body building ve sex

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve madman tarafından 27 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 32 üye.
  1. madman

madman Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Sevgili arkadaslar body building ve sex arasindaki iliskiyi aciklayabilecek biri varmi?Yani sex bir bb ci icin nezamanlar olmali haftada nekadar ve idamn öncesimi sonrasimi güc kaybi konularinda bilgi sahibi olanlar biligilerini paylasirsa sevinirim

2. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    benim salon hocam ya sexi azaltcaksın ya daha fazla protein alcaksın dedi (vücüttan ayrılan spermleri protein israfı olarak nitelendirdi)
    şaşırdım kaldım naapsam bilemiyorum :)

3. CURL

CURL Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    işi gördükten sonra salona gidesin geliyosa dert yok. Gelişime etkisi ayrı konu

4. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Düzenli seks testosteron salgısını arttırır derler. Ama bence aşırı seks ya da mastürbasyon vücudun geri kazanamayacağı kadar testosteron düşüşüne sebep oluyor. Yani boşalmak bir şekilde vücudu testosteron üretimi için uyarıyor lakin işi abartırsak, üretim yetersiz kalıyor ve kas geşiştirmekte zorlanıyoruz.
    Bir de ayıptır söylemesi(ayıpsa ne söylüyon) seks mastürbasyona göre daha iyi yönde etki yapıyor bence. Ortamda bir kadın olması testosteron booster etkisi mi yapıyordur nedir. :badgrin:

BamBam16, TheProject, hasanugure ve diğer 12 kişi bunu beğendi.
  5. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    spermi vücüdünda tuttuğun sürece istediin kadar testo boost serbest :D

walla ewelsi gün ölçüme girdim kütle gelişimi çok az dedi hoca ya protein almıyosun yada fazla sex(yada masturbasyon tabii) dedi :D

e protein aldığıma göre geriye pek bi seçenek kalmıyo

6. ofbeat

ofbeat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bende diyordum ya bu sperm sırf protein bukadar sık yaparsam nası gelişicem eehm dikkat edeyim bari

7. mastertrainer

mastertrainer Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boş gezen
    Yer:
    Ankara
    yanılmıyorsam mike matarazzo idmandan önce erotik şeyler düşünemenin vücuttak testosteron salgısını artırdığını idmandan önce özellikle bu sistemi yaptığından bahsetmişti.bence bi sorun yok O işlemden sonra yorgunluk hissetmiyorsanız...
    bide cinselperhiz diye bir şey var bu sistemde cinsel faaliyet kısaltılıyor ve performans artırımı yapılıyor...

emretkd bunu beğendi.
  8. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    antremandan 6 saat sonra yada 6 saat önce olmalıdır

hasanugure, Azi, Valat ve diğer 12 kişi bunu beğendi.
  9. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Sex yaptıktan sonra- full versıon - o gun antrenmana belkı bı kere gıtmısımdır onda da herhalde dokulmus olsam gerek kı bır daha yapmamaısım.

Ama gun ıcınde antrenman yaptıktan sonra o gece sex cok yaptım bıseycık olmadı hatta bayada bır enerjık oluyor ınsan.

Bır kac defa sevısıp bosalmadan antrenman yaptım, aklımca testo sevıyemı yukarda tutacam, ama ole olmuyo ınsan bılakıs kendını cok salak hıssedıyor,
    testo yukselmısmıdır bılmem ama motıvasyon bozuluyo ve ınsan yaptıgı sporu ve hayatı sorgulamaya baslıyor :p

Kur yapmadan dısıplınlı ve sıkı antrenman yaptıgımda lıbıdom duser , cok fazla sex canım cekmez, ama testo kuru varsa hem ona hem buna herbıseye yetıyor
    keske butun hayatımız boyle olsa dıye dusunuyor ınsan

jimraynor bunu beğendi.
  10. ozzy

ozzy Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Kocaeli/İzmit
    Profesyonel sporcuların müsabakalardan önce kesinlikle sex yapmaması bilinen bir şey, ama bu anlık bir efor kaybı açısından mı yoksa uzun vadede de etkisi olan bir şey mi bilemiyorum.

11. diamondregister

diamondregister Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben bu sporu hayatım daha düzenli olsun kendime güvenim artsın sağlıklı olayım karşı cinsime karşı etkim artsın vs die yapıorum ama başka şeylerden kaybedeceksem özelliklede erkekliğin temel özelliklerinden ne anlamı var insanın sex yapma isteği arzusu arttıktan ve ona uygun ortam oluştuktan sonra kim hayır diyebilirki zaten ben yorgunluktan ölüo olsam hayır demem ksusra bakma ölçülerim düşüo yarın mı dersiniz :lol: bence bu konuda kim ne derse desin herkes bildiğini okur

12. yıldırım tok

yıldırım tok Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    body fitness trainer
    Yer:
    içel
    body ve sex

:) kardeş benim tecrübeme dayanarak haftada 3 /4 defa sex yapsan normal fakat herseyin fazlası zarar ben her antramanda sonra sex yapak isteyi düyuyorum bu gösteriyorki vücudumun herseyı yolunda fakat antreman öncesi yaklasık 4ila7 saat önce sex yapmak gerek yada calşmadan sonra yapmanızı istemem yaparken zevkli oluyorda sonrası aşiri yorgunluk yalnız çalişmadan önce yapılan sex bazen çok fazla güc artışı fark etim bir arkadasa tanık oldum 5 dakkika önçe boşalma yapıp daha sonra 3 4 setlik tek hareket olmak üzere bench press yaptı ve banamısın demedi demek oluyorki insaların biyoloşik yapıları değişkenlik gösteriyor bildiklerim bukdar yeni bilgi bulursam yazarım

13. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    istediğinizi yapın

bi defa canın sex yapmak istiyosa bence yapmallısın. ben afedersiniz azıttığım zaman antremana konsantre olamıyorum. bu defa antreman verimsiz geçiyor. bu güne kadar sex ve masturbasyondan sonra yaptığım antremanlarda hiç de performans eksikliği yaşamadım.

14. Sirhott g

Sirhott g Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Security-Guard
    Yer:
    Almanya/berlin
    Merhab bence cok büyük bi hata sex den sonra gitmek ,cünkü eski enerjin kalmiyor astlinda uyuman lazim antremandan sonra sex yapilir ama ona göre de biraz fazla protein almaniz lazim
    saygilar

15. Neo

Neo Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu danismanligi
    Yer:
    izmir
    mastürbasyon sonucu boşalan meninin içinde bol miktarda cinko var ve bundan dolayı vücutta çinko kayı oluşuyor çinko vücudun sağlamlığı enerji ve dayanıklılık vs. için çok önemli

bu nedenden dolayı aşırıya kaçmamalı ve herşeyin bir sınırı olduğu bilinmelidir..

ZMA denilen doğal testesteron salgılatıcı suplementinin içiinde de cinko, magnezyum vardır. vücutta düşük çinko miktarı da testesteron düşüklüğüne yol açabilir

jkdo bunu beğendi.
  16. kreodaites

kreodaites Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    Bence antrenmandan sonra yapmak büyük hata ;) :lol: :lol:

17. Comely

Comely Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eğer sporunu akşam vakti yapıyorsan, spordan sonra en az 3-4 saat sonra sex yapılmalıdır, çünkü kasların enerjiyi ve ihtiyacı olduğu proteini yeni sindirmiş olur ve böylece yapmış olduğunuz sex size ağrı vermez. ve kesinlikle haddinden fazla protein içmeyin.

Saygılar...

18. supernova

supernova Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yapı itibariyle sadece çinko bulunmmaz ağırlık olarakta bana göre ...sonucta ortada bi kalori kaybı söz konusu , ilişkiden sonra gerekli besinlen alınırsa eksiklik giderilebilir antremana da aksi yönde bi zararı olmaz bu durumun . Fakat arkadaslarımızında dediği gibi 6 saat önceden veya sonra yapılması gerekli....

19. ahmetkb

ahmetkb Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Forumda okuduguma gore ıdrar yoluyla atılıyormus proteinin fazlası

20. skilful

skilful Yeni Üye

Beğenileri:
    159
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    kasını seven az seks yapar diye bir söz vardı o geldi aklıma bu konuyu görünce :)
    her zaman derim herşeyin fazlası zarar.

Sayfayı Paylaş