bisküvi body etkisi

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve şahin izgi tarafından 27 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. şahin izgi

şahin izgi Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    sorum size şöyle olacakdı
    bu betibör bisküvide besin degerinde
    100 grde
    78 gr karbonhidrat
    10 gr yağ
    7 gr protein
    icindekiler bölümünde ise bugday unu beyaz şeker ınvert şeker felan var dıyo ve gluten icerir diyor
    vücut geliştirmek isteyen hacim olmak isteyen bunu yemesi gelişim olarak ne gibi yararı yada zararı olabilir
    ben arada yula ezmesinin içinde aradada sade kensini tüketiyorum 3 aydan beri spor yapıyodum şu 3 ayımda biraz aşırıya kacdım gibi hissetim besin degerinde şeker yok nedir bu iş sizce
    herkese yorumların için şimdiden teşekkürler

Son düzenleme: 27 Nisan 2014
  2. Ezar

Ezar Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    ben bi miktar petibor ile yarim yagli sutu blenderda iyice ezip biraz yogun bi icecek haline getirip tuketiyorum hele soguk sutle tadi da 10 numara oluyor ama ne yarari vardir tartisilir ben zevk icin yada bazen spor cikisi seker ihtiyacini karsilamak icin yapiyorum
    GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

3. şahin izgi

şahin izgi Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    işte bende onu tartışalım diyorum billen arkadaşalr varsa bi yardımcı olursalar sevinirim piskolojik olarak kötü durumdayım 2 hafta felan bu bisküviden tükettim spor yaparken pazartesi spor salonunda ilk işim ölcüm yaptırmak olacak :D

4. şahin izgi

şahin izgi Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    cevap yazan yokmu arkadaşlar yaff bu işden anlayanlar bi el atsın :D

5. DrBurakkk

DrBurakkk Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Vücut geliştiren birine hiç bisküvi önerildiğini gormedim çok canın istiyorsa günde 1 tane (paket değil 1 adet) ara öğün yerine yiyebilirsin

6. Terminatörcük

Terminatörcük Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tekniker
    Yer:
    İstanbul
    Şeker yazmayabilir. Ancak şunu bilinki o 78 gr karbonhidratın büyük çoğunluğu şekerdir. Rafine şeker kullanımı bb yapan sporcular için hatta tüm insanlar için abartıldığı takdirde oldukça zararlıdır. Şekerin zararları diye google da küçük bir araştırma yapmanız yeterlidir. Günlük belirli bir miktardan fazla alınan şeker zararlıdır tabiki. Vücudun şekere de ihtiyacı vardır ancak bunu zaten normal bir insan kolayca karşılayabiliyor çünkü günümüzde şeker barındırmayan neredeyse yiyecek yok. Bknz : Hamburger ekmeği. Ayrıca 10 gr yağ az bir oran da değil. Hem şeker hem de yağ alıyorsunuz ki bu yağ kaliteli bir yağ da değil. Çok yanlış bir hareket. Eğer bisküvi vb ara öğün atıştırması arıyorsanız size Eti form - Mavi yeşil light markalı ürünleri öneririm ancak onlarıda fazla abartmamanız kaydıyla. İyi antrenmanlar.

7. şahin izgi

şahin izgi Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    ewt 2 hafta bisküvi biraz abarttım ve eti forumuda abartım sizce yag oranım ne olmuşdur :D artmışdır her halde dimi balk olmadım yane yaglı bi vücudum yok gibi neyse zararın neresinden dönersen kardır :D

8. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    ülker altınbaşak 100grda lif oranı 16 ve şeker içermiyor onu tüketebilirsin. ara öğünlerde çayla birlikte güzel oluyor.

Sayfayı Paylaş