Birak Artik Coleman

Konusu 'Uluslararası Vücut Geliştirme' forumundadır ve hsd tarafından 28 Kasım 2005 başlatılmıştır.

1. xAnDeRcAgE

xAnDeRcAgE Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    olayı bilmeden atmışsın dostum sen adam para kazanmak uğruna değil hoca zaten ben vermem dedi ama bende dışardan alırım diyince adam ben yapmam dedi yaşın 20 olmadan kullanma dedi 18 dim 19 a giricem bir kaç gün sonra arnold 16 yaşında yapdı bu adam hiç mi kullanmadı doping bizim hocanın para kazanacak bir sürü adamı var tanıdığı adamı seçmez kardeşi de yapacam kü diyor ben yaşlarda ondan damı kazanacak parayı önce sor sonra yaz...

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    xander biraz büyü artik eger büyümüyorsanda foruma yazi yazma.arnold a bir sey olmadi diye sana da mi bir sey olmayacak.ayrica arnold yanlis bilmiyorsam 2 kere karaciger ameliyati oldu.senin bunu kaldirabilecek bütçen var mi?ayrica gördügün o büyük bodycilerin hepsinin özel doktoru var.hepsi gözetim altinda.sen tuturmussun kür yapicam diye.tamam yap ama zamani gelince bilinçli olarak yap.eger bu kafayla yapacaksanda forum a daha yazma,git kürünü yap bir tarafini eline aldikdan sonra gelir yazarsin :x

3. xAnDeRcAgE

xAnDeRcAgE Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bütçemiz var allaha şükür benim yapacağım kür neden herekese ilgilendirdi anlamadım bu işi yapacaksan bişeylerden va geçeceksin bu body için değil herşey için öyle bu adamlar başlarken kullandıklarının sağlık problemi olacağını bilmiyormuydu biliyordu bende sağlık sorunu olacağını biliyorum ama ne yapalım tutku haline gelince adam sağlıkdan da vaz geçiyor yaşantıdan da sen neden böyle sinirlendin anlamadım adam para kazanmak için falan fialan hocalar böyle yapıyor diyor bana sormadan işin iç yüzünü öğrenmeden yorum yapıyor sorsun dediği gibi bişey se tamam o yorumu yapsın
    ha ben dediğimde ronnie 3 kere karaciğer nakli yaptırmış dediğim de alay ettiler eğer arnold o zamanın ilaçları ile 2 kere amelyat olduysa ronnie tüm organlarını değişse azdır....

4. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    saydam bence uzatmaya gerek yok.Arkadaş kafasına koymuş bi kere.Bu forumu bilgi alışverişi olarak kullanıyoruz.Yanlış bişey yazdıysam özür dilerim...Saygılar...

5. jeyjey

jeyjey Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    xander ne demek bu iş için sağlımdan bile vazgeçtim?

Arkadaşım sağlıgın yerinde olmadıgı surece istersen coleman gibi ol ne fayda...

Biraz düşün bence bu konuda...

6. IRON

IRON Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    bi arkadaşımız demiş ki artık mr olympia dakiler için vucut tutku olmuş adamlar bırakamıyo demiş alakası yok hepsi bu işi para için yapıyo.zaten hepsinin sağlığı tehlikede daha fazla birikim yapıyodurlar ileride geçirecekleri ameliyatlar için.

7. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadas, sen bu adamlarin motivasyonunu nerden biliyorsun?
    Benim okudugum kadariyla, Ronnie Coleman bu işe aşık bir adam, oldukça geç bir yaşta başlamış body building'e, öncesinde power lifting yapmış.
    Walla çok enteresan, sanki adamlarla kankasınız, şunun için yapıyor, böyle ilaçlar alıyor diye konuşuyorsunuz...
    Haaa, sen nerden biliyorsun derseniz, ben hiç değilse, adamların tutarlı beyanatlarina bakiyorum, yillardan beri takip ettiğim bir adam Ronnie.
    Maalesef Andreas Münzer'de para için değil, hastalıklı takıntısı yüzünden öldü.
    Olympia olmak bir çok insanın prestiji uğrunda düşünmeden öleceği bir hedef...
    Bana sorarsaniz, vatan, millet ve aile dışında şu hayatta ölmeye değecek bir halt yoktur, onun için sakin olalim, bırakalım yarış atları koşsun, biz hayatın tadını çıkaralım, bünyeyi fazla hırpalamaya gerek yok!

8. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    xander bundan sonra seni allaha havale ediyoruz,yaptiklarini ve yapacaklarini foruma yazma.eger yazarsan bizzat ben silicem ve devami durumunda da siteden uzaklaştirilacaksin.git dalgani baska yerde geç.burasi senin oyun alanin degil :x

9. IRON

IRON Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    ee heralde yani ronnie coleman gibi bi adam ben bu işi severek yapıyorum diyecek ama adamın çalışmalarını izlediğinde veya da yemek yemesini felan ne kadar bıkkınlık geldiğini anlarsın zaten.

10. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    midesi su toplamiyor sadece ic organlari büyüme hormonu nedeniyle büyüyor. bu isin geri dönüsüde yokmus zaten karni hep öyle kalacak.
    bence adam cok büyük hata yapti bu büyüme hormonuna bulasarak.
    sadece anabolik steroidler kullansaydi acaba bu hale gelebilir miydi o da mechul... acaba jay cutler alsa büyüme hormonu nasil olur diye düsünüyorum belki colemani gecebilir.

11. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    bomberman sence sadece coleman mi gh kullaniyor :!: bence bunu iyice arastir cok şasiracaksin ;)

12. baris

baris Özel Üye

Beğenileri:
    554
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite ogr.
    Yer:
    ankara
    yoksa jay cutlerın o çenesi doğuştanmı geliyor sanıyorsun :) :)

13. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Karasan´a kesinlikle katiliyorum.

IRON, herhalde filmlerinden bahsediyorsun bikinlik fln diyorsunda.

Bu sporu sevmezsen bu sporu yapamazsin. Beslenme ile antremandan bahsetmissin. Kolay degil tabii, bosuna dememisler No Pain No Gain diye, Para diyorsunda ödüllere bir bak bakiim bence hic abartici degil.

Yani anliyacan, filminde yumurta akini yerken bikmis gibi görünmesi nedeniyle "para icin yapiyor" diye nasil dersin anlam veremiyorum.

14. IRON

IRON Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    coleman sence bu işi severek mi yapıyo evet severek bu işe başlamış olabilir ama siz benden çok daha ii biliyosunuzdur ki bu iş belli bir zamandan sonra kullanılan ilaçlar vs ekstralar sayesinde ne hale getiriyo vücudu ve sağlık sorunları başlıyo asıl olay ordan sonra başlıyo adam zaten hayatını bu işe adamış bıraksada bu sporu sağlığı zaten bozulmuş o da battı balık yan gider diyo ve çalışmaya devam ediyo daha fazla birikim yapmaya çalışıyo birikim yapmasının sebebi de heralde ilerde yaşayacağı rahatsızlıklar ameliyatlar vs içindir.

15. baris

baris Özel Üye

Beğenileri:
    554
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite ogr.
    Yer:
    ankara
    ıron.ronnie nin gercekten para icin bu sporu battı balık yan gider mantığıyla yaptığını düşünmek çok anlamsız..bende ronnienin videolarını izliyorum ama videolarında yuzunda oyle bir bıkkınlık görmüyorum..ayrıca olabilirde ,ben her sabah o yumurtaları yerken birak bıkınlığı yüzümün aldığı ifadey görsen acırsın heralde. ;) ..ama bu olay, sporu çıkar için zorla yaptığım anlamına gelmiyor,sonuçta kahvaltıdan sonra antremanımı bitiriyorum,ve o an hiç olmadığım kadar huzurlu oluyorum..işte yüzümde asıl aranması gereken ifade o dur bence..herneyse,son olarakta'' ronnie bundan sonra geleceğini garantiye almak için,vücutgeliştirmeye devam ediyor '' demek bana çok garip geliyor,,ronnie bugün sporu bıraksa,dergilere verdiği demecler,suuplement reklamları,verdiği seminerler vs vs..hayatını lüks içinde gecirmesinde yeterde artar bile..

16. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    ..ayrıca olabilirde ,ben her sabah o yumurtaları yerken birak bıkınlığı yüzümün aldığı ifadey görsen acırsın heralde.

AYNEN! Bu cevap yeter herhalde ;)

17. IRON

IRON Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    hiç de öyle değil kardeşim kendinle kıyaslama o adamı sen sağlık problemi yaşıyomusun o adamın bir sürü sağlık problemi var yanlış kişiyle karşılaştırıyosun ikincisi de işte dergilere vs vereceği demeçlerle para kazanır demişsin koskoca mike tyson maç başına adam 25milyon dolar aldığı oldu ama herşeyine haciz geldi ki mike tyson dünyada en çok reklamı olan sporculardan biridir karısı mahkemede ağladı tazminat istenmemesi için bi olaydan dolayı o bile zorluk çekiyosa coleman hayatta o şekilde para kazanamaz

18. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    O birazda sporcuların paralarını nasıl değerlendirdikleri ile ilgili ;)

19. IRON

IRON Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    "ronnie bugün sporu bıraksa,dergilere verdiği demecler,suuplement reklamları,verdiği seminerler vs vs..hayatını lüks içinde gecirmesinde yeterde artar bile.. " diye söylemiş barış ben de diyorum ki dünyanın en ünlü sporcularından biri olan mike tyson bu şekilde dergilere verdiği demeçlerle doğru düzgün para kazanamıyorsa coleman hiç kazanamaz demek istiyorum

20. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Tamam anladım, bende diyorumki Mike Tyson parasını düzgün işler için kullansaydı o duruma düşmezdi.

Sayfayı Paylaş