Bitki Çayları İle Kimlerin Arası İyi?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve aysunyaman34 tarafından 31 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Tags:
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. aysunyaman34

aysunyaman34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba herkese, bir sorum var.. Bitki çayları pratik oluyor seviyorum, özellikle de dışardayken. Ama genelde böğürtlenden başkasını içmem bir de son zamanlarda kiraz sapı çayı favorim oldu. Sandoloz sakızı, kırmızı gi̇nseng, deni̇z yosunu, zerdeçal, ki̇raz sapı, aslan pençesi̇, papatya, si̇nameki, rezene, altın otu, bi̇beri̇ye ve mateden oluşan bitki çayı varmış. Bir arkadaşım tavsiye etti. Karışık bitki çaylarını seviyor musunuz? Ben denemedim çünkü tadları birbirine karışıyo gibi geliyor. Bu ürünü ya da benzerini deneyen var mı? http://www.moodhex.com/urunler/moodhex-formul/

2. ShreddedLion

ShreddedLion Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    Her çay herkese gitmiyor. Az miktar dene beğenirsen al. Bir de bağırsakların ve vücudun tepkisine bak. Mesela birçok arkadaşım içinde sinameki bulunan çayları kolayca içer sorun yaşamazlar. Fakat aynı zamanda bende ve başka arkadaşlarda aşırı terleme ve bağırsaklarda fazlaca çalışma yapabiliyor. Tavsiyem tek bitki bulunduran çayları çeşit çeşit ayrı zamanlarda tüketmen.

Sayfayı Paylaş