Biraz bilgilenmek istiyorum

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve CrimsonTR tarafından 29 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. CrimsonTR

CrimsonTR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    BodyForumTR'niN güzel insanları merhaba öncelikle şöyle başlamak istiyorum bundan 1 yıl önce kilom 130 kg'dı diyet yaparak 90 kg düştüm ama hayatımın en büyük hatası bu olsa gerek diyetisyene gitmeden kendi kafama göre bir diyet uyguladım ve inanır mısınız sanki 5 tane çocuk doğurmuş bir kadın gibi vücudum çatlak dolu kollarımda karnımda bacaklarımda resmen vücudumda dünya haritası var ne dünya haritası evrenin haritası sanki her neyse ben çatlaklarımla yaşamaya alıştım. Üniversiteden mezun olduğum zaman masa başı bir iş buldum. Tabiki masa başı iş olduğu için dolayısıyla 105 kiloya ulaştım. Sonra dank etti tabiki bende spora başladım. Gittiğim salonda spor hocam bana adaptasyon programı + kardiyo yapmamı söyledi. Söylediklerini yaptım ve 3 ayda 90 kiloya tekrar düştüm ve l-carnitinde kullandım antrenmanlarımda. Artık yaptığım hareketler sıkıldım ve spor hocama anlattım hocamda benim programı değiştirerek büyüme programı yazdı ve bu antrenmanlardan sonra 15-20 dk kardiyo yapman yeterli dedi. Program bu ;

IMG_0021.JPG

Sizce doğrumu ben şişmek istemiyorum sadece fit bir vücuda sahip olmak istiyorum.
    Merak ederseniz böyleyim;
    Bu 1 yıl önceki halim;
    IMG_0296.JPG
    Kilo verdikten sonra;
    IMG-20151113-WA0000.jpg
    İşe başladıktan 1 yıl filan sonra;
    IMG_0650.JPG
    Şimdi;
    IMG_0951.JPG
    Arkadaşlar biliyorum pek detaylı resim yok benim piskolojimde olan bir insan zaten fotoğraf çekilmek pek istemez(di). :)
    Tavsiyelerinizi bekliyorum.

2. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    Hocam program gözükmüyor.

3. CrimsonTR

CrimsonTR Üye

Beğenileri:
    0