biraz profesyonel birine ihtiyacım var tozlar ve haplar.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve aliyilmaz33 tarafından 13 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. aliyilmaz33

aliyilmaz33 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle merhaba arkadaşlarım yaklaşık 3 sene bodybuilding yaptım fakat sürekli degil aralıklarla yaptım yapabildigim maximum ölçüler boy:185 kol:38 omuz:111 gögüs:108 kilo:80 kg dı.tabi bazı işlerim dolayısıyla ara vermek zorunda kaldım ve ölçülerden eser yok şuanda76 kiloyum ve bazı kayıplarım var aradan yaklaşık 5-6 ay geçti bu ölçüleri kaybedeli. şuandan itibariyle tekrar başlıyorum. ve sürekli devam edecegim. şimdi protein tozu ve aminoasit yardımı ile başlıyacagım ve sürekli bunların yardımıyla gidecegim. şimdi benim istedigim toz ve hapı kullanırken nasıl bir program izlemeliyim ve haftada kaç gün gitmem faydalı olur. daha önce karbonhidrat kullanmıştım 5kg lık. ve ek olarak antreman boyunca fazla agır az tekrar mantıgıyla hareket etmiştim.teşekkür ediyorum öpüyorum herkesi. buda resmim en iyi halim. [​IMG]
    Uploaded with ImageShack.us

2. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    öncelıkle yenı bastan alacaksınız yaptıklarınızı. 5-6 ay cok uzun bır sure cunkı.1 aylık ısınma programınızdan sonra hacıme yonelık bır calısma sıstemıne baslarsınız. ısınma ayınız ıcerısınde proteın tozu ve amıno asıte ıhtıyacınız olmayacagı kanaatındeyım. vücut bu saffada cok fazla zorlanmaz cunkı. düzgün beslenme iyi bir dınlenme ile doldurdugunuz ılk aydan sonrakı programlarınızın agırlık derecesıne göre supplement kullanmaya karar verınız. hayır ılla ılk ayda baslayacagım dersenız forumdakı supplement kısmından amıno ve proteın baslıklarını okumanızda fayda var . saygılarımla

Predatel, aliyilmaz33 ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  3. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    ilk ay ekbesinsiz yapın 5-6 ayın üzerine vücut bir kendine gelsin
    daha önce vg sporunu yaptığınız için biliyorsunuzdur bu sporda ilk önce beslenme gelir ek besinler sonra
    ek besinlerle ilgili konuları okursanız daha iyi olur iyi sporlar

Predatel ve aliyilmaz33 bunu beğendi.
  4. aliyilmaz33

aliyilmaz33 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bende dediginiz gibi yapmaya karar verdim 1-2 toparladıkdan sonra devam edıcem supplementlerle

Sayfayı Paylaş