Biraz Kas Yapmak İstiyorum...

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve arfck tarafından 18 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. arfck

arfck Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba ben foruma yeni üye oldum. Gerçekten mükemmel bilgiler var.
    17 yaşındayım kilom: 60 ,boyum: 185.
    Ben bu yaz biraz kas yapmak istiyorum. Çok zayıf bir görünüme sahibim. Biraz daha hoş bi görünüm kazanmam yeterli.
    Büyük hedeflerim yok yani. Sizce ben evde hangi küçük aletlerle çalışabilirim.(dumble vs...) Eğer çok pahalı değilse alabilirim.

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Şimdiden teşekkür ederim... :roll:

crazy34 bunu beğendi.
  2. mc mett

mc mett Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben 1 89 boyunda ve 68 kiloyum ben de biraz kas yapmak istiyorum ne tavsiye edersiniz

3. dj_JAwsS

dj_JAwsS Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara
    :)

babacan lar benım sıze tavsıyen :D gıdın bır az kilo alın

4. Atlas

Atlas Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Birazından fazlasını yapmak için zaten çok disiplinli ve uzun süreli çalışmak lazım. Her ne kadar hedefler büyük olmasada salona yazılmak en iyisi, kas yapmak kolay iş değildir az yada çok. Ev diyorsanız forumda arama yapın birçok başlık var. Kilo almanızı ben de tavsiye ederim.

5. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Sürekli yemek yiyin, yetmezse weight gainer da kullanın. Antrenman da önemli ama şu aşamada yemek çok daha önemli.

6. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    öyle hemen olmuyor bu işler .kısa zamanda bişi beklemeyin.en cok ben bekledim hemen 3 haftada hayvan gibi olmayı ama

sonum hüsran oldu.en az 1 sene kendimden hiç bişi beklemiycem.öyle hemencik olsaydı o kas dedigimiz ortalık kaslı

adamlarla dolardı.vaz gecin bu sevdadan.adam akıllı salona baslayın.tamam mı

7. erayyy

erayyy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    walla bende aynı siz gibiydim..benim 2. ay bitiyo güzel beslendim amino+gainer kullandım disiplinli antreman yaptım..2 ayda biraz bişiler oldu en azından plajda insan içine çıkacak kadar..

8. mudkicker

mudkicker Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Buradaki resimlere bakıpta 3 ay salona gittimmi haywan gibi gelişirim şeklinde düşünmeyin. Gelişmek mükemmel bi irade ve disiplin işidir... Buradaki gördüğün insanlar her cm hacim için salonlarda yıllarca ter dökmüştür. Bence sizde çok hacimlenmek istemesenizde en iyisi bir salona gidin ve kaydınızı yaptırın. Evde olacak iş değil bu. Hele ki yeni başlayanlar için.
    Yok illa evde çalışacağım diyorsanız öncelikle bi salona gidin. Havayı teneffüs edin. birkaç ay takılın. Çalışma tekniklerini felan kavrayın. Sonra yinede israr ederseniz evde çalışmaya devam edersiniz...

Bu sporu yapacaksanız iradeniz güçlü olmalıdır. Sabırlı olmalısınız ayrıca. 1 ayda 3 ayda felan birşey beklemeyin. Herşeyi zamana yayarak yapın. Unutmayın. Çabuk şişerseniz, çabuk fosalırsınız...

9. KuRt lAquEur

KuRt lAquEur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben 15 yaşındayım ve bu sene liseye geçtim bilirsiniz lise tehlikeli iti , uğursuzu, serserisi var o yüzden bn de kendimi az da olsa korumak için kas yapmak istiyorum şu 3-4 aylık dilimde günde 200 şınav 200 mekik ve 50 marfix çeksem hiç ara vermeden 3-4 ayda bi gelişme olur mu ?

boyum 1.62 kilo 55

şu son iki aydır evde günde 20 şınav ve barfix çekiyodum bana göre sanki az da olsa bi gelişme var gibime geliyor..

siz bana ne tavsiye edersiniz bu konuyla ilgili olarak

10. Body06

Body06 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Yaz diliminde bir salona gitmeni öneririm.Eğer kendini korumak için bu spora başlayacaksan hiç başlama derim.Onun yerine git bir dövüş sporuna en azından 2-3 ay sonra bi kaç teknik öğrenmiş olursun.Hem dövüş sporu yaparsın hemde ant. sonlarında şınav&mekik çektiriyorlar daha işine gelir diye düşünüyorum...

Ama yok ben vücut yapıyım,kaslarım belli olsun,sonuna kadar dövüşmem diyorsan bu spora başlayabilirsin.Ama özellikle ilk kez bu sporu yapacaksan bir salona gitmeni öneririm.thums:

KuRt lAquEur bunu beğendi.
  11. KuRt lAquEur

KuRt lAquEur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    aklıma takılan bir soru daha var.. bir kaç forum sitesinde okumuştum aşırı şınav ve mekik çekince ağrı yapıyo ve aşırı şınav vb. çekince faydasından çok zararı olduğunu söylüyolardı bu konuda siz ne düşünüyosunuz..?

crazy34 bunu beğendi.
  12. Body06

Body06 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Tam bilgili değilim ama özellikle aşırı şınav çekmek zararlı gibi geliyor bana.Hele olsa vücut ağırlığımızlada çalışsak kaslarımıza yeteri kadar proteini vermezsek vede kaslarımızı dinlendirmezsek yaptığımız her hangi bir hareketin faydasından çok zararını görürüz...

KuRt lAquEur bunu beğendi.
  13. KuRt lAquEur

KuRt lAquEur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim Body06 benim için faydalı bilgiler verdin tşk. ederim :)

Body06 bunu beğendi.
  14. net1

net1 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    klima-kombi teknik servis
    Yer:
    istanbul
    slm. kas yapmak önemli olan bu sporun içinden gelmesi. ortam olsun zaman geçsin dersen birde hemen kas kazanmak istersen isteklerin hayal olur.
    güzel ve fit bir vücut istiyorsan dogru çalışmayla 5 veya 6 senede istedigin vücuda kavuşa bilirim çok sabırlı olmak gerekiyor. antireman + beslenme+ uyku kombinen olması gerekiyor. bu spor benim hayatım diyeceksin . en zor şartlarda bile olsan kesinlikle bırakmayacaksın . kimisine saçma gelir v.g onlara bakmıyacaksın kıskanırlar.

15. sercio678

sercio678 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar kilo almak lazım bunun içinde özellikle geceleri kalori oranı yüksek olan besinler tüketilmeli ben uyguladım 2 senede iyi kas yaptığımı düşünüyorum çok abartıya kaçmadım kollarım 39 omuz 125 göğüs 118 bel 85 bacak ise 55

16. Body06

Body06 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Rica ederim KuRt lAquEur :)

17. ProteinCanavarı

ProteinCanavarı Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Kilo almak istiyorsanız temel hareketleri yapın Bench Press, Squat, T-Bar Rowing ws bunlar vücuttaki testestronu arttırır ve daha etkili sonuçlar almanızı sağlar ve vücudunuzun çok geniş kas grublarına hitab eder bunun için 120 lik bar size yeter oda 29 TL civarı yanınada ağırlık alın bütçeyi sarsmaz dediğim hareketler olmadanda body yapılmaz başarılar.

Sayfayı Paylaş