Birak Artik Coleman

Konusu 'Uluslararası Vücut Geliştirme' forumundadır ve hsd tarafından 28 Kasım 2005 başlatılmıştır.

1. baris

baris Özel Üye

Beğenileri:
    554
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite ogr.
    Yer:
    ankara
    zaten mr.olympialar kazandıkları gelirin çogunu,müsabakadan değilde sponsorlardan,yazılarından,semınerlerden filan alıyor..ronnienin dogru dürüst katıldığı tek müsabaka mr.olympia..sen simdi ronnie müsabakadan aldıgı parayı alamayınca ameliyat masraflarını odeyemiyecek halemi gelir diyorsun..troy alves emekli olsa cok para kazanamıyabilir,ama bu adam bu işte gelmiş geçmiş bir numaralı adam,bu sporda çığır açmış,büyük bir ihtimalde 10 sene arkaarkaya şampiyon olarak tarihe gececek,ozaman herkes ronnienin ağzından cıkacak bir cümle için çuvalla para akıtacak...benim düşüncem tanrı ronnie yi bu iş için yaratmış ,o da bunun farkında,bu nedenlede hayatını bu işe adamış durumda..o yüzden mike tyson gibi biriyle hayatta kıyaslamam ronnie yi.

2. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    ya bide şu şekilde düşünecek olursak hiç bişeyden para kazanamayacak kazandıklarıyla şöle dev gibi dökük bi salon bile açsa bütün sülalesine yeter.Düşünsenize antrenörüm coleman demeyi hevesle bekleyecek kimbilir kaç zangin çıkar. :lol: :lol: :lol:

3. IRON

IRON Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    aynı şekilde ben de mike tyson u coleman la karşılaştırmam barış öncelikle sen gir bir google den mike tyson diye arat bakalım bi de ronnie coleman diye arat kaç milyon sonuç geliyo orda anlarsın kimin kimle kıyaslanamayacağını.mike tyson dünyaya gelmiş en büyük boksör.

4. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    yazılanları takip ediyorum da sen işin mantığını hala kavrayamadın burada anlatılmak istenen olay aklını kullanmak google da mike tyson daha çok aranıyor da ne oluyor? Durumlar belli...

5. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    ona bakarsan da heralde galiba sanırsam ronnie colemanda en büyük body buildier...

6. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Muhammed Ali'nin golfçu olduğunu bilmiyordum.

EDIT: Bu arada şu çok değer verdiğin Google aratma sonuçları;

Mike Tyson: 5,720,000 sonuç
    Muhammed Ali: 11,300,000 sonuç

7. baris

baris Özel Üye

Beğenileri:
    554
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite ogr.
    Yer:
    ankara
    ıron dediğin gibi mike tysonu googleda arattım ve bak neler çıktı;
    -----Aynı yıl, Amerika Güzellik Kraliçesi'ne tecavüz olayı, Mike Tyson'un skandallar zincirinin ilk ve en önemli halkasıydı. Bu suçtan dolayı hapse giren Tyson, orada müslümanlığı seçti ve Malik Abdülaziz ismini aldı. Cezası biter bitmez, bir barda çıkardığı kavga yüzünden kendisini tekrar mahkemede buluyordu. Yumrukları kadar yasa dışı olaylarıyla da anıldı. Dünya Boks Konseyi (WBC) ve Dünya Boks Birliğinin (WBA) ağır siklet şampiyonluğu ünvanlarını elde etti. 1996'da Holyfield'a yenilerek WBA ünvanını kaptırdı.

1997'de Evander Holyfield ile yaptığı ünvan maçının üçüncü raundunda rakibinin kulağını ısırdığı gerekçesiyle diskalifiye edildi. İki yıl men cezası alan Tyson'un Ohio eyaletinde ömür boyu boks yapması yasaklandı. Tyson, 1999 yılında tekrar ringlere döndü. -------

mike tyson şöhretinin çoğunluğunu, bu skandallara borçlu..herkes tyson ın karakterini az cok biliyor,ben bu nedenlerden ötürü ronnieyle karşılaştırmam tyson ı.

8. xAnDeRcAgE

xAnDeRcAgE Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    wallaha dostum bişey demiyorum ben coleman organ nakli yaptırmış dedim dalga geçtiler ama saydam abim arnold 2 kere karaciğer ameliyat ı oldu dedi kimse bişey demedi arnold da amelyatı boğazıdan yaptırmamışdır elbet karnı yarılmışdır o adamın ameliyat izleri nerede o zaman kaybedilen amelyat izleri şu zaman da hayli hayli kaybedilir ama ben admin değilim yada moderatör yaş 18 diye kimse sallamıyor sağlık da heralde bu adamlar da bişey yok dünyanın doping ni alıyorlar bunlardan kötü olamam heralde ama ilerde ismimizi duyurursak ne mutlu bana öldükden sonrada allah rahmet eylesin diyenlerimiz olur...son diyeceklerimi dedim ben ama buda saçma gelirse sile bilirler yada banlaya bilirler....

9. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Admin, moderatör yada 18 yaş altı olunca dikkate alınmamak gibi bir durummu var :?:

10. IRON

IRON Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    tyson tanınmasında bunların yanında muhammed ali nin yenildiği larry holmes i 4.raundda nakavt etmesi ve çoğu maçını ilk raund da nakavtla bitirmesi var.

11. IRON

IRON Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    sarc sen hangi google de arama yapıyosun
    muhammed ali 2.400.000
    mike tyson 7.000.000

12. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul

Sen?

13. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Uykum geldi agalar, ben yatarim amma benimde bir cift lafim var!!!
    Elmalarla armutlari karistirmayalimmmm.
    Muhammed Ali, boksa estetiği getirmiş, ağır siklet olmasına rağmen dans edercesine dövüşmüş, izlemesi zevkli bir şampiyondu. Kişiliği, karizmasi ve eli yüzü düzgün olması diğer artılarıdır. Adamın bir söylemi, dünyaya karşı bir duruşu vardı.

Mike Tyson, adi ustunde Demir Mike, acı kuvvetiyle bir efsane, bir çok ağır siklet şampiyonundan çok daha kısa, boyu resmi olarak 1.80 ama daha kısa olduğu söyleniyor.
    Gelmiş geçmiş en güçlü yumruklara sahip boksör, ama zarif değil, kondüsyonu hiçbir zaman iyi olmadı, 3-4 roundta indiremediği zaman son roundlarda ayakta zor duran bir boksor gorunumu çizdi kariyeri boyunca.
    Onu konuşurken duydunuz mu? Sesi kız gibi, o kalıba, o acı kuvvete, tiz bir ses!!!

Her neyse, ben her ikisinide severim sayarim.
    ve açıkcası Ali'nin zekasina ve karizmasina hayran olmakla birlikte, maç yapsalardı, Mike Tyson ezer geçerdi Muhammed Ali'yi...
    Gerçi, her sporcu kendi tarihi içinde değerlendirilmeli, siz son söylediğimi söylemedim sayın 8)

14. xAnDeRcAgE

xAnDeRcAgE Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    neyse abi boşver diğer yazdıklarımada baksan ne demek istediğimi anlarsın.

15. IRON

IRON Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    mike tyson üçüncü raundtan sonra yorulmasının kondüsyonuyla alakası yok en ii kondüsyonu olan boksör bile bu joe fraizer olabilir veya da muhammed ali ki bu adamlar 15 rauntluk maçlara çıkıyodular eskiden profosyonel boks maçları 15 raunt tu dövüşüyodular 15 raunt fakat mike tyson ilk üç rauntta bu boksörlerin ve diğer boksörlerin 15 raunda yayarak kullandıkları enerjiyi ilk üç raund da kullanıyodu onun için maç uzadığı zaman maçı kaybediyodu bu da çok nadir görülen bir olaydı genelde ilk üç dört raund rakibini nakavt etmeyi başarıyodu fakat boksu bırakıp tekrar boksa başlamasıyla maçların uzaması olağan bir durum oldu.artık güçlü yumruklarını arka arkaya atamaz hale gelmişti ve refleksleri eskisine göre çok kötüydü.yine de son maçlarından birini clifford le yaptığı maç 20. saniyede clifford u nakavt etmesi müthiş bir sağ ile eski günlerine döneceği düşüncesine sokmuştu insanları fakat danny williams ve profosyonel boks sıralamalarına bile giremeyen kevin mc.bride a yenilmesi sebebiyle boksu bıraktı hatta 2 metrelik mc.bride nin sayıca önündeydi mc.bride nin kaşıda açılmıştı ki bu kaş açılması büyük ihtimmalle mc.bride nin yenileceği yönün de bi göstergeydi fakat (kaşı açılan boksör %70 yenik gözüyle bakılır) mike tyson 6.raund için gong çaldığı esnada kendini yorgunluktan yere bıraktı mc.bride nin mike tyson un yere düşmesinde hiç bir etkisi yoktu tamamen yorgunluktan kaynaklanıyodu gong çaldı mc.bride köşesine geçti ardından da mike tyson ayağa kalkarak köşesine geçti ve mike tyson maçı bıraktığını köşe adamına söyledi mc.bride sevinç çığlıkları atıyordu fakat tribünlerde derin bi sessizlik hakimdi çünkü tüm zamanların en iyi boksörü olarak tanınan iron mike tyson boksu bıraktığını ve dövüşmenin artık ilgisini çekmediğini söylemişti mike tyson gibi bi boksörün böyle hazin bir şekilde boksu bırakması onu seven milyonları çok kötü etkilemişti.

16. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    iron karsindakinin kim olduguna dikkat et bu sana son ikaz siteden uzaklastirilacaksin....

17. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Xander ve IRON forumdan Uzaklastirildi

Bazi mesajlar silindi