Birkaç sorum var bakabilir misiniz?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve cenazeyolu tarafından 30 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. cenazeyolu

cenazeyolu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar, son iki aydır fitness ile uğraşıyorum. Ancak ilk bir ay gittiğim salonu boşa gitmiş saydığım için beni bir aylık periyotta düşünebilirsiniz. Hatta üçüncü haftasındayım. Boy 1,89 kilo ise 100 diyebiliriz. Benim şikayetim göğüslerimin de bulunan yağlanmalar. Askerdeyken 90 kg ya kadar düşmüştüm ancak yine yağlar duruyordu. Zayıflamadan bunları kasa veya düzgün bir şekilde sokmak istiyorum. Çünkü zayıflayınca da düzelmiyor en az 20 kg filan vermem gerekir bu düşünceyle. Göğüs ağırlıklı program çalışıyorum, hemen bir beklentim yok sadece boşa kürek çekmeyeyim diye konu açmak istedim. İzlediğim yol doğru mudur? Yani ağırlık ve proteinle devam edersem istediğim sonuca ulaşabilir miyim? Yoksa illa yağ yakıp zayıflamam mı gerekiyor.Bir de beslememe çok dikkat etmiyorum daha doğrusu edemiyorum ne evde ne de işte planlı bir beslenmem olmuyor. Şeker ve hamurdan uzak durmaya çalışıyorum ancak hiç tüketmiyor da değilim. Fotoğrafta ekliyorum. Soldakiler başlamadan önce sağdakiler ise üç haftalık süreç sonucu.

Ekli Dosyalar:

• 1.jpg
      1.jpg
      Dosya Boyutu:
      156,9 KB
      Görüntüleme:
      197
    • 2.jpg
      2.jpg
      Dosya Boyutu:
      123,6 KB
      Görüntüleme:
      182
    • 3.jpg
      3.jpg
      Dosya Boyutu:
      115,5 KB
      Görüntüleme:
      169
  2. Militan_Mavisi

Militan_Mavisi Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    53
    Kalori açığın fazla olmasın, ağır ağır uzun vadeye yay. Protein alımına dikkat et, az olmasın. Bir de ağırlık sporunu ve göğüs çalışmayı bırakma.

Benzer sorunları ben de yaşadım

3. cenazeyolu

cenazeyolu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Hocam fotoğraflara baktın mı? Sanki asla kilo vermeden gitmeyecek gibi geliyor. Sporu en az 6 ay devam ettireceğim. Ama daha sonrasında sonuç alamazsam hayal kırıklığına uğrarım diye korkuyorum. Sizce ek besin almama gerek var mı? Tavuk ağırlıklı besleniyorum.

4. cenazeyolu

cenazeyolu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11

Sayfayı Paylaş