Bisiklet Kas Yakımı Yaparmı?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve TRJinKazamaTR tarafından 8 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. TRJinKazamaTR

TRJinKazamaTR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yaklaşık 4-5 Yıldır Bisiklet Sürüyorum,Son 5-6 Aydır Sürmüyorum 10-11 Kilo Falan Fazlam Var Diyebilirim...
    Cok Sıkıntı Etmiyorum En Fazla 3 Ayda Diyet Bile Yapmadan Bisiklet Sürerek Veririm..
    Ama Son Zamanlarda Biraz Vucut Yapmaya Karar Verdim..
    Şuan Vucudum

Kollarım Biraz Calışmayla Düzelir,Omuzların Bana Fazlasıyla Yeterli Geliyor.Gögüs Kısmımda İyi Sayılır..Karın Kısmım Kötü..Bisiklet Sürerken Cokta Yoruldugunu Söyleyemem..Genelde Vucudun Üst Kısmı Kollarda Ve Omuzlarda Oluyor..Bacaklarda Zaten 1 Saatte Ortalama 3000-4000 Defa Dönüyor

Yagsız Halimde Ortalama Şöyle Falan Oluyor

Tam Olarak Böyle Olmasada Aşagı Yukarı Vucut Yapım Resimdeki Gibi Diyebilirim..

Şimdi Diyorumki Body Yapıp En Azından Vucudumu Ciddi Anlamda Forma Soksam..Daha Sonradan Ben Tekrar Bisiklet Sürmeye Başlayınca Kaslarım Erirmi...Çünkü Dagcılık,Su Altı Dalışı,Bisiklet Gibi Şeylerle Ugraşıyorum....Şimdi Body Olayına Hakim Degilim Ama Benim Yaptıgım Kardiyo Antremanları İster İstemez Kaslarımı Eritiyor Sanırım...Bu Anlamda Nasıl Bi Yol İzlemeliyim..Günde 2 Saat 60 Km Kadar Bisiklet Sürüyorum.Burda Tek Umudum Sadece Bacaklarım Calıştıgından Acaba Hem Bisiklet Hemde Kas Yapabilirmiyim Oluyor..Tabiki Olimpiyatlara Katılmıcam Zevk Amaçlı Sürüyorum,Ama Genede Hayatımın Bi Parcası Bazen Aylarca Bisikletle Turlara Katıldıgım Oluyor..Genel Olarak Vucudun Üst Kısmını Kollar Ve Omuzlar,Sırt Bölgesi Taşıyor..Bacaklarda Deli Gibi Calısıyor..Ama Göbek Bölgem Hiç Calışmıyor Diyebilirim..Nasıl Bir Yol İzlemeliyim...

2. atraksiyonlu

atraksiyonlu Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    43
    yemek yemene dikkat edersen kaslar gitmez veya az gider. Birazcık küçük durabilir pump hissi kaybolacağı için.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. DiSSe

DiSSe Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Öncelikle selamlar. Beyfendi eğer manuel olarak bisikleti kullanırsanız bacak kasları erir . Ama seviyesini arttirirsaniz bacağın sağlamlığı artar

TRJinKazamaTR bunu beğendi.
  4. TRJinKazamaTR

TRJinKazamaTR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba,Manuel Derken Tam Olarak Nasıl Anlamadım..Dışarda Dakikada 60-70 Kere Döncek Şekilde Sürüyorum

Şu Şekilde Sürüyorum...

Bu Kadar Seri Degilim Tabi Ama En Rıhat Sürüş Tarzı Böyle Diyebilirim..Diger Türlü Cok Hızlı Yada Cok Sert Viteslerde Yoruldugumdan Genel Olarak Böyle Sürüyorum...

5. MeTaLioNs

MeTaLioNs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba. Forumda başlık kirliliği olmaması için buradan yazıyorum. Ben de 2 yıldır yol bisikleti kullanıyorum. boy 183, kilo 81. Bacaklar nispeten güçlendi. Dayanıklılığım da arttı ama göbek erimiyor. Kaslar eriyor üstelik. Bu hafta salona yazılmayı planlıyorum. Kas oranımı arttırıp yağ yakımını hızlandırmak istiyorum. Önceliğim göbeğimi eritmek biraz da şekle girmek. Kasların büyümesini, iri bir görünüme kavuşmayı istemiyorum çünkü bisiklet için uygun bir anatomi değil. Yol bisikleti ile fitness'ı nasıl birbirine entegre etmeliyim?

Sayfayı Paylaş