Body başlıycam bu konuda herkes olumsuz yönlerini söyliyip duruyor sorularım var???

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve SiR_Arawn tarafından 23 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. VoLhuLk

VoLhuLk Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Body yaptığın zaman o vücudu korumak için düzenli egzersizlerine devam edersin, hayatın düzene girer ve bunu yaşam biçimi haline getirirsin, peki bunu yapmaya üşenen insan ne yapar? Bahane bulup vazgeçer, vazgeçirir. Hayvanları seviyorum diyerek kurbandan kaçmak, namazı terketmek gibi işin bahanesi bu cümleler. Bkz: Terminatör valimiz kaç yaşında hala kıskandıran bir görüntüye sahip

2. ercan gürgöze

ercan gürgöze Üye

Beğenileri:
    1.332
    Ödül Puanları:
    123
    terminatör vali nin ,kaç tane " ciddi operasyon geçirdiğini "de unutmayalım ?...))))

3. özgürlük

özgürlük Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    byrm
    Yer:
    ankara
    VG heves yaptınsa git sporunu yap kimseyide dinleme.Ama sonunu dusuneceksen ben 50 yasında boylemi olurum diye sorular varsa aklında o zaman hic baslama(sonunu dusunen kahraman olamaz)

VoLhuLk bunu beğendi.
  4. ercan gürgöze

ercan gürgöze Üye

Beğenileri:
    1.332
    Ödül Puanları:
    123
    VG heves yaptınsa git sporunu yap kimseyide dinleme.Ama sonunu dusuneceksen ben 50 yasında boylemi olurum diye sorular varsa aklında o zaman hic baslama(sonunu dusunen kahraman olamaz)

--------------------------

..))))) bu güzel oldu işte...)

Sayfayı Paylaş