Boğaza hakim olamamak

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Kverth tarafından 5 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Kverth

Kverth Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Eskişehir
    Normal de diyetten 1 gram dahi şaşmazdım,ama son zamanlar da fazlasıyla abartıyorum nedense.
    Yaşım 15, annem hemşire ona sorduğumda gelişme çağında olduğundan normal bu kadar tüketmen dedi.
    Tükettiğim ekstra şeyler şeker vs. değil.Çok aç kalmadıkça şeker almam sevmem şekerli abur cuburları yedikten sonra kimyasal tadı bırakıyor ağız da, mesela yulaf yiyeceksem 100 gram yerim sabah.Ama akşam 50 gram daha yerim, yulafı da çok sevdiğim için duramıyorum.
    Okula 5-6 krep götürdüm tam buğday unu, 120 gram karbonhidrat içeriyor ama yetmiyor 5-6 krep çok acıkıyorum.Üstelik herkes gözümün önünde hamburger-tost yerken krep yemek tuhaf oluyor özeniyorum biraz :D
    Spor da yapamıyorum param yok 1 haftadır falan, 15 yaşımda belki abartıyorumdur bilemeyeceğim size sormak istedim doğru mu yanlış mı bu düşüncelerim?

2. gokhanyaman30

gokhanyaman30 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    15 yaşında diyet yapmana gerek yok kardeşim. fast food'dan uzak dur abur cubur uzak dur yeter bence

Kverth bunu beğendi.
  3. Kverth

Kverth Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Eskişehir
    fast food yiyecek param yok zaten :D abur cubur da işte 2-3 günde 1 mecburen.Bal abur cuburdan sayılırsa her gün yiyorum, kuru ananas-zencefil-hindistan cevizi yiyorum.Sence onlar şekerli midir?

4. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    15 yaşında bu kadar kafaya takma hayatına bak beslenmene dıkkat et genede kendini cok sıkma :)

Kverth bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş