cezbedebilecek bir adam. bunun esas kaynağı bence vücut geliştirmenin kişiliğine olan pozitif etkisi. sanmıyorum sağda solda ben kaslıyım sizi döverim diye dolaşsın.

tv karşısında karnını kaşıyan adam değil, kendisine saygısı olan insan vücut geliştirme yapar.

sevgili konusuna gelince, bu konuda sanırım en şanslı benim. kız arkadaşım kaslarıma bayılıyor :) stan mcquay e kadar yolum var. zaten kaslı görüntüyü bütün kızlar sever sadece yarışma definisyonu ve aşırı anabolizan kullanımı kızların beğenmeyeceği vücuda sahip olmanızı sağlayabilir. doğal yolla çok kas yapıp da kızları iğrendiremezsiniz.
    unutmayın ki biz nasıl düzgün fiziği olan kızlardan hoşlanıyorsak, kızlar da aynı şekilde düzgün fiziği olan erkeklerden hoşlanıyor. buradaki kilit nokta doğal görünümü kaybetmemek(anabolizan kullansak bile).

9. ayıbogan

ayıbogan Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    ben kızın icabına bakar body derdim...:) :) :) :)

DEXONİA bunu beğendi.
  10. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    başlıklarında icabına bakıyorsun!

DEXONİA, Berkthagar, glory ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  11. cusco*

cusco* Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Valla ask bize ugramadigi icin ya da daha dogrusu genellikle tek tarafli oldugu icin her zaman body olucak :)

DEXONİA bunu beğendi.
  12. Rodney McKay

Rodney McKay Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Eger sevecegim insan beni boyle kabul etmiyorsa, onun icin hayatimda yer etmis seylerden - ornegin bodybuilding - vazgecmem gerekiyorsa,
    zaten o kizla birlikte olsam bile sevdigi kisi ben olmam ki? Onun olmami istedigi kisi olurum ki ne anladim ben bu isten,

beni ben olarak sevebiliyorsa iste o zaman o kizi tercih ederim, iste o zaman buna ask derim

pedro bunu beğendi.
  13. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    Cok eski bir başlık ama body.

14. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Konu çok eskiymişte içindeki cevaplarda konuyla bi o kadar alakasız:eek: Body mi aşk mı deniyor yani bu. Ben ödün veremem bu konuda kendi adıma beni öyle kabul etmeyecekse salak gibi aşık olmaya gerek yok zaten, seçenek body benim için.

15. surakings2

surakings2 Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    VG
    Yer:
    Sivas
    Body.%100 body:d

Sayfayı Paylaş