body gercegi!!!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Markus tarafından 3 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 30 üye.
  1. martini

martini Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    koysada kesinlikle kendi resmi olmayacaktır. Liseli arkadasımıza verilen her cevap bosa cabadır benimkide dahil olmak uzere.

kabus2213 bunu beğendi.
  2. loveofbody

loveofbody Yeni Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    Madem boş bir spor diyorsun YAPMA o zaman :D allahım sen sabır ver :D

3. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    Sosyal çevreni değiştirmelisin Marcus , unutmaki sadece paraya bakan bir kız zengin olsan bile senden zengin olanını bulunca ona zıplar değişen bir şey olmaz . BB her kesimden insanın erkek/kadın yaptığı bir spor BB yapanları toptan 5 parası olmayan insanlar gibi bir kümeye koyamazsın .

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    sadece ve sadece kızlar için vg yaptığın için kendi ezik ve boş zihniyetini yansıtmışsın arkadaşım..ki onuda ezilmişliğin verdiği sinir ve stresle tam da yansıtamamışsın..
    geçmiş olsun..umarım en kısa zamanda psikolojik anlamda iyileşirsin..

5. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    bu kadar mı güzel anlatılır :badgrin:

6. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    En yakın zamanda konuyu açan arkadaşın fotolarını bekliyoruz üye fotoları bölümünde ...
    Ya da şöyle yapsın , bir yanına kızları alsın diğer yanına da paralarını öyle bir foto çektirsin vücudu güzel olmasa da biz diğerleriyle avunuruz :D :D

alpercan1996 ve demircan256 bunu beğendi.
  7. WarPoint

WarPoint Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Body boş bir spor dalı değildir insanın kendi özgüvenini kazanmasında yardımcı olur insan içinde rahat olmasını sağlar tahminimce ya sen bu sporu yapıp sonuç alamadın yada kız arkadaşın seni terk etti ...

8. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    böyle sacma bir düsüncemi olur ya cok ilginc :D bende bayanım yıllardır bu sporu yapıyorum cokta menmunum düzgün fizigim varsa bu spora borcluyum sporu insan kendi icin yapar saglıgı icin yapar senin etrafındaki kızların neyin pesinde oldugu belli o zaman cevreni degistir olur biter sacma sapan yorumlarla forumu da isgal etme !

alpercan1996 bunu beğendi.
  9. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    aslında bu spordan ne beklediğini sormak lazım insanlara. şimdi çevremde bazı kişiler ben sağlık için yapıyorum efendim diyor. onemli olan sağlık ve ter atmak. aynı zamanda kilo kontrolu diyor. aslında bu spor adı ustunde vucut geliştirme. inşa etme. eğer inşa etmeyeceksen bencede cok gerekli değil. sağlık için yapacaksan hiç yapma diyorum inssanlara. git yüz , koş yada başka bişiler. madem ki kas yapmaya onem vermiyorsun ne işin var salo0nda o zaman ??? bunu deyince galiba haklısın deyip bir çoğu yüzmeye yada koşmaya başlıyor :D ama yok ben bu vucudu bi kalıba sokacam dersen bi şekle şemale gireyim iyice dersen bu spor işine yarar.

ancak konuyu açan arkadaş gibilerini ilk defa goruyorum. bu işi kızlara kasılmak için yapıyorsan zaten gerek yok. kendiside demiş para daha onemli diye. eee bu zaten bilinen bir gercek. paran varsa butun kızlar senin zaten. onemli olan para olmadan bişiler yapabilmek. eee oda ozel yetenek herkezde olmuyor.

bu spora sadece sigarayı bırakabilmek ve stresimi atabilmek için başladım ama sonrada cok sevdim. geşiltikçe çevremdeki insdanların bana bakışı vs. istemeden değişti. yani bir ilgi geliyor her halikarda. ama markus bu spora girmeden once sanıyorum bolca sex filminden ozenip bir vucut yapayımde herkesde benle yatsın mantığıyla başlamış bu spora. sonrada hayal kırıklığına ugramış :D neyse geçte olsa bazı şeyleri anlamış hiç yoktan iyidir herkese iyi çalışmalar bol sporlu gunler.

loveofbody bunu beğendi.
  10. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    spor kulturu olan bir insan zaten boyle birsey yazmaz. arkadasimiz muhtemelen spora baslamis ama birseyler yolunda gitmemis sucu kendine degil spora atiyor belkide boyle rahatliyordur.

loveofbody ve emrah_yazgan bunu beğendi.
  11. oniks41

oniks41 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    bu arkadaş zannımca zamanında kız ayarlayabilmek için body yaptı,gelişim elde edemedi, tabi birazda tipsiz olunca kızlar buna yüz vermedi.
    Sonra arkadaş oturdu düşündü. E ben zenginim. Para var.Kızlar tipime vücuduma gelmiyorsa paraya gelir diye düşündü,2-3 tane eskort kızla beraber olunca bu spora olan inancı kayboldu paraya inanmaya başladı:D

arkadaşım şaka mısın sen? Bu sporu kız için yapan adam zaten hiç yapmasın.
    Spor sağlık içindir,insanın kendisi içindir.

Son düzenleme: 4 Ağustos 2011
  12. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    alakası yok ama görünce dayanamadım yine. "bayan" bir hitap şeklidir ön-ek gibi düşünebilir. insanın cinsiyet belirten türü değildir: "erkek" vardır ve "kadın" vardır. bay-bayan lafları ise hitaptır..."ben bayım" diye bir şey nasıl yoksa "ben bayanım" diye birşey de aslında yoktur.

meşale ve demir00 bunu beğendi.
  13. kabus2213

kabus2213 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    markus bende seni gibi başlamadan önce kızlara hoş görünmek için yapmayı düşünmüştüm ama işin aslı öyle değil başlayınca bırakamıyorsun kızlar falan umrumda değil şu anda, acemi olduğunu düşünüyorum !

ilk mesajım buraya nasipmiş daha önceden sadece okurdum

14. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Konu hala niye kapatılmıyo anlamıyorum? Bu konunun yeri burası değil, inci!

edit: Söylemedende edemeyeceğim vücudum kız konularında çok yardımcı oldu bana. Neyse saçma konu zaten:D Kapatılsın artık.

15. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Bence bu konu kapatılmamalı. Bu tarz düşünen insanlara kapak olacak cevapları herkes okumalı. Gelelim sana arkadaş.

Öncelikle sana önyargıda bulunmayacağım. Yaşın küçük, olgunlaşamamışsın bvs. bişey diyemeyeceğim.

Tamamen senin kafandan konuşacak ve kadın olayını yorumlayacağım.

Birincisi evet para önemlidir kim ne derse desin para insanın kendine güvenmesini sağlayabilir daha mutlu kılabilir. Konu kadınsa kadınlarda önem verir evet. Önem vermiyorum diyen insan yalan söylüyordur. Ama unutma ki tek vücut yapmakla iş bitmiyorsa tek paranla da iş bitmez.

Kadından kastın ilişki adam gibi seveceğin biriyse iş çok daha detaylıdır. Davranış insan olmak fedakarlık onun hayatını kendi hayatın gibi benimsemen ona önem vermen yeri geldiğinde definasyon diyetini bozarak gecenin 12sinde magnum yemendir.

Eğer amacın ve hedefin SADECE SEKS ilişkisi ise iş biraz daha kolaydır. O zaman karakterinin pek önemi kalmaz. Tek gecelik seven kadınlar nadir de olsa vardır. nadir diyorum çünkü erkekler kadar tek geceliği kadınlar sevmez. O kısma gelirsek kimi kadın erkeğin bir gülüşüyle onunla olur kimisi vücudu güzel diye kimisi istediğim gibi yiyip içerim parasını emerim diye. Parayla olan seksten hiç bahsetmiyorum. Lakin seni arzulamayan bir kadınla birlikte olmak bu insanları nasıl mutlu ediyor hala anlamış değilim.

Ha sadece vücuda bakıp onunla bununla yatan kadın olduğu gibi sadece parası için erkekle takılan kadında vardır. Bunlarla karşılaşacaksın veya karşılaşmışsındır.

Tahminim ekonomik sıkıntılarında var o yüzden bu şekilde bir konu açmışsın. Kendini ve insanları biraz dinle ne aradığını düşün. Büyük ihtimal bunları düşündükten sonra buradaki insanları kışkırttığını anlayacak ve özür dileyeceksindir. Umarım beni anlarsın dinlersin.

Şunu da unutma. Bir gün evlenirsen veya bir kız arkadaşın olduğunda bir arkadaş ortamında seninkide maşallah erkek gibi erkek baya iri gibisinden sana bir övgü geldiğinde ki yaşadığın haz ve sevdiğin insanın yanında böbürlenmesi PAHA BİÇİLEMEZ ;)

dishiwelet, sultanmehmed ve dragox bunu beğendi.
  16. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    çok basit bir hatadan dolayı konularımız kilitlenir..böyle saçma sapan bir konu halen gündemde..pes doğrusu...

17. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Konuya cevap yazmama nıyetındeydım kı senın mesajını gordum dıez.

Bu gune kadar haklı veya haksız ne olursa olsun hakaretın karsısında duran bır forum yonetımının uyesı olarak sana hakaretvarı sozlerı yakıstıramadıgımı belırtmek ısterım.
    Sız ornek olması gereken uyelerımızdensınız.

Uye bu mesajında tamamen haklıdır (eger kuralları cıgnemeden dusuncesını paylasıyorsa) ve dusuncesını paylastı dıye hakaret yemeye mahkum degıldır.

Sız boyle hakaret edersenız bende cıkıp aynı sekılde veya daha agır bır sekılde hakaret etsem bana ceza verme hakkını kendınızde bulur muydunuz, bu acıdan dusunun.

Haa dersenızkı bu dedıklerım hakaret degıldır vs o zaman bu kelımelerı duyurulara yazalım kullanmak tum uyelerce serbest olsun.

Haklısınızdır veya degılsınızdır sıtemınızde bu konumuz degıl (ben konuyu cevap vermeye bıle deger gormuyorum, konu hakkında yorum yapmıyorum) ama sırf yonetıcı oldugunuzdan dolayı bır uyeye boyle konusma hakkınızın olmadıgını dusunuyorum.

Umarım anlatmak ıstedıgımı anlatabılmısımdır.
    Sıze ceza verecek bır ust mercı yok bu platformda ve sız kendı kendınızı otokontrol edebılmelısınız.

Offtopıc yaptım dıye veya baska bır nedenle mesajımın sılınmeyecegı umuduyla.

Azi bunu beğendi.
  18. baris91

baris91 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şimdi insanlar hem sağlıklı olmak için hem güzel bir vücuda sahip olmak için spor yapar en azından ben öyle yapıyorum

güzel bir vücut , hem kendi öz güveninizi arttırır , hem de size moral kaynağı olur .

yağ tulumu göbekli bir adam olup çok paran olsa ne olur ki , seni değil paranı sevenlerle birlikte olursun sadece ne kadar acı bir durum

19. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Diez ve dıger yonetıcılerımıze:

Bu gıbı hakaretvarı mesajları uyaracagınıza sızde o dogrultuda bır mesaj atmıssınız.
    Unutmayın aynı goruste olmasanızda buraya yazan herkes "sizin üyeniz" ve korumak göreviniz.

Halbukı bakın alt tarafta yıne arkadasa katılmayan ama gayet duzgun bır sekılde mesaj atan ve katılmadıgını belırten uyelerımızde var ki onlara ben buradan sahsen tesekkur edıyorum.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:16 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:06 ----------

Forum kurallarımızdan 2 tanesını hatırlatmak ısterım.
    Bu mesajımda bu konu ıcerısındekı (üstte belırttıgım) tum hakaret ıceren mesajların kurallara aykırı oldugu konusunda acık bir sikayetım olsun.

9- Nazik ve Saygılı Olun :
    9.1. Uygunsuz, kırıcı bir dilde konuşmaktan ve kişisel saldırılardan kaçınmalısınız. Aşağılayıcı, kaba, ahlâk dışı, nefret dolu, tehditkâr ve kanunlarla çelişecek içerikler gönderemezsiniz. Bunları dikkate almamanız durumunda, uyarı alırsınız veya siteden süresiz/süreli uzaklaştırılırsınız (Süresiz uzaklaştırılmalarda servis sağlayıcınız da durumdan haberdar edilir)

9.3. GENELLİK VE EŞİTLİK:
    Forum platformu dil, ırk, cinsiyet ve din ayrımı gözetmeksizin herkese açıktır. Hiçbir kişiye, aileye, zümreye ve sınıfa imtiyaz tanınamaz. Farklılıklarından ötürü bireyleri rencide etmek ve aşağılamak yasaktır ve yaptırıma tabidir.
    (madde 9.3.'e benim yorumum farklılıklara farklı dusuncelerde tabidir ve bu kuralda konumuz dahılındedır)

Azi bunu beğendi.
  20. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    umur35 kelimelerin nerde neye karşı söylendiğine bakmak lazımdır..benim yazdıklarım saldırı hakaret değil (ki ihtiyacım var mı) sadece durum analizidir..

arkadaş kadınların beğenisi için insanların tutkuları olan bir şeyi bırakmalarını istiyorki bu ilmen bence ezik olmak, başka bakış açıları ve fikirler karşısında ezilmiş olmak anlamına gelir..

vg.yi tanımadığı, insanların neden yaptığını bilmediği içinde boş zihniyetini yani konu hakkında bilgisi olmayışını ortaya koymuştur..

bütün vaktini bunlara harcamana gerek yoktu ki üyeleri korumak senin görevin olmasa gerek..

dishiwelet bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş