Bitkinlik hissi

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve alperg tarafından 20 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. alperg

alperg Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese iyi forumlar.
    Aslında soracağım şey sizi fazla ilgilendrmeyen ama bildiğinizi sandığım bişey :) ben sabahları kalktığımda ve gün içerisinde bitkin hissediyorum her an uykum var ve bu yüzden spor yapmamı çok engelliyor.Bana önereceğiniz bişey varmıdır.Gün içinde beni dinç yapacak şeyler.Sabahları bir bar çikolata yada neskafe felan.Şimdiden cevap verenlere teşekkr ediyorum iyi forumlar diliyorum :)

2. Kerem B

Kerem B Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    bandirma
    Nescafe oneririm ama sacma gelebilir ama bugun ogrendim salatalik yemek icindeki vitamin ve minareller sayesinde en iyi enerji veren besinlerdenmis hatta cayi kahveyi bi yere birakin halsiz hissettiginizde hemen agziniza bi salatalik atin diyodu dogrumudur bilmem ama en azindan kahvaltida yisen iyi olur :)

3. alperg

alperg Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    teşekkür ederim denicem :)

4. Schwarz

Schwarz Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadasım aynı seyi bende aylardır yasıyorum sıcaklardan oldugunu düsünüyordum ama su aralar hava serin ve hala devam ediyor. Uykudan kaynaklı olabilir mi bilmiyorum ama performansımı cok fazla etkiliyor. Patlayıcı gücü bulamiyorum kendimde agır calisamiyorum bu bitkinlik yüzünden ve gelisemiyorum tabikide.Vitamin eksikligi mi var bilmiyorum kaynagı nedir.

5. telepati

telepati Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    Ayni sorun bendede vardi...sigara iciyorsaniz derhal birakin..kan hastaliginiz varmi kontrol ettirin..talasami tasiyiciligi yada anami...bende talasami tasiyiciligi var ve sigara kullaniyordum...zaten normalden az olan alyuvarlarim yeteri kadar ojsijen tasiyamiyordu..ustune sigaradaki karbonmonoksit direk alyuvarlara baglaniyor.hucreler .sigara icmeyen insanlara gore yuzde 30 daha az oksijen aliyor..buda bitkinlige yol aciyor...sigarayi biraktim ve cok fark etti...kan tahlili yaptirmanizda fayda var..saygilar

6. alperg

alperg Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    sigara yok çokşükür yinede çok teşekkürler hocam :)

7. telepati

telepati Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    Estafurullah hocalik gibi bir derdimiz yada tecrubemiz yok..gecmis olsun umarim en kisa zamanda sagliginiza kavusursunuz

8. alperg

alperg Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    teşekkürler saygı manasında hocam dedim :)

9. queks

queks Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    Bu hissi istediğiniz herşeyi yiyerek geçirebilirsiniz :p

10. powerring

powerring Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Belki beslenmeniz yetersiz kalıyor olabilir.Ama arkadaşın dediği gibi gidip bir tam kan testi yaptırmakta fayda var.Dahiliyeye gidip bütün kan değerlerime baktırmak istiyorum dediğinizde başka şeylere de bakıyorlar.İyi olur.

11. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    İnternational Fitness & BB Personal Master Trainer
    Kalitesiz uyku ve oksijen tasima miktari en onemli nedenlerden biridir, seker cikolata olayina gelince gune asla basit seker veya karbonhidratla baslamayiniz...

12. Candot

Candot Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    43
    Bir gun erkenden kalkin, hic yatakta debelenmeden. O gun gezin, aktif olun ama spor yapmayin. Alkol de almayin. Aksam erkenden uyuyun, yuksek ihtimalle sabah erkenden kendiniz uyanacaksiniz dinc bir sekilde, o an hemen kalkin. Eger ihtimale karsi saat kurun en gec 9 da kalkin. 9 dan once 6.30 dan sonra uyanirsaniz alarmi beklemeyin. Ertesi gece muhtemelen uykunuz acilacaktir, buna firsat vermeden yatin, birkac gun icinde duzene oturur diye dusunuyorum.

Sayfayı Paylaş